SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kuva se kuva lagano ...ubrzo ce mnogi da imaju obaveza u rl ..:hahaha:

Ovdje ce najveci krkljanac da napravi ekipa SPORT...dobri su momci i igraci ...ima da razvale ....:festa::kokice:

I ja sam cuo za te SPORT :) golman im je najopasniji :)
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Kuva se kuva lagano ...ubrzo ce mnogi da imaju obaveza u rl ..:hahaha:

Ovdje ce najveci krkljanac da napravi ekipa SPORT...dobri su momci i igraci ...ima da razvale ....:festa::kokice:

pa ko su ti sportaši uopče, priča se neki botovi unutra, ništa posebno :love:
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
gluplji potez nisam video od ba7, jos da cujem da neko tranetu kaze nesto za saveze i nap-ove u smeh bih pao licemerno sve to, nik nece vam pomoci tih 8 plemena pored vas, koji normalan vodja pokrece tako nesto posle 2 nedelje igre? izadjite na crtu videcemo se, rekao sam da cu biti neutralan, e sada cu ti na vrata pokucati...

nema problema penzioneri ste krenuli napadat sve šta je oko vas pa se sad čudite kad su sva plemena okolo vas krenula na vas budi glasan kolko očeš al čemo vidjet kako če sve završit ja još nisam vidio da bi tolko plemena bila spremna na rat u par minuta 8 plemena kako to da ste toliko nepopularni

I SAD JOŠ TO PENZIONERI STE TOLIKO PAMETNI DA STE GLEDALI VJESTI DA IMA U SLOVENIJI PRIRODNA KATATROFA KAD STE KRENULI NAPADAT JE BILO 110 000 HILJADA KUČANSTVA BEZ STRUJE I PITAJ BOGA KOLKO BEZ INTERNETA PA STE LJEPO IZKORISTILI PRILIKU PA ČEMO SADA VIDJET KAKO ČE VAM SE OBRESTOVAT TO DA STE IMALI TOLIKO HRABROSTI NAPADAT NAROD KAD JE BIO BEZ STRUJE AL SREDILO SE I TO PA ČEMO VIDJET KO JE IZ KOJEG TESTA

NAJGLASNIJI OVDJE NEKA SI I POGLEDAJU KAKO SE PB TROŠE I KO IH KOLIKO TROŠI ONOME PRVOME PENZIONERU SVE OFARMAM I ON SE ŠIRI KO PLJEVE PA KAKO TO
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
nema problema penzioneri ste krenuli napadat sve šta je oko vas pa se sad čudite kad su sva plemena okolo vas krenula na vas budi glasan kolko očeš al čemo vidjet kako če sve završit ja još nisam vidio da bi tolko plemena bila spremna na rat u par minuta 8 plemena kako to da ste toliko nepopularni

I SAD JOŠ TO PENZIONERI STE TOLIKO PAMETNI DA STE GLEDALI VJESTI DA IMA U SLOVENIJI PRIRODNA KATATROFA KAD STE KRENULI NAPADAT JE BILO 110 000 HILJADA KUČANSTVA BEZ STRUJE I PITAJ BOGA KOLKO BEZ INTERNETA PA STE LJEPO IZKORISTILI PRILIKU PA ČEMO SADA VIDJET KAKO ČE VAM SE OBRESTOVAT TO DA STE IMALI TOLIKO HRABROSTI NAPADAT NAROD KAD JE BIO BEZ STRUJE AL SREDILO SE I TO PA ČEMO VIDJET KO JE IZ KOJEG TESTA

NAJGLASNIJI OVDJE NEKA SI I POGLEDAJU KAKO SE PB TROŠE I KO IH KOLIKO TROŠI ONOME PRVOME PENZIONERU SVE OFARMAM I ON SE ŠIRI KO PLJEVE PA KAKO TO

Mozes li mi objasniti samo jednu stvar. Kako je kod tebe milicija bila upaljena ako nisi imao struje i interneta ?

nR8KQQA.png
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Rat je tek počeo :boks:

472n.png
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
nosivost 9305 to ti je jako malo 100 lakih konjica ti je ostalo pa si ti neki ratnik jao tito dragi.. nisam rekao da sam ja bio bez struje al neki su bili koje ste napadali, neki ljudi zive u inozemstvu ;)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
zar je bitno koliko je ostalo,bitno je da mu je vojske srušena..
Idemo dalje da rušimo granice :kokice:

Bit će još izvještaja za koji dan opušteno
 

DeletedUser

Guest
nosivost 9305 to ti je jako malo 100 lakih konjica ti je ostalo pa si ti neki ratnik jao tito dragi nisam rekao da sam ja bio bez štroma al neki su bili koje ste napadali

Pravda za nikname !!!! :kokice:
 
Status
Not open for further replies.
Top