SPAM

Fate

Member
Reaction score
0
Haahahahhaahahahah osmicevicu ja tek sad vidim kolike komplekse imas od mene kad mi i ex juris ahgahahahahahahahah
hahahahahahahahahahaah xdd koji fail ovo bre jbt nisam video ni u komediji nekoj hahahahaahhaahahahahaha


dotako sam dno zivota hahaahahahahahahahaha xdddddd
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Just For Fun

to je ime pisalo dugo na Fejtovom profilu :D
a evo sad http://prntscr.com/3ujgw4

znaci fate napravio jos jedan racun u slucaju da bude na rr
i na kraju pokupi i taj grad, i mogao sam ga prijaviti da dobije ban, a bio sam kulturan i bit cu, i fino ces ici na rr..

a ozb ti kazem pola tvog plemena u kontaktu sa mnom, cak imam i pristup plemenu
 

DeletedUser

Guest
Ja necu da se mjesam u vase te cure ali jedno je ocigledno Osmicevic skinuo curu FATI pa je zato ovo idemooooooooooooo "D
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Haahahahhaahahahah osmicevicu ja tek sad vidim kolike komplekse imas od mene kad mi i ex juris ahgahahahahahahahah
hahahahahahahahahahaah xdd koji fail ovo bre jbt nisam video ni u komediji nekoj hahahahaahhaahahahahaha


dotako sam dno zivota hahaahahahahahahahaha xdddddd

Samo se ti smij, al i dalje ti muda fale :andjeo:
zove te čovjek 1 na 1, a ti samo teme mjenjaš, mislim ako ti tata-mata ove igre, se jedog osmicevica bojiš :lool:
 

Fate

Member
Reaction score
0
Ja Sam Bio Pro Lip 20, 00:15
Tek sad ces da imas belaja sa mnom :)

TW Grand Master Lip 20, 00:19
AHAHAHAHAHAHAHAHAH :D HAAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAH
AHAHAHHAHAHAH KOJI SI FAIL SINE XD HAHAHAAHAHHAAHAH

Ja Sam Bio Pro Lip 20, 00:19
veceras stvari sa tvog foruma izlijecu :D

TW Grand Master Lip 20, 00:23
HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHA jel znas ista bolje ? :D to je sve sto umjes?


hahahaahahah kolko je zapenio javlja mi se i na plemenima u pp HAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAH PA OVO JE STVARNO :hmm: JADNO DA JADNIJE NEMOZE BIT XDDDDDDD DFK? :DD haahahahah koje igracine jbt ja neverujem znaci

AJDE CIGAMALA :D jos malo
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
i rekao je tom momku da on kao haxa plemena hahahahahah
i da je zato jak!

ali otkrit cu vam tajnu, fejtova tajna je noblati sto vise svojih igraca koje kika i da nemaju vojske!
 

Fate

Member
Reaction score
0

DeletedUser

Guest
Samo jos ovo pitanje de je pitaj zna li koliko je izbrisao racuna jel moze stati u 1 svesku debeli korica :D :lool:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Fate, Amira Softica znam u RL bolan, jarani smo.. :D
neke stvari ne znas bolan, de shvati, dno si dna jarane, jel te stid bilo Prucha rr? a nema vojske nema momak nista.. ajde reci mi?
 

Fate

Member
Reaction score
0
Ahhahaahahahahah osmicevicuuuuu javi se :ddddd ahahahhaahahahahahahahahahha
ahahahahhaahhaahahahahahahahahahahahahaahahahahahhahhahahahahahahh kakav freak haahhahaahahaha koliko se napalio ahahahaha ja cekam idalje ime od ijedne cure ajd pogodices :d valda jednu haahahahahahahahahahaahahah a i ovo za softu ja msm da si malo ahahahahahahhaahahahahahahahahhaahahahahahahhahah jadan ispao xddd
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Fate, Amira Softica znam u RL bolan, jarani smo.. :D
neke stvari ne znas bolan, de shvati, dno si dna jarane, jel te stid bilo Prucha rr? a nema vojske nema momak nista.. ajde reci mi?

a čuj njega stid, on jedva čekao da sela dobije :andjeo:
Odmah kružnu puko, da će on sva sela uzet :predaja:
 

Fate

Member
Reaction score
0
Fate, Amira Softica znam u RL bolan, jarani smo.. :D
neke stvari ne znas bolan, de shvati, dno si dna jarane, jel te stid bilo Prucha rr? a nema vojske nema momak nista.. ajde reci mi?

slusaj sine nemoj me terati da se jos vise smijem umrecu :S eto to je sve sto ti ja za ubuduce imam reci a ovim svojim cigicima reci ako nemaju vise sta reci pametno neka razgule nisput :S jel stvarno ali stvarno ste dno dna...
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
slusaj sine nemoj me terati da se jos vise smijem umrecu :S eto to je sve sto ti ja za ubuduce imam reci a ovim svojim cigicima reci ako nemaju vise sta reci pametno neka razgule nisput :S jel stvarno ali stvarno ste dno dna...

Ti brate veća opasnost za ove koji igraju uz tebe u plemenu, nego za nas ostale :love:
 

DeletedUser

Guest
Ahhahaahahahahah osmicevicuuuuu javi se :ddddd ahahahhaahahahahahahahahahha
ahahahahhaahhaahahahahahahahahahahahahaahahahahahhahhahahahahahahh kakav freak haahhahaahahaha koliko se napalio ahahahaha ja cekam idalje ime od ijedne cure ajd pogodices :d valda jednu haahahahahahahahahahaahahah a i ovo za softu ja msm da si malo ahahahahahahhaahahahahahahahahhaahahahahahahhahah jadan ispao xddd

Pa sta je toliko smjesno jedvo si onu jednu imao curu :# :festa:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nije je imao samo on, sad meni ide u glavu sto je on dobio sve te igrace u svoje pleme, pa logicno cura mu sredila kod svih :p
 
Top