SPAM

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
hahahahha, meni najjace ovi moji barbari igraju sa mnom u plemenu, najjaci sam im igrac, sinoc spasio jednog igracha, i oni pljuju opet po meni.. hahaha, a ne znaju da mogu da napravim svoje pleme od njihovih igracha :D

daj ba ljudi pustite me na miru :p
a ovo dijete iz tz me toliko smara da cu mu otici u stan da ga isamaram eh eto hahah



Osmanovichevsky dodje , ubije , i zapali cigaru jel ono tako bi ? HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH

ja sam tebi rek'o bujrum , samo dodji

i nas 2 što te pljujemo da se pitamo , ne bi ti nikad bio barbar :eek:ok:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pa da se javio da ima napade uzeli bi nesto.. :D

Evo napisao sam ja njima, posto ne mogu izaci na kraj sa napadima, danas sam tu, pa cemo backtime svima da udaramo samo neka salju sitt. :D


A ti Deniro, ja ne mogu uvijek, okej, ti ne mozes nikad, ne znas ni sto je to, i nemas pojma ništa. :D
 

-adin.?

Banned
Reaction score
0
Sniper221-duall
Kao prvo cestitke osmicevicu sto mi je juce presjekao train,uskoro ti stize pizza na vrata :)
Ali nemoj mi se uzdizati puno znamo te svi dovoljno,ima li i jedan svijet gdje nisi imao vise od 10 racuna o_O ?,presjekao mi neki train koji sam lose poslao , uz to imao je 7h da pripremi snipe,i hvali se pola dana,majko moja nece te bit za mjesec dana ;)
 

DeletedUser

Guest
e ako si mu reko snipere... jbg... nisi toliko precizan bio prvi put,ali drugi ne možeš da promašiš :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
hahahahha, meni najjace ovi moji barbari igraju sa mnom u plemenu, najjaci sam im igrac, sinoc spasio jednog igracha, i oni pljuju opet po meni.. hahaha, a ne znaju da mogu da napravim svoje pleme od njihovih igracha :D

daj ba ljudi pustite me na miru :p
a ovo dijete iz tz me toliko smara da cu mu otici u stan da ga isamaram eh eto hahah

pa isuse,nebi da si spasia svit od atomske bombe kako se uzdizes s tim
 

DeletedUser

Guest
pa isuse,nebi da si spasia svit od atomske bombe kako se uzdizes s tim

joj spasio je jednog igrača koda je Boga za **** uhvatio. Jel istina ovo što piše on. Jel fakat ovoliko glup il se samo šalio
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
joj spasio je jednog igrača koda je Boga za **** uhvatio. Jel istina ovo što piše on. Jel fakat ovoliko glup il se samo šalio

evo osmicevicu ekipa plemena ti zeli udjelit nagradu za uspjesno snipanje
cestitke...
prvi si koji je ikad uspia sjec train koji traje 7h u poslan u 0.4 sek

nobel_prize.jpg
 

DeletedUser

Guest
evo osmicevicu ekipa plemena ti zeli udjelit nagradu za uspjesno snipanje
cestitke...
prvi si koji je ikad uspia sjec train koji traje 7h u poslan u 0.4 sek

nobel_prize.jpg

potpis posaljite mi kesh
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahahahahahahahahaa, prvo ja nisam presjekao train :D
drugo, ko se ovdje hvali hahaahahahh


trece sniperu i onaj train si poslao iz 4-tog pokusaja
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Pa da se javio da ima napade uzeli bi nesto.. :D

Evo napisao sam ja njima, posto ne mogu izaci na kraj sa napadima, danas sam tu, pa cemo backtime svima da udaramo samo neka salju sitt. :D


A ti Deniro, ja ne mogu uvijek, okej, ti ne mozes nikad, ne znas ni sto je to, i nemas pojma ništa. :D


momak ja tebe čekam u Tuzlu , evo smorio sam se , hoću da me neko ubije malo :hmm:

a što se igre tiče brucaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa izdrži 2 mjeseca skidam ti kapu

ZAR NIJE RODJAK NA RAČUNU :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Eh, eh Osmicevicu taman pomislim da si se dozvo pameti, pa saznam da si opet slago :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
gdje ste mishevi :D

pa i smijem se cijelo vrijeme , jer danas gledam kako ste svi napukli, ali neka, posto sam jos poznatiji. :D
ajmo dalje.
 
Top