SPAM

Status
Not open for further replies.

Isco Alarcon

Member
Reaction score
0
...ja prvi stojim iza toga i kazem kako jeste... Fate znam od svoje 7. godina u RL i zajedno smo odrasli FATE je kao COVEK :eek:k:
problem mu je sto se voli hvalisati,al realno svako voli da se hvali kada mu nesto dobro ide... nema tog ko ne voli..
al' zasto onda drugi igraci moraju da osporavaju tudji uspeh.. najveca tuga je sto igraci koji nemaju blage o tw il' sto su niko i nista uvek bili na vise svjetova dodju ovde i prozivaju jace od sebe.. a,samo idu od vece ribe do vece i stoje uza njih kao verni kerovi..



igram tw 7. godina punih.. igrao sam sa klincem od 10. godina do starijeg covjeka od 60. godina kao sto je TheArcee(Kum.Rs) sa kojim trenutno igram..

igrao sam sa svim mogucim vjernicima itd..
al' poenta toga je da svako hvali svog konja i da je ljubomora opasna stvar...

svako ima svojih RL problema i svako ovde dodje da isfura svoje probleme,al zasto i ovde pojedine igrace muce kompleksi i ljubomora pa moraju druge da prozivaju,spustaju,pljuju itd.. to mi nikada nece biti jasno.. ajde oke malo se hvalisati il' nekog pecnuti al' konstantno nekog prozivati to njie oke.. bar ja tako gledam...

npr.. prvi sam ja na meti dosta igraca kojima sam trn u oko,al' ja njihove prozivke sa uzivanjem citam jer dokle god me neko spominje znaci da sam u igri jos uvek... moj najveci je uspeh sto sam igrao sa igracima kao sto su Raoul Duke,i sto sam bio clan plemena koje je vodio igrac kojeg cu do kraja zivota postovati to je Obilivion... al' svi smo mi ljudi dal bio pocetnik il' pro.. umjesto da se ovde zezamo i sve extra ovde jedni druge kosimo.. nije ni cudo sto nam je sranje u drzavi...

p.s znam da sam skrenuo sa teme malo..al' ovo je bilo jace od mene i morao sam izneti svoje misljenje...

:eek:ok::pivo:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
idemo kladionu,ja priman uloge haha

koliko ce potrajat fatino pleme
1 tjedan, koef. 1.40
2 tjedna,koef 3.80
3 tjedna 8.60
4 tjedna,19.80

idemoooooooo :hahaha:

fate vise nije u plemenu..
kladiona end :hahaha:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
izađi malo vani, igraaj se

1391444_677146725677405_1450378550_n.jpg
 

DeletedUser

Guest
Pa video sma mu profil neka usledi neka replika na to inace cu misliti da je Fate u pravu :D
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
Svašta sam vidio ovdje na plemenima, al da čovjek nacionalnost promijeni.....
Ko bi rekao, da to nije onaj eezzy što nam cijelo pleme gnjavi od jutros da ga primimo, ("najboljši igralec v Slovenskih serverjev") a ovo mu Skype nick Rajko pa slovenac . :zid:
 

xXx Nuki

Member
Reaction score
0
Svašta sam vidio ovdje na plemenima, al da čovjek nacionalnost promijeni.....
Ko bi rekao, da to nije onaj eezzy što nam cijelo pleme gnjavi od jutros da ga primimo, ("najboljši igralec v Slovenskih serverjev") a ovo mu Skype nick Rajko pa slovenac . :zid:

Screenshot_2.jpg
Jel ovoo ? :)
 
Status
Not open for further replies.
Top