SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
jer kad dugo macke nema misevi kolo vode,ja osmicevicu zanimljiv li si ti lik al' dobro ne kudim te svako igra kako zeli,i svako gradi slavu na svoj nacin
 

0smicevic ?

Member
Reaction score
0
jer kad dugo macke nema misevi kolo vode,ja osmicevicu zanimljiv li si ti lik al' dobro ne kudim te svako igra kako zeli,i svako gradi slavu na svoj nacin


hajde dijete nemoj da slikam razgovor sa facebooka kako si me zvao da igram sa tb, i da si mi napisao da budem covjek, na sta sam se poceo zafrkavati sa tb i to je to, procelavio si skuzi foru, furas tu sliku na grbu jer nemaš kosu :v osmicevic baca freestyle aaa hahahah :D

de ba trane, nemoj da mi se obracas, dečko nemoj da te brukam kako pokusavas tamo u zmajeve slati spijune , opusti se i igraj.
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
UuzKnLn.png
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Tema lock privremeno
Banovi uskoro
Vise manje svima. Cisto da se svi odmorite malo. Eventualne žalbe možete slati podršci ili kome god vam padne napamet.

p.s Otvaranje multi racuna nakon eventualnog bana na forumu, direktan ban u igri na tjedan dana.
 
Last edited:

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
edit:

Dakle, nesjecam se kad je bila ovakva ekspanzija nekulture u toliko malo vremena. Spominanje od roditelja,rodbine, pa postavljanje fotografija do prostacenja van svake pameti.
Ljudi moji, ako nemozete se provocirat, raspravljat, podbatat na normalan nacin i uljepsat si vrijeme nemojte ga tratiti ovdje. Ove minimalne kazne koje ce vam pomoci da malo vise klikate, farmate sto li vec... Necu se vise ponavljat, prostacenje prema necijoj majci, ocu idu odmah na preporuku za global, a ostala krsenja na mjesece kazne, a znajuci pojedine nece te moci izdrzati pa ce te otvoriti multi racun pa ce ici opet ingame. I ne meni netreba 100% dokaz da ste to vi, i ne nece vam pomoci proxy adrese itd.

Hajd nebudite ludi radi prizemnih svađa i to na forumu, unistiti si trud u igri i stvarati od sebe "heroje" jer ste dobili ban na forumu.

Tema otvorena
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
A kakve su ovo svađe bile ? :kokice:

ATe, nemoj da se zafrkavaš sa tim banovima, ja još uvijek mlad, zdrav, popio energie drink, a rodice su im same kućama :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Al je vama dobro...Nista se na ovim plemenima nije promenilo,vredjanje,hvalisanje,sve po starom...
Ovo izgleda nisu vise kompleksi,vec bolest,od 36 ispisanih stranica u ovoj temi ima dva normalna posta,mozgovi su izgleda odavno u paucini,ma balkanci su ti cudo,na recima uvek jaki...

Veseli mi i debeli bili !!! :kokice:
 
Status
Not open for further replies.
Top