SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
zasad samo opomene, ukoliko se nastave očite provokacije i svađe biti ćete udaljeni sa foruma.
svađajte se na privatnim porukama.
neukusno izražavanje i uvrede ingame putem privatnih poruka ili internog foruma se prijavljuju na podršku.
nije im mjesto na forumu.
 

Im Comming to fun

New Member
Reaction score
0
zasad samo opomene, ukoliko se nastave očite provokacije i svađe biti ćete udaljeni sa foruma.
svađajte se na privatnim porukama.
neukusno izražavanje i uvrede ingame putem privatnih poruka se prijavljuju na podršku.
nije im mjesto na forumu.


dobro poslati cu ti sliku i tamo, ali svejedno nece ga niko banovati da je Dino u pitanju naravno dobio bih ban, kao sto je dobio i za in game uvredu njegov drug sto je napisao pozdravnda poruka '' selam alejkum '' .

izvinjavam se na rijecniku nece se ponoviti admine :)
 

Im Comming to fun

New Member
Reaction score
0
ma suti bolan nije do mene :p
ma na ekskuziju isao u cetvrtom razredu sjecam se :D i tamo jeo neke cevape, mogu ti reci ako budes u tesnju nemoj da jedes cevape ne vljaju keve mi.. suhi su, i mali.. a i poljev je slab, ali hajde, ipak je to tešanj hehe
 

Im Comming to fun

New Member
Reaction score
0
hahahaha pazi ovo:

Zaustavi pandur auto..

Pandur: Niste se vezali, niste upalili svijetla, kazna 50 eura.
Vozac : Nemojte molim vas gospodine, imam zenu, djecu, moram ja to hraniti..
Pandur: hajde evo ako mi odgovoris na ovo pitanje pustit cu te..
Vozac : Moze
Pandur: Šta je tu, vozis se to noći, skroz mrak, i prema tebi idu dva svijetla?
Vozac : Pa to je auto gospodine
Pandur: Pa jeste auto, ali koje auto? Bmw,Mečka,Audi,Golf,Ibiza,Siera.. nista evo vama kazna..
Vozac : Ali molim vas nemojte, ne radim, nemam posla..
Pandur: Hajde evo ovo pitanje.. sta je to ide isto prema vama skroz mrak, noc pala, jedno svijetlo?
Vozac : Pa to je motor gospodine
Pandur: Pa jeste motor ali koji motor? Honda,Suzuki,Yamaha, nista gospodine evo vama kazna i sretno..
Vozac : Dobro nema veze pisite kaznu, ali mogu li ja vama jedno pitanje da postavim?
Pandur: Naravno, reci?
Vozac : Znas li ti sta je javna kuca?? a ?
Pandur: Pa znam naravno
Vozac : Ajde mi reci ko bude u javnoj kuci?
Pandur: Pa prostituke ko ce da bude
Vozac : Pa jeste gospodine policijac prostituke ali ko, jel vam mati, jel vam zena, jel vam kcerka!

HAHAHAHAHAH, najjaci vic 2014 godine! :v
 
Status
Not open for further replies.
Top