SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
mnogo vremena ces tako utrositi radi nista resa, ako spamujes barbare od toga nema nista napravi se jedno par farmi sa 15/15/15 rudama i jedno 2 sa 20 rudama i miran si i ovako nesto sa strane do 10tak.
 

DeletedUser

Guest
otkriven je on odavno, okreni koji sajt sa eksplicitnim sadrzajem nacices ga na naslovnoj :D
 

Vebit

Member
Reaction score
0
1319738930_homer_simpson_hides_in_hedge.gif

ne znam što vam tu nije jasno, slika sve govori :eek:ok:
 

xXx Nuki

Member
Reaction score
0
mnogo vremena ces tako utrositi radi nista resa, ako spamujes barbare od toga nema nista napravi se jedno par farmi sa 15/15/15 rudama i jedno 2 sa 20 rudama i miran si i ovako nesto sa strane do 10tak.

Hvala za savijet.

Al ja ne smijem trosit vojsku,neki dan mi izginulo 6 Lc i Ana me sve ubila po glavi :(
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Da farmate makar upola koliko spamujete ne bi nakon 23 dana rada servera (uskoro krece 24.ti) bilo samo 11 igraca sa dignutih 1M resa, sramota.

milja u nasem plemenu je preslo mnogo...

al nije ni bitno toliko jes ti ofarma za 20 dana ili 25,msm dosta su bitna sirovina,al ako nemas ekipu tesko ce se ista uradit...
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
mnogo vremena ces tako utrositi radi nista resa, ako spamujes barbare od toga nema nista napravi se jedno par farmi sa 15/15/15 rudama i jedno 2 sa 20 rudama i miran si i ovako nesto sa strane do 10tak.

"i ovako nesto sa strane"
imate vi previse toga sa strane :hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top