SPAM

Status
Not open for further replies.

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Kažem ja teb' , previše ti pričaš za svoje godine :) nije ni čudo što ti neko psuje , ili što će te lafo udarat , a kao njih će banovat , idi se prevaspitaj malo pa dodji priču prosipat
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
igram od ba5 , i nailazio si na mene više puta :) , a ko sam šta sam libo te .... , jes reper baš taj :)
 

0smicevic ?

Member
Reaction score
0
cuj od ba5, pa dobro nailazio sam, ali nikad ne primjetim male mrave koje zgazim, naprimjer salepg, ti i tako ti opasni momci :p
ne znam brate vidis ti mene znas, ja za tebe nikad cuo nisam.. :D

de mjenjaj nick, onaj cojk repa on ne zna ni sta su plemena..

de odakle si da vidim kakvi su ti cevapi?
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
cuj od ba5, pa dobro nailazio sam, ali nikad ne primjetim male mrave koje zgazim, naprimjer salepg, ti i tako ti opasni momci :p
ne znam brate vidis ti mene znas, ja za tebe nikad cuo nisam.. :D

de mjenjaj nick, onaj cojk repa on ne zna ni sta su plemena..

de odakle si da vidim kakvi su ti cevapi?



http://ba.twstats.com/ba8/index.php?page=player&id=127739 kako znam na twstatsu malih mravi poput osmicevic ? nema :)

Tuzla , bujrum :)
 

0smicevic ?

Member
Reaction score
0
joj batko kad vidim da si iz Razor Blades odma mi se riga :v

jel to ciro ono ovo fukare :p ? aaa ?

joj skoro u lk na tekmi, ovi vasi juniori su dobili po lusteru samo zato sto se posli u pekaru da jedu.. strahota koliko se mrze tuzlaci i lukavcani sreca pa nikad nisam ozbiljnije igrao fudbal, vjerovatno bih sad igrao sa edinom dzekom :D
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
joj batko kad vidim da si iz Razor Blades odma mi se riga :v

jel to ciro ono ovo fukare :p ? aaa ?

joj skoro u lk na tekmi, ovi vasi juniori su dobili po lusteru samo zato sto se posli u pekaru da jedu.. strahota koliko se mrze tuzlaci i lukavcani sreca pa nikad nisam ozbiljnije igrao fudbal, vjerovatno bih sad igrao sa edinom dzekom :D



Eto koliko se mrze kod mene u razredu 2 najbolja druga FUKARA mrtva i jedan SIOUX možda ga i znaš :)))

A to o pekarama i tuči je stvar samo koliki ste hajvani ;)




Toni ja sma sa Nazetom duall igrao 8)
 

0smicevic ?

Member
Reaction score
0
hahahah pa nisu hajvani, sta lik ima ici u pekaru hahah
zezam se, nikad mi se to nije svidjalo sto tuku redom brate xd to mi onako bzvz nisu djeca kriva ja bih ukino fudbal :D
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
hahahah pa nisu hajvani, sta lik ima ici u pekaru hahah
zezam se, nikad mi se to nije svidjalo sto tuku redom brate xd to mi onako bzvz nisu djeca kriva ja bih ukino fudbal :D

Ma de ajd stariji i nekako željni krvi :D Al djeca 7 : 2 đe to ima? Još znam ovog što je dobio po očima 97mo znaš koliki je momak 1:1 bi ih pošut'o sve :)
 
Status
Not open for further replies.
Top