Spam

Status
Not open for further replies.

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
Znas ono ko prizna pola mu se prasta :D znaci 15k :ludilo:

svejedno, koliko god, al i dalje stoji da neznas sta je plemic a sta fejk, a neznas ni napade presjeci. 10 sati si mao na rasplaganju ali amater, ostaje amater, nemoj se vise prosipati, talasika si od igraca
 

DeletedUser

Guest
svejedno, koliko god, al i dalje stoji da neznas sta je plemic a sta fejk, a neznas ni napade presjeci. 10 sati si mao na rasplaganju ali amater, ostaje amater, nemoj se vise prosipati, talasika si od igraca

ne znam o cemu pricas nesto si pogresio gadno..
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ja bi samo da pozdravim Ilijas city.....ima ih masala....to je skoro ko kod Cevljanovica... :)...nace se prozvani....culemo se soon. :)


Pire

ja bi da pozdravim tebe <3 sa pjesmom

"seti me se jednoooog danaa, zaboraviii prošluuu tuguu vratii mi se nasmejaaaanaa kaooo starooom dobrooom druguuguuu":pivo:
 

DeletedUser

Guest
Grad Virovitica je po Popisu stanovništva 2011. godine na površini od 178,49 km2 imao 21.291 stanovnika, što predstavlja 25,10% od ukupnog broja stanovnika Virovitičko-podravska županije, odnosno 0,50% od ukupnog broja stanovnika Hrvatske. Gustoća naseljenosti u Virovitici je 119 stanovnika/km2.[2]

od ovih 21.291 njih 12.432 igraju plemena i to je 96.31 % hrvata na serveru..... od ostalih 3.69 % 3.62 je iz dalmacije :p


hahahhahahahahahaha
 
Reaction score
0
Grad Virovitica je po Popisu stanovništva 2011. godine na površini od 178,49 km2 imao 21.291 stanovnika, što predstavlja 25,10% od ukupnog broja stanovnika Virovitičko-podravska županije, odnosno 0,50% od ukupnog broja stanovnika Hrvatske. Gustoća naseljenosti u Virovitici je 119 stanovnika/km2.[2]

od ovih 21.291 njih 12.432 igraju plemena i to je 96.31 % hrvata na serveru..... od ostalih 3.69 % 3.62 je iz dalmacije :p


hahahhahahahahahaha
ja sam izuzetak. 0.00001 % iz istre :ljut:
 
Status
Not open for further replies.
Top