SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Sto je ovo u dragonima neznam sto se tocno dogodilo al Kingofkroaten je izasao uzeo 3 sela od svojih i sad je opet nazad unutra? Ako nije imao neki dogovor s tim igracima koje je noblo(a i da je imao ne vidim razloga zas bi morao izlazit),stvarno je zalosno i jadno da ste ga odmah primili nazad. Sta ste mu rekli "nemoj opet tako" i vec ste ponovo prijatelji? Nadam se da postoji neko racionalno objasnjenje zasto se dogodilo to jer ako ne jedino sto mogu rec je;tuga i bijeda....tuga i bijeda.

tacno smijesan lik

odes i nades vrijeme noblanja tih sela, pa odes i nades vrijeme, ovo da ti podcrtam, IZBACIVANJA mene iz plemena, pa odes i nades ko su ti igraci i gdje su bili u vrijeme slanja plemica i sve to malo kad sagledas sjedi i ne izvaljuj i ne budi ljubomoran

eh to izbacivanje nije tvoja stvar i nije usko vezana za ta sela, vec za mene i jos jednog lika, kasnije se jos igraca naslo van plemena prema tome razmisli zasto su i oni bili van plemena garant zato sto sam ja noblao ta sela :zid:
 

pajke

Member
Reaction score
5
Joj jesu Trane i Mico namazani vamo kao prepiru se a u stvari na kafu idu i mene ne zovu :O
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
Ako je netko izbačen izplemena, onda za to postoji neki dobar razlog, ako je netko izišao iz plemena, onda valjda zna i zbog čega je to učinio. To su naše interne plemenske stvari, koje nemam namjeru ovdje nikome objašnjavati, niti se tiču ikog van naših plemena. Što će netko o svemu tome misliti ili komentirati njegova je stvar, a nas nije briga.

Fate je koliko sam čuo, odustao, pozdravio se sa svima. :) No otkad je promijenio državljanstvo, evo ga opet, slovenac Rajko, piše na čistom slovenskom jeziku, brljavi, kao i obično šaljući poruke dragonima i gle čuda s kojeg računa....Mr Dr Laki Love

Mr Dr Laki Love 08.03.
ej ........ :) cojek moj :)



Vidim imate mali nezgoda u plemenu... msm :) Ja sam i ocekivao to...
Ako neznas al evo da te upoznam Dragoni tj vodja je klinac koji vecinom radi tako sto vara ljude... Meni su oni hakovali acc raspustali pleme i resetovali isti acc... :) al ja sam opet krenuo.. i vidi... Pa su onda JR bivsi.. okrenuli vs nas ono samo dno dna prljava igra... :)


I znao sam da ce se polako raspast jer igraci koji znaju igrat i zele igrat zele imati obraz cast i postovanje... Barem u igri da se pokazu kao pravi igraci :) a on to nece nikad... Nudim ti poziv da predjes ovamo kod nas :)

Videces docekacemo te svi sa osmehom :)

Hehe, koji autogol, sreća u plemenu imam igrače koji me poznaju osobno iz RL, pa jako dobro znaju koliko godina imam. :pivo:
A za ovo sve ostalo, o hackiranju tvog računa prvi put čujem, ali ako je i istina nije mi žao,....JR okrenuli protiv vas,...tako je lijepo kad protivnika tučeš njegovim oružjem.
 

DeletedUser

Guest
dobar je fate, moram ga i ja malo podbosti

(osobno nista protiv tog lika nemam)



g4gmtMR.png
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
Neznam kako možeš svog "prijatelja" tako podbadati...
Mr Dr Laki Love 08.03.
znam da jesi :)
al ja te nezelim nit te zovem zbog bodova zovem te zato sto si tu kod nas :) zato sto su dragoni samo skupina igraca koji igraju prljavo.. naravno ne svi vec neki odredjeni, cary moj prijatelj je izasao ovaj sto je napustio dragone i par njih jos... ;) polako samo sam gledao dokle ce trajati to sto vas vodja tu radi :)
 

Fate

Member
Reaction score
0
Omg :D kako su skopali na mene... Pa tacno me nikad vi u svom zivotu necete zaboravit :D :p ko da ste svi bili nevini pa vas ja sve overio :p


HAHAHAHAHAAHHAAHAHAHHAA
 

DeletedUser

Guest
Smarate sa fateom vise.

Nek radi sta hoce,kao sto ste i vi rekli da radite unutar plemena sta hocete :kokice:
 
Status
Not open for further replies.
Top