Spam

Status
Not open for further replies.

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
UZwPKLh.png
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Dino, što ti nije bolje i draže da jedan server sjedneš s nekom ekipom, spamaš i igraš dok ne pobijediš il vas sve zajedno ne pošalju na restart nego da se svađaš sa svima?
 
Reaction score
0
Dino, što ti nije bolje i draže da jedan server sjedneš s nekom ekipom, spamaš i igraš dok ne pobijediš il vas sve zajedno ne pošalju na restart nego da se svađaš sa svima?

Sta ba bolje je ovako (finger) Zasto da sjedne ? i igra bez veze... ovako je interesantnije
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Dino, što ti nije bolje i draže da jedan server sjedneš s nekom ekipom, spamaš i igraš dok ne pobijediš il vas sve zajedno ne pošalju na restart nego da se svađaš sa svima?

Pa vjeruj da nije haha, više puta sam to mogao, bio sam u jakim plemenima stvarno, EBANOVINU sam previše poštovao i s njima sam do kraja, i obrisao rachun :D Ovo ostalo mi bzvz, vise volim ovako, pa sama činjenica je da se deset stranica ispisalo na forumu otkako sam se prijavio nemoj tako :p
 

DeletedUser

Guest
Ne čita mi se njegov tekst uopšte a i ne znam ko si pozzz iz Maroka
 
Reaction score
0
23.10.14, 22:06
#4
ja sam bio pro



Datum ulaska:
Apr 2014
Komentara:
362

Zvala me administracija hr servera da ponovo igram, uz dodatak 5000 premium bodova kako bih vam ucinio svijet zanimljivim.
Reci zdravo Sparti



sv19, pocetak. :zid::hahaha:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ne čita mi se njegov tekst uopšte a i ne znam ko si pozzz iz Maroka


OMG a sve je pročitao :D
Normalno da ne znaš, osvojio si jedan server i jos se drzis s tim, mogao sam i ja puno osvojiti, ali fkt nije interesantno, ali ako zelite evo osvojit cu ovaj sad :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pa vjeruj da nije haha, više puta sam to mogao, bio sam u jakim plemenima stvarno, EBANOVINU sam previše poštovao i s njima sam do kraja, i obrisao rachun :D Ovo ostalo mi bzvz, vise volim ovako, pa sama činjenica je da se deset stranica ispisalo na forumu otkako sam se prijavio nemoj tako :p

jedino što i znaš, hvaliti se kako si pro i spamat, a jedino ti to "spamat" ide od ruke
 

DeletedUser

Guest
OMG a sve je pročitao :D
Normalno da ne znaš, osvojio si jedan server i jos se drzis s tim, mogao sam i ja puno osvojiti, ali fkt nije interesantno, ali ako zelite evo osvojit cu ovaj sad :D

Osvojili*
Za sve su zaslužnii moja ekipa i ja,ja sebe ne stavljam ispred njih i ne hvalim se da sam resartovo ovog i onog,a gdje si ti bio za vrijeme tog servera? :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Osvojili*
Za sve su zaslužnii moja ekipa i ja,ja sebe ne stavljam ispred njih i ne hvalim se da sam resartovo ovog i onog,a gdje si ti bio za vrijeme tog servera? :)

U Egiptu :$
Kakva ekipa bolan hahah, pa ovdje svi oni koji igraju zele poziciju broj 1, neki su slabi pa ćute i znaju da ne mogu, izgleda da ne shvatas neke stvari :D Štrukl :D Baš ti je super ime :D
Marokansko?
 

DeletedUser

Guest
U Egiptu :$
Kakva ekipa bolan hahah, pa ovdje svi oni koji igraju zele poziciju broj 1, neki su slabi pa ćute i znaju da ne mogu, izgleda da ne shvatas neke stvari :D Štrukl :D Baš ti je super ime :D
Marokansko?

Loša opcija za odmor :p
Ne razumiješ ti to pa mi teško i objasnit.. u ekipi je sve,hajde probaj doći do pozicije broj 1 bez ekipe i pomoći.
Ja ne bi završio na prvoj poziciji da nije bilo par njih koji su mi pomagali i čuvali mi "guzicu" kad je bilo najteže i i ne zelim više o tome da pričam bilo šta,ako imas nesto drugo moze nije frka a ako ne vićemo se drug :D
Na-a iz san franciska je to..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Loša opcija za odmor :p
Ne razumiješ ti to pa mi teško i objasnit.. u ekipi je sve,hajde probaj doći do pozicije broj 1 bez ekipe i pomoći.
Ja ne bi završio na prvoj poziciji da nije bilo par njih koji su mi pomagali i čuvali mi "guzicu" kad je bilo najteže i i ne zelim više o tome da pričam bilo šta,ako imas nesto drugo moze nije frka a ako ne vićemo se drug :D
Na-a iz san franciska je to..

Ma samo ti uzivaj, hvala ti na komentarima evo prvi put je da pišemo nisi loš. :D
Nadam se da cemo se susresti negdje, a jbg nije Egipat loš, imaš piramide i one čudne konje :D
Odi nekad, pa vidi :D
 

DeletedUser

Guest
Ma samo ti uzivaj, hvala ti na komentarima evo prvi put je da pišemo nisi loš. :D
Nadam se da cemo se susresti negdje, a jbg nije Egipat loš, imaš piramide i one čudne konje :D
Odi nekad, pa vidi :D

Nema frke,nisam došo ovdje da se svađam il da nerviram nekog samo opušteno ne bi da dečkima pokvarim spam temu mozda imaju oni nešto da kažu zanimljivo 'ko će ga znat' xd
Nadam se i ja,posjetit ću pa ću vidjet posaljem ti selfi..
Pozzz iz nigerije
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nema frke,nisam došo ovdje da se svađam il da nerviram nekog samo opušteno ne bi da dečkima pokvarim spam temu mozda imaju oni nešto da kažu zanimljivo 'ko će ga znat' xd
Nadam se i ja,posjetit ću pa ću vidjet posaljem ti selfi..
Pozzz iz nigerije

Alaj ti šetaš po Evropi hahahahahha
Samo ti pošalji, neces ništa pokvariti, samo ce jos vise pisati, barem se nadam da hoće. :D
Sretno :D
 
Status
Not open for further replies.
Top