Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Prvo: Nije mi zao sto sam presao u SL, makar sada imam posla sa ozbiljnim i normalnim ljudima.
Drugo: Nemas pojma ni o cemu, najlakse je pljuvati, bilo mi je do skora tesko gledati na karti crvene do juce sto je bilo plavo, al vasim ponasanjem, pogotovo ostatka ekipe, neki su se davno pokazali a neki recimo kao ti tek se pokazuju, onda shvatis da od pocetka nije vrijedilo napisati slova sa takvim ljudima ;)

Usput, da je sve kao sto mislite, npr. ti i tako me pljujete ovdje i po forumu plemena, ljudski bi bilo makar zahvaliti se za ono uradjeno u toku nekih skoro 2 mjeseca dok smo igrali u istom plemenu, za neke poteze, za 2-3 puta sto sam spasio siguran raspad plemena, za prikupljena stanja vojske, za akademiju, za organizovane akcije i sl. :D

HAHAHAHHAHAHA brate igraca ne umes da nadefas o cemu pricamo sta si uradio samo skupljao ljude u akademiju i ajde da kazemo sto si stanje vojske radio ostolo je sve bilo potpuni promasaj, i kliker bi pokvario :D
 

DeletedUser

Guest
Prvo: Nije mi zao sto sam presao u SL, makar sada imam posla sa ozbiljnim i normalnim ljudima.
Drugo: Nemas pojma ni o cemu, najlakse je pljuvati, bilo mi je do skora tesko gledati na karti crvene do juce sto je bilo plavo, al vasim ponasanjem, pogotovo ostatka ekipe, neki su se davno pokazali a neki recimo kao ti tek se pokazuju, onda shvatis da od pocetka nije vrijedilo napisati slova sa takvim ljudima ;)

Usput, da je sve kao sto mislite, npr. ti i tako me pljujete ovdje i po forumu plemena, ljudski bi bilo makar zahvaliti se za ono uradjeno u toku nekih skoro 2 mjeseca dok smo igrali u istom plemenu, za neke poteze, za 2-3 puta sto sam spasio siguran raspad plemena, za prikupljena stanja vojske, za akademiju, za organizovane akcije i sl. :D

pa kako te nije sramota ccc ti nas prozivas ludim ljudima? tek sad igras sa normalnima? ccc smijesan si mi malo..

ja se tek pokazujem? hahaha nek si se ti dragi pokazao u startu kako se prelazi kod neprijatelja za dupe spasit.. Volio bi osobno pitat vuleta koje misljenje ima o tebi posto sam ima na opisu profila citat protiv izdajica, al eto ti si taj, i zanima me sta on misli o tebi..
posto je on stariji covjek od mene i tebe skupa, vjerojatno ima i puno drukcije misljenje
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
HAHAHAHHAHAHA brate igraca ne umes da nadefas o cemu pricamo sta si uradio samo skupljao ljude u akademiju i ajde da kazemo sto si stanje vojske radio ostolo je sve bilo potpuni promasaj, i kliker bi pokvario :D

A gdje si ti bio, sto ga ti nisi nadefao?

Dexon otkud to da sam ja presao da dupe spasim?

Od koga?

Za mene su izbili "problemi" kad sam presao a ne prije toga ;)

Ps. trainovi su vam jadni, mogli ste i bolje, znaci bit ce veselo sutra :D
 

DeletedUser

Guest
A gdje si ti bio, sto ga ti nisi nadefao?

Dexon otkud to da sam ja presao da dupe spasim?

Od koga?

Za mene su izbili "problemi" kad sam presao a ne prije toga ;)

Ps. trainovi su vam jadni, mogli ste i bolje, znaci bit ce veselo sutra :D

Fejkaju te covece ne znas ni fejk da prepoznas :O
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Fejkaju te covece ne znas ni fejk da prepoznas :O
Skrobarac poštujem te kao igrača, nemoj spadat na taj nivo da se raspravljaš radi gluposti.

Poštujem i Vuleta i njegovu ekipu, al nikad mi neće biti jasno što ih pojedinci dižu toliko u nebesa. Jesu oni kao igrači dobri i odlično uigrani, al ne zaboravite trava i kroz beton raste!
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Skrobarac poštujem te kao igrača, nemoj spadat na taj nivo da se raspravljaš radi gluposti.

Poštujem i Vuleta i njegovu ekipu, al nikad mi neće biti jasno što ih pojedinci dižu toliko u nebesa. Jesu oni kao igrači dobri i odlično uigrani, al ne zaboravite trava i kroz beton raste!

Jel ovo hvaljenje na račun trawe da je on tako jak :ludilo: ili mislio reć sa tim da se i protiv takvih odličnih, uigranih može fino :D
 

Slonovakura

Banned
Reaction score
11
Skrobarac poštujem te kao igrača, nemoj spadat na taj nivo da se raspravljaš radi gluposti.

Poštujem i Vuleta i njegovu ekipu, al nikad mi neće biti jasno što ih pojedinci dižu toliko u nebesa. Jesu oni kao igrači dobri i odlično uigrani, al ne zaboravite trava i kroz beton raste!

Ee, al ti smaras :p haha
 
Status
Not open for further replies.
Top