Spam

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nesto si pobrkao za hr17 nisam igrao u Sparti ali za ba mogu da kazem igrali smo par svetova zajedno i nisam imao sukoba sa tobom cak si i pomagao ;) Na ba12 se secam da si im pravio velike probleme dok nisi dobio ban :D

rachun 100-ka :p duall :p
ma nisam logicno da nisam :p
misle ljudi da sam loš a ja fin prema svojima :p
i sma znas da sam tb ostavio sela i rekao ti gdje su nuke :p
 

DeletedUser

Guest
rachun 100-ka :p duall :p
ma nisam logicno da nisam :p
misle ljudi da sam loš a ja fin prema svojima :p
i sma znas da sam tb ostavio sela i rekao ti gdje su nuke :p

Nisam igrao ja duall na hr17 to je mozda neki drugi skrobarac :D Cujem ima ih vise :D
 

DeletedUser

Guest
Nesto si pobrkao za hr17 nisam igrao u Sparti ali za ba mogu da kazem igrali smo par svetova zajedno i nisam imao sukoba sa tobom cak si i pomagao ;) Na ba12 se secam da si im pravio velike probleme dok nisi dobio ban :D

Svemoguci skrobarac jedini covjek koji je igrao ba12 :p :pivo:
 
Reaction score
0
hahaha, svi su ti takvi, ja ne vidim sta je interesantno imati milion PT, i tolike gradove i onda se nadju 3-4 lika koji nabijaju još više i više i zapostave sve moguce, do 300 000k je okej, dalje je pretprano, odustani i cekaj novi server, ovo je sve zajebancija mnogi to ovdje shvataju previse ozbiljno, evo msm nemam nista protiv Davida, ali previse ozbiljno je shvatio plemena.

Ti si pukao brate zjbi stim ozbiljno i ne ozbiljno da imas normalan zivot ne bi visio tu i izmisljao pola saata sta ces kome odgovorit... ako imas zivot nemoj igrat i cao... :):love:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ti si pukao brate zjbi stim ozbiljno i ne ozbiljno da imas normalan zivot ne bi visio tu i izmisljao pola saata sta ces kome odgovorit... ako imas zivot nemoj igrat i cao... :):love:

Osmičević visi mjesec dana, i to kad je veče, i onda odustane i pusti vas botiće da pričate mjesecima hahaha, dok neki vise po dvije godine ;) iskuliraj, cuj ako imas zivot nemoj igrat i cao hahaha ispade svi koji igraju nemaju zivot?

stvarno .. ma sve si sam rekao haha
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2

Osmicevic Dino (izbrisano) 07.08. u 00:58 sati
Kreno sam ponov, dobio banove radi multi acc na vanjskom :)

Proslijedi igracu SalePG. :)



'' Sale znam da si ljut brate, pa vrijeme je i da znas istinu zasto sam te napao, i zasto sam te izdao, hocu da znas da je igrac Gravecepper se meni sa svojim jaranom javio na skajp, i njegov mi je jaran rekao kako taj frajer ima leukemiju :) i puno smo oko toga pisali i njego mi je jaran isto rekao kako mu je ovo opustanje na igrici i kako ima zelju da igra i da osvoji server, i ovo je Sale istina, i on me je nagovorio da te napadnem i rr jer si prijetnja, rekao mi je da sacekam pravi trenutak i da krenem na tebe, vjeruj ili ne vjeruj evo ti ovdje prilike da se opet ja i ti porokamo ja igram ovu igricu za ratove, tog igraca Gravecepper ganjam jos samo da mu saspem u facu par stvari, a slike sa skajpa i sad na mobitelu imam sve slikano da mi je to napisano i da me je nagovorio, zbog toga sam pao u ocima mnogim, ja sam to uradio jer sam covjek i svjestan sam da sam te izdao, kao sto rekoh imas priliku Sale da se revansiras ja sam namjerno dosao na kontinent gdje ste vi, veliki pozdrav za tebe, zreliji sam nego prije i ocekujem dobru igrcu brate '' :)

Hvala Tesanovicu.




Samo placi i dalje :)
 
Reaction score
0

Osmicevic Dino (izbrisano) 07.08. u 00:58 sati
Kreno sam ponov, dobio banove radi multi acc na vanjskom :)

Proslijedi igracu SalePG. :)



'' Sale znam da si ljut brate, pa vrijeme je i da znas istinu zasto sam te napao, i zasto sam te izdao, hocu da znas da je igrac Gravecepper se meni sa svojim jaranom javio na skajp, i njegov mi je jaran rekao kako taj frajer ima leukemiju :) i puno smo oko toga pisali i njego mi je jaran isto rekao kako mu je ovo opustanje na igrici i kako ima zelju da igra i da osvoji server, i ovo je Sale istina, i on me je nagovorio da te napadnem i rr jer si prijetnja, rekao mi je da sacekam pravi trenutak i da krenem na tebe, vjeruj ili ne vjeruj evo ti ovdje prilike da se opet ja i ti porokamo ja igram ovu igricu za ratove, tog igraca Gravecepper ganjam jos samo da mu saspem u facu par stvari, a slike sa skajpa i sad na mobitelu imam sve slikano da mi je to napisano i da me je nagovorio, zbog toga sam pao u ocima mnogim, ja sam to uradio jer sam covjek i svjestan sam da sam te izdao, kao sto rekoh imas priliku Sale da se revansiras ja sam namjerno dosao na kontinent gdje ste vi, veliki pozdrav za tebe, zreliji sam nego prije i ocekujem dobru igrcu brate '' :)

Hvala Tesanovicu.




Samo placi i dalje :)

Izvini ali nista nije laz :) i mene je tad lagao grave ;) kad su sale i osmicevic presli kod mene u pleme hehe :)

Coek svasta slagao izgubio sam volju za igrat... :festa:
 
Reaction score
0
Osmičević visi mjesec dana, i to kad je veče, i onda odustane i pusti vas botiće da pričate mjesecima hahaha, dok neki vise po dvije godine ;) iskuliraj, cuj ako imas zivot nemoj igrat i cao hahaha ispade svi koji igraju nemaju zivot?

stvarno .. ma sve si sam rekao haha

LoL Spucam ti jedan BT i plakaces godinama... ne mozes ti ba samnom igrat hvalis se tu tih mjesec dana i poslje poseres gace i trazis nove :) tako da nemoj da pricas puno inace znas ces dobit rr :ljut:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
A jel znate zasto svi pisu protiv mene? hahahhaha



plač, msm da cu na ovaj nacin da udjem u historiju TW :$

što su svi protiv tebe? jednostavno rečeno, zato što si previše umišljen i ispadaš glup, svima, baklava ako ti je on drag, nabij se nogom u du*e :p :love::love::love:

u historiju TW-a možeš uči jedino po hvaljenu samog sebe i spamu po forumu, ne vidim gdje je tebe neko pohvalio i gdje si neki uspijeh postigao.

na eksternom pričaš kako ne želiš igrati duže od nekih par mjeseci, a u igri po forumu pišeš "obaveze, fax, ovo-ono, ženi ti se tetić, umrla ti baka, otelila ti se krava..."

PS: ne možeš bez ručki ući u historiju nikako :kokice:
 
Status
Not open for further replies.
Top