SPAM

Status
Not open for further replies.

Fate

Member
Reaction score
0
Vidjeces ti toni kad on krene sa svoji 75 hajduka, pa udari pa se opet raspadnu! :ludilo:

joj jel to mico :O HAHHAHHAHAAHHHAHAH :D ma ajd ba opusteno djecice :p

@Toni :p decko msm ono uredu je :p previse si pametan.... :p
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Najvise mrzim ovaj pocetni period igre, kad fate i trane valjaju gluposti po forumu, bog ih ne moze trpit.

A kad odmakne igra kasnije, kasnije su restartovani i ne javljaju se do novog servera.

Toni brate, ja cuo fateu malo deffa pa trazi jos 3 akademije :S
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Najvise mrzim ovaj pocetni period igre, kad fate i trane valjaju gluposti po forumu, bog ih ne moze trpit.

A kad odmakne igra kasnije, kasnije su restartovani i ne javljaju se do novog servera.

Toni brate, ja cuo fateu malo deffa pa trazi jos 3 akademije :S

idemo kladionu,ja priman uloge haha

koliko ce potrajat fatino pleme
1 tjedan, koef. 1.40
2 tjedna,koef 3.80
3 tjedna 8.60
4 tjedna,19.80

idemoooooooo :hahaha:
 

Fate

Member
Reaction score
0
Najvise mrzim ovaj pocetni period igre, kad fate i trane valjaju gluposti po forumu, bog ih ne moze trpit.

A kad odmakne igra kasnije, kasnije su restartovani i ne javljaju se do novog servera.

Toni brate, ja cuo fateu malo deffa pa trazi jos 3 akademije :S

hahaahhah :D pa kad ste "Zmajevi"
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
idemo kladionu,ja priman uloge haha

koliko ce potrajat fatino pleme
1 tjedan, koef. 1.40
2 tjedna,koef 3.80
3 tjedna 8.60
4 tjedna,19.80

idemoooooooo :hahaha:

velike kvote, daj šta sigurice Toni :p :pivo:
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
pa kad bi znao sta su dodirne tacke :p znao bi o cemu pricamo :SSS :p hehehe polako toni :p doces uskoro na red :p

HkdSofV.png
 

DeletedUser

Guest
cccc kao i na svakom svjetu serveru.. pojedini igraci samo piskaraju gluposti ne bil zasijali da ih drugi primete i da na drugim nikovima grade slavu.. znaci da sam bar od ove 4. str. koje nisam procitao video bar i jedan komentar pametan il' da nije neko prozivnaje to bi bilo savrseno..

svako gleda svoje dupe i pojedini se samo ulizuju drugima da je to strasno.. svi neki kazi igraci ,a vamo dojare teske..

al ajde sve prolazi..


opustite se ljudi uzivajte ,a ti doticni bakho si obicni klinjo koji samo ovde pise koje kakve gluposti a,kad budes bar nesto uradio korisno i uspjesno za sebe napisi i ja te prvi castim sa 1k premiuma,naravno ako ne racunas kao svoju prvu korisnu stvar sto se ulizujes kome god stignes.
 

Fate

Member
Reaction score
0
cccc kao i na svakom svjetu serveru.. pojedini igraci samo piskaraju gluposti ne bil zasijali da ih drugi primete i da na drugim nikovima grade slavu.. znaci da sam bar od ove 4. str. koje nisam procitao video bar i jedan komentar pametan il' da nije neko prozivnaje to bi bilo savrseno..

svako gleda svoje dupe i pojedini se samo ulizuju drugima da je to strasno.. svi neki kazi igraci ,a vamo dojare teske..

al ajde sve prolazi..


opustite se ljudi uzivajte ,a ti doticni bakho si obicni klinjo koji samo ovde pise koje kakve gluposti a,kad budes bar nesto uradio korisno i uspjesno za sebe napisi i ja te prvi castim sa 1k premiuma,naravno ako ne racunas kao svoju prvu korisnu stvar sto se ulizujes kome god stignes.

ahhaahah :D a sta ce klinac... Dodaj jos 1k pba od mene! :D
 
Status
Not open for further replies.
Top