Spam

Status
Not open for further replies.

pajke

Member
Reaction score
5
ma Pire ne moze tako nista dokazati
pa mogu i ja naci nacin da nadjem zadnji post sa foruma bilo kog plemena :p
a on sigurno ima nekog prijatelja u -RB- koji ce mu kopirati
 

pajke

Member
Reaction score
5
Da,imao sam duala a to je Bukva,on igra na 1000-ZR,a ja sam jos i dalje u RB :D


hahahah de molim te nemoj mene da lazes :p
igrao si na racunu soulstealer
to je dokazivao i profil ovog racuna na kome je pisalo 'soulstealer&bomil i jos jedan igrac koga ne smijemo da imenujemo' nisam bas siguran da li je bas ovako pisalo, ali cujem da si i tu prestao nedavno, a znam da tvoj duall igra na 1000-ZR
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Al koliko ti mozes biti dosadan cccc. Dobar si samo na forumu sa komentarima i to je to!

Da ti igras na ovom svijetu garant bi bio polji, idi umij se !

Ne,nego nema nigdje borbe...

Iman ja tebe na skaypu,tako da si vjerovatno igrao negdje s menom,tocnije kod mene :ludilo:
 

adoo23

Member
Reaction score
10
Ne,nego nema nigdje borbe...

Iman ja tebe na skaypu,tako da si vjerovatno igrao negdje s menom,tocnije kod mene :ludilo:

Eto hvali se da me imas na Skaypu HAHAHAHA.

Realno sanse da RB osvoji svijet su 80%. Moje prognoze da ce ih ljunomora ubiti, jer koliko god se trudili da igraju timski uvijek ce biti ljubomorni jedni na druge, moguce da ce se raspasti i medjusobno poklati, NADAM SE.
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
samo se ti nadaj a u medzuvremenu ljubomorne duse mogu da ga...... ma zna se :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Eto hvali se da me imas na Skaypu HAHAHAHA.

Realno sanse da RB osvoji svijet su 80%. Moje prognoze da ce ih ljunomora ubiti, jer koliko god se trudili da igraju timski uvijek ce biti ljubomorni jedni na druge, moguce da ce se raspasti i medjusobno poklati, NADAM SE.

Nada umire zadnja :hahaha: , a nada da ce se RB raspasti su 0.1% :eek:k:
Zato hajd ti nadi sebi neku drugu Nadu pa se njoj nadaj :festa:
 
Status
Not open for further replies.
Top