Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Izdaja?
Hmmm neko to zove "logican potez" ili "osveta" al kako hoces, odavno ne osvrcem na misljenja ljudi koji su me razocarali :D

Prijatelju moj, ja cu ti reci nesto ovo je moj prvi post ovdije, redovno citam al se nikad ne ukljucujem u rasprave jer mi se neda al ovaj put moram intervenirat, ne uzimaj ovo kao osobno, nemam ja nista protiv tebe nit me zanima tvoj sukob sa pecom neka ste se psovali medjusobno to me se ne tice, al objavio si javno samo citat di on tebe vrijedja, ja sam vidio cijeli razgovor i nisi ni ti dobrica kao sto pokusavas ispast, da se mene pita oboje biste trebali obrisat acc, pokrit se i nikad vise ne pojavit uopce na plemenima ni na forumu, da se vrijedjate za jednu igricu na nacionalnoj razini i ostalim stvarima stvarno moras biti malouman..

dalje, sam morao prokomentirat ovo tvoje " logican potez ili osveta" pa ja bi se prije sramio nego ovako nesto objavio, logican potez ti zoves prelazak u jedino pleme na serveru sa kojim smo ratovali? ja to zovem sramota preciznije moras bit covjek bez obraza da ovako nesto napravis i ti vidi kako ce te drugi u buducnosti gledat, ko ce ti vise vjerovat?.. dobro, kako ti kazes ti si preso da se osvetis peci, pa eto vam slobodne ruke, blizu ste, oboje izadjete iz plemena i ratujte medjusobno i nitko vas nece dirat, al ne, nije to stvar nego si ti silom vjerojatno htijeo preci u *SL* pleme pa ti je to bio samo alibi.

nadalje ovo je tvoj planer osvajanja http://prntscr.com/5gqls0, jedna tvoja izjava bila je da ti nikad neces noblat svoje bivse plemenase nego samo pecu, a ja vidim ljepo ovdije da si navalio na svog bivseg kolegu i onda dobio porciju.. moram ti priznat bio si mi sasvim okey u pocetku, mozda jedan od par kojima sam vjerovao al eto spao si na to, da svaki put kad vidim nick nexus krenut cu ga prvi restartat. Sada ti mozes dalje nastaviti pricat tvoje gluposti i lazi i prazne price al mislim da mi koji smo upuceni u sve od samog pocetka znamo kako je bilo i sta je bilo.. toliko od mene, eto nadam se da ces sto prije nestat sa kontinenta 44 jer definitivno po dosad pokazanoj igri, tocnije po prikazanom ponasanju i okretanju kako vjetar puse ne zasluzujes biti tu gdje jesi i ne zasluzujes uopce nasu paznju.

toliko od mene, mislim da mnogo ljudi pogotovo iz bivseg plemena provokacija isto tako misli.

Lijep pozdrav!
 

DeletedUser

Guest
Izdaja?
Hmmm neko to zove "logican potez" ili "osveta" al kako hoces, odavno ne osvrcem na misljenja ljudi koji su me razocarali :D


Za tebe je vecina ljudi posle ovoga institucija :)



Nisam hteo pricati o svemu sta je bilo ...


Ali neka sada ljudi znaju ne opravdavam pecu ali ti si prvi poceo psovati na skype njemu mrtve i majku itd.... Pa je posle on tebi napisao ono sto si stalno stavljas u prvi plan! NAPAD JE NAJBOLJA ODBRANA....


:*
 

DeletedUser

Guest
Ajde nexuse izadji iz plemena i igramo 1 na 1 kako kaze dexon21, ali ja znam da volis cigija pa moze i on da ti pomogne ;)

Naravno ako smes :predaja:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Jaoo koji specijalci.. :lool:

Al barem je ispalo da ste pravo ime plemena imali "Provokacija" pa se međusobno provocirali i raspali :ludilo:

Al šta ste drugo ni očekivali sa tim sastavom, tj tim nekim pojedinicima, koji čak u vodstvu bili :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Jaoo koji specijalci.. :lool:

Al barem je ispalo da ste pravo ime plemena imali "Provokacija" pa se međusobno provocirali i raspali :ludilo:

Al šta ste drugo ni očekivali sa tim sastavom, tj tim nekim pojedinicima, koji čak u vodstvu bili :kokice:

Sta ti hoces ti si restartovan :ludilo:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Sta ti hoces ti si restartovan :ludilo:

HAHAHAH a na kojem sv to? da mi je znati, očito me zamjenio sa nekim ili nešto :ludilo:

nemoj da moram razgovor uslikat ko dokaz, pa da ispadne da nisi sposoban selo noblat, nego da moraš multiće samo noblat, i ostale tražit da vam dadnu selo isprazne :love:
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Hajd svi vi ostali clanovi provokacije, al mi ne ide u glavu Milen, zna da mi dva dana isao po zivcima Peca, zna da mi je obecavao raspad Provokacije, trazio skajp od vuleta da ga pita da ga ubaci gdje na dual, znas i sam Milene koliko sam ti puta govorio da ga smiris i da su mi zivci pri kraju, kad je otisao sa acc ti si ga vratio i meni napisao poruku na skajp "Ne diraj mi Pecu, mogli bi se i raspast ;)" eto desilo se i to je to, staj e sad?

A za mene su svi izdajnici koji su ostali uz Pecu i na mene su krenuli fejkovi i izvidjanja od Pece i grupice oko njega i prije ulaska u SL ;)

Beli-grom je dobio svoje, a to posle sto se bog i batina ukljucio, kepo ja sam samo uzvracao ;)
 

DeletedUser

Guest
Hajd svi vi ostali clanovi provokacije, al mi ne ide u glavu Milen, zna da mi dva dana isao po zivcima Peca, zna da mi je obecavao raspad Provokacije, trazio skajp od vuleta da ga pita da ga ubaci gdje na dual, znas i sam Milene koliko sam ti puta govorio da ga smiris i da su mi zivci pri kraju, kad je otisao sa acc ti si ga vratio i meni napisao poruku na skajp "Ne diraj mi Pecu, mogli bi se i raspast ;)" eto desilo se i to je to, staj e sad?

A za mene su svi izdajnici koji su ostali uz Pecu i na mene su krenuli fejkovi i izvidjanja od Pece i grupice oko njega i prije ulaska u SL ;)

Beli-grom je dobio svoje, a to posle sto se bog i batina ukljucio, kepo ja sam samo uzvracao ;)

HAHAHAHAHAHHAHA! Pa da za tebe su i haos i volfi izdajice bravo decko :zid:
 

DeletedUser

Guest
Hajd svi vi ostali clanovi provokacije, al mi ne ide u glavu Milen, zna da mi dva dana isao po zivcima Peca, zna da mi je obecavao raspad Provokacije, trazio skajp od vuleta da ga pita da ga ubaci gdje na dual, znas i sam Milene koliko sam ti puta govorio da ga smiris i da su mi zivci pri kraju, kad je otisao sa acc ti si ga vratio i meni napisao poruku na skajp "Ne diraj mi Pecu, mogli bi se i raspast ;)" eto desilo se i to je to, staj e sad?

A za mene su svi izdajnici koji su ostali uz Pecu i na mene su krenuli fejkovi i izvidjanja od Pece i grupice oko njega i prije ulaska u SL ;)

Beli-grom je dobio svoje, a to posle sto se bog i batina ukljucio, kepo ja sam samo uzvracao ;)


prije bi rekao da si ti dobio svoje nego beli grom, toliko te cijene u SL plemenu da ti ni jednu deff jedinicu nisu poslali u obranu.. ja bih se zapitao..
haos i volfi su za tebe institucije, i ljudi kojima bi se morao klanjat do kraja svog igrackog vjeka.. ispao si takav kakav si i nema tu neke isprike, rekao sam ti, tisina i igraj na strani tvoj favorita ( *SL* ) plemena
 

DeletedUser

Guest
Hajd svi vi ostali clanovi provokacije, al mi ne ide u glavu Milen, zna da mi dva dana isao po zivcima Peca, zna da mi je obecavao raspad Provokacije, trazio skajp od vuleta da ga pita da ga ubaci gdje na dual, znas i sam Milene koliko sam ti puta govorio da ga smiris i da su mi zivci pri kraju, kad je otisao sa acc ti si ga vratio i meni napisao poruku na skajp "Ne diraj mi Pecu, mogli bi se i raspast ;)" eto desilo se i to je to, staj e sad?

A za mene su svi izdajnici koji su ostali uz Pecu i na mene su krenuli fejkovi i izvidjanja od Pece i grupice oko njega i prije ulaska u SL ;)

Beli-grom je dobio svoje, a to posle sto se bog i batina ukljucio, kepo ja sam samo uzvracao ;)



Jedini koji se moze smatrati izajnikom ili kako ti to vec nazvas si ti :$


Ajde vrati ti malo svoje poruke "Acc Nexus je acc samo plemena PROV ili ide na brisanje" itd... Ali svakome na obraz ovdje necu vise da pisem o tome imaju priliku svi da vidi gdje je ko presao ;)
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
a vidi benjeee i on nam tu :festa:

što ovaj bogdan toliko piše a ni ne igra ustvari :ljut: a glavni na forumu, mi ostali ni do riječi ne stignemo od njega :boks:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Vidi mladunceta od Osmicevica :D


Sta ce to biti dao ti Osmicevic rijec :$


sad bih ja tebi napisao cije sam mladunce,al dobijam banove nesto,bolje ti je malo momcino pritegni tu jezicinu

e moj muhamede :D tu sam ja,mahmuran evo ne mogu meda na kasiku ,samo kiselu duvo pijem
 
Last edited:

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
sad bih ja tebi napisao cije sam mladunce,al dobijam banove nesto,bolje ti je malo momcino pritegni tu jezicinu

e moj muhamede :D tu sam ja,mahmuran evo ne mogu meda na kasiku ,samo kiselu duvo pijem

Je.. to zaboraviš pass od skypa.. pa te tamo nikako nema :andjeo:
 
Status
Not open for further replies.
Top