SPAM

Status
Not open for further replies.

nikname

Active Member
Reaction score
19
toni šta če ti te matematičke funkcije treba ubacit pljemensku funkciju i napravit računicu za barbare na kvadrat nek se onda ima šta farmat
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
toni šta če ti te matematičke funkcije treba ubacit pljemensku funkciju i napravit računicu za barbare na kvadrat nek se onda ima šta farmat

Toni daj mi pojasni sto je napiso,ne mogu nikako skuzit tu definiciju:confused:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
toni šta če ti te matematičke funkcije treba ubacit pljemensku funkciju i napravit računicu za barbare na kvadrat nek se onda ima šta farmat

sve ce doc na svoj red :pivo:

ja i ivek ucimo matematiku vec par dana,naucili smo tek zbrajanje jednoznamenkastih brojeva :ludilo:
al bucamo i to jos :(
 

DeletedUser

Guest
zar moze svaki barbar bit pun resursa,jos malo i isfarmao sam 10k..
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ja isto,jos malo pa jos samo malo pa jos maloo i pomnozi s 2,i na 10k sam :festa:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Hehehhheheeh, vidi njega, fer igra, što si u vrtiću igro - igro si! Ovdje se i najplemenitije namjere pretvore u opačinu. Zadnja fer igra je bila na sv.1, zato još i nije završio.
 

0smicevic ?

Member
Reaction score
0
Ako bude fer igra, ja odmah odlazim!!! Daj jednom bar da bude prljavo k'o što su vam i misli prljave nakon apstinencije...

Našao sam se uvrijeđen! Pa za kaj bih se ja prijavio opet nego da opet zakuhtam ovo sve i da ozvim forum! :D

Evo Trane se hvali 10 ooo ofarmo, daj Trane umij se..

Drago mi je da vidim Tonija koji me uvijek voli, Toni nije sarkazam drago mi je sto ces opet moci pratiti moja desvanja :p
Veliki pozdrav od mene, idemo da se zabavljamo, znate da ja ne obecajem fer igru, tak da :)

Nadam se da cu malo forum oziviti i da cu cuti kako se piše o meni :D naravno od nukija. :)

Nuky ono sto si mi psovao mrtvog oca, i Medeni Kolac sto je rekao da ce doci u LK da me isamara :p
Dat cu vam adresu, Nuky bio sam ti u tesnju, i probao cevape vaše i ništa ne valjaju cisto da znas..

ljudi sve vas volim, necu nikoga da zajebem, cisto da se zna, poceo sam igrati pošteno, bas neku noc igram remija sa jaranima, i ako mi vjerujete da nisam nikako krao džokere :D a pobijedio sam :D

VOLIM VAS SVE! :D idemo igrat.
 

baklava

New Member
Reaction score
0
e svasta na ovom forumu svega i svacega se nagledas hahahhaha :p

Cevap ko cevap kako ne moze valjat to hahahaha
 

0smicevic ?

Member
Reaction score
0
ne valja druze, suhi, mali, i mesto ne melju cisto, ali hajde tešanj je to, cak sma cuo da onaj Tešanjski Kiseljak pakuju u Bihacu, pa sad.. :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Drago mi je da vidim Tonija koji me uvijek voli, Toni nije sarkazam drago mi je sto ces opet moci pratiti moja desvanja :p
Veliki pozdrav od mene, idemo da se zabavljamo, znate da ja ne obecajem fer igru, tak da :)

neznam ja ko ti je uzea nagradu prvi s noblanim selom na h13 :p
:love:
al ajd bar iman nekog ko ce me sustizat :pivo:

Ti si mi reko da je to djeljenje jednoznamenkastih brojeva lagao si mi :(

oprosti mi molim te :(
 

0smicevic ?

Member
Reaction score
0
Nema veze Tončiju skidam kapu :D
Mislio sam da se samo hvali :p nadam se da cemo nekad na tvoju zalost zaigrati u istom plemenu, i ako cu ovdje napraviti svoje :p

da poremetim ove Zmajeve i *29* :p to su neki profici :D htio sam da udjem u zmajeve ali eto ljudi ne daju :D
znam da trane lajka ovaj post :p jer mu je drago sto cu tamo da pravim svoje pleme i sve ih usporiti i pola kont. izraditi :D :v

daj trane slikaj koliko si ofarmao evo ja sam blizu 3k i ne vjerujem da si ti gotov 10 000 k, lazes :p
 
Status
Not open for further replies.
Top