SPAM

Status
Not open for further replies.

Mrkey

Member
Reaction score
2
BB.....Pa jel ti sebe ne smatras velikim vodjom? Ja te tako smatram *
Da igramo u istom plemenu bilo bi mi važno što misliš o meni, kao vođi, igraču, osobi....budući da to nije slučaj, onda je irrelevant.
Ovdje ja nisam ni tvoja ni ničija tema, prema tome , zaobiđi momak. :boks:
 
Reaction score
3
nKj4Rej.png



Ova nagrada je vjerovatno dobita zbog transfera sa tranetom.



E moj decko moj :) Mozes postavljati sta hoces, al me niko nece pamtiti za kao sto tebe ljude pamte sa hr11 ;)


Gledaj li ironije , mico nas fini pise protiv Dragon-a stalno, pljuje itd itd , a prije pocetka servera je pitao da igra u Dragon plemenu, a naravno dobio je nogu moju zaslugom ;)


Bravo mico , bravo :festa::festa::festa::festa::predaja:
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Momci i djevojke, sportaši, ponašajte se kako sportašima i dolikuje, fer i sportski. :pivo:
Vrijeđanje i ponižavanje nisu na popisu vrlina. :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
BB.....Pa jel ti sebe ne smatras velikim vodjom? Ja te tako smatram *
Da igramo u istom plemenu bilo bi mi važno što misliš o meni, kao vođi, igraču, osobi....budući da to nije slučaj, onda je irrelevant.
Ovdje ja nisam ni tvoja ni ničija tema, prema tome , zaobiđi momak. :boks:

Ali ja bi volio da igram sa tobom u plemenu i da sam pod tvojim vodstvom :$ :predaja:

Previse si mi interesantan da te zaobidjem :D :boks:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
ljudi dajte malo pozitiveeeeee , šta se samo svadjate , imal šta na belegiju ? :pivo::pivo::pivo::pivo::pivo:


na moj acc :p
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Mrkey nemas se ti sta folirati pravdati i slicno ovde, vas vodja tj vodja dragona ko je vec ne znam ni ja ce pokazati sta zna, nas vodja andy ce pokazati sta zna. Bolji ce pobjediti i to je to .
 
Status
Not open for further replies.
Top