SPAM

Status
Not open for further replies.

prospan

Member
Reaction score
0
Javio se pravi osmicevic i glumi neko strahotu pa ti si bolan mentol koji nema pojma o zivotu
 

prospan

Member
Reaction score
0
HHAHAHAHHAHAHHA da si rekao necemo vrijedati najbjednije igrace i najprljavije usaglasio bih se sa tobom :)
 

0smicevic ?

Member
Reaction score
0
Javio se pravi osmicevic i glumi neko strahotu pa ti si bolan mentol koji nema pojma o zivotu

Tako, ne smijes da vrijedjas najbolje igrace na server, pa esi mi dobar..
Jesi mi ti onaj sirup prospan? a poznat si mi :D

nego, ja ipak mislim da sam ja nivo-a mač ovdje na forumu, a ti si jos kopljanik to govori koliki sam ja profic na igrici mislim da vise nista ne moram da kazem, takodje one resurse na nivo 20 koje vec imam, necu ni o tome brate, a tek onih mojih 5 multi rachuna :$

imam feeling da cu da budem prvi :p

Skrobarac- ja sam skapirao :p! onaj lik je slikao da je do sada lafo opljackao 157 sela, a ima nagradu za 10 sela :r
izgleda da su mi se mozdane vijuge razvili od onog milijunasa! :D

Toni- <3!

Trane- Ćelo, Ćelo :p <3!

I jel ko zna koji su ovi iz dragona??
 

Falkoner

Member
Reaction score
0
Ma covjeku se razvile ''mozdane vijuge'' od pokvarene igrice milijunas (koja vara ofc) ehehehhee xD :D
 

prospan

Member
Reaction score
0
hhahahaha sta ima profi ? kopljanik sam jer imam ja i pametnija posla ...
A ti ako se moras toliko nisko spustit i na HRVATSKIM SERVERIMA KOJI IMAJU NEKIH 2000 Igraca i iskoristavat druge ljude i na njima graditi svoj racun sta bi onda tek radio na TW-u ? HAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH Glumis nekog profia sine mali si za to znam da pravim ljudima cvilis na PM.I vidio sam tamo nesto kao prozivas Saleta ? Sale za tebe izmislio plemena a prije svega je veci covjek od tebe...
 

skycola

Member
Reaction score
1
Ja postujem Osmu,i znam ga jako dobro,sto se tice plemena on je tu ono sto se kaze potup :eek:k:
 

0smicevic ?

Member
Reaction score
0
volim sarkastične ljude :p

Ekonomski- shvati da mene nije briga da li ce mene voliti ko na ovom forumu, meni je totalno svejedeno, kada sam krenuo da igram ovu igricu mogao sam da budem fin, da sada imam napisanih 1000 komentara, status plemica i sve, da ovdje lijepim srcad i pozdravljam se :p
ali druze mene to ne interesuje, svako bira svoj pravac, ja cu uvijek biti zao na ovoj igrici, jer igrica bi bila bzvz da se svi volimo i da je sve posteno, recimo da sam ja tipa Dodik, gledam samo sebi, i zafrkam cesto nekog :D nekako se hranim time, tako da fkt mozete ohladiti sa komentarima Osmievic ovo, Osmicevic ono :D, ja imam svoje ljude koje nikad ne bih izradio i to je to, a moje drugo lice uvijek pokazem igracima koji me ne znaju, ipa se trudim da ma zapamti svak. ;)
 

skycola

Member
Reaction score
1
hhahahaha sta ima profi ? kopljanik sam jer imam ja i pametnija posla ...
A ti ako se moras toliko nisko spustit i na HRVATSKIM SERVERIMA KOJI IMAJU NEKIH 2000 Igraca i iskoristavat druge ljude i na njima graditi svoj racun sta bi onda tek radio na TW-u ? HAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH Glumis nekog profia sine mali si za to znam da pravim ljudima cvilis na PM.I vidio sam tamo nesto kao prozivas Saleta ? Sale za tebe izmislio plemena a prije svega je veci covjek od tebe...

Potpuno se slazem,Sale je cojek da nema takog cojeka,ono sto se kaze nadaleko .....
 

0smicevic ?

Member
Reaction score
0
hhahahaha sta ima profi ? kopljanik sam jer imam ja i pametnija posla ...
A ti ako se moras toliko nisko spustit i na HRVATSKIM SERVERIMA KOJI IMAJU NEKIH 2000 Igraca i iskoristavat druge ljude i na njima graditi svoj racun sta bi onda tek radio na TW-u ? HAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH Glumis nekog profia sine mali si za to znam da pravim ljudima cvilis na PM.I vidio sam tamo nesto kao prozivas Saleta ? Sale za tebe izmislio plemena a prije svega je veci covjek od tebe...



Sale izmislio plemena? Da mi bi da cujem ko je njega noblao, za noc dva sela :D!
SalePG nema pojma, pitaj ga sto je meni davao kada smo bile komsije nick od nekog druga da budem sitter da izbjegnem backtime neko mu spuco, za kaj nije on? ne zna sineeee, a osmicevic je atentat za mnoge vas.
 
Status
Not open for further replies.
Top