SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Pa ti mislis da oni znaju koja je brzina svetlosti? :woot:

Za to pitaje moraces da nadjes nekog drugog
 

DeletedUser

Guest
Pa mozda su gledali koji sci-fi film ili seriju pa su mozda culi ali samo culi za to

Sigurno ne znaju dok Google ne iskoriste ili ako ne dobiju info odozgo :D
 

snowball

Member
Reaction score
0
neka mi neko pametan objasni ovo, ja sam mislim previse glup za ovu situaciju

idu plemici na volfija, pada selo i sekundu poslije volfi cisti off koji je tu bio, a dvije sekunde poslije, ide plemic s pratnjom koji se nabija

e sad je pitanje, na sta se nabio plemic?


na koplja :predaja:
 

DeletedUser

Guest
To je sigurno bila fotomorgana ako su i za to culi ali cisto sumljam :D
 

snowball

Member
Reaction score
0
pa receno je gore. deff je isao brzinom svjetlosti. To je bilo u sklopu jednog eksperimenta teleportacije. To je vec uobicajena stvar sirom svijeta. Elektroni, fotoni i tako to. Samo smo ovdje doveli dva sela u kvantnu spregu i prenijeli informacije, tj. deff s jednog mjesta na drugo.
"Sablasno djelovanje na daljinu" sto bi rekao cika Einstein.
 

DeletedUser

Guest
Juce u toku dana stavljeno mi je deljenje veze sa nekim vasim igracem iz plemena i bio sam sprecen da saljem napade koga ja da upitam za to ajde mi ti reci?
 

snowball

Member
Reaction score
0
Podrsku. Prijavljivali su taj problem i neki drugi igraci s razlicitih strana. Ali djeljenje veze nije u funkciji dok oba igraca to ne stave u opcijama.
 

DeletedUser

Guest
Poslao sam im videcemo sta ce biti mislio sam bug neki ali posle ovog sinoc sto se desilo morao sam da prijavim, nesto se desava to je jasno samo da vidimo sta
 

DeletedUser

Guest
Oke, samo mi je bilo sumljivo kako posle nekih sat vremena se sklonilo to deljenje veze.
 
Status
Not open for further replies.
Top