Spam

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Davide jeste to sam ti ja napisao, tad sam se zakacio sa Dzejom , ako se ne varam tad sam bio sa Dzejom u plemenu i rekao sam Dzeju odma kako stvari stoje i tad mi je grave bio prijatelj, mnogo smo pricali O RL i rekao mi je da se bori sa velikom bolesti zvana leukemija i da mu plemena dodju kao ispusni ventil za sve i da zaboravi na RL.

Meni ovo ne predstavlja ništa, ni moc niti bilo šta, koliki god da je moj racun ja cu ga zeznuti za noć ;)
I ako nisam na pocetku nikome htio reci ništa, i šutio sam i trpio uvrede od Saleta i društva, i baš zbog toga sto sam bio prevaren sam i napustio sve :)

Bilo mi je zao tog igraca Gravecepper, i dugo sam ga ganjao da ga pitam zasto mi je lagao tako nešto, ja sam se odma upitao i zapitao sam sebe zasto zivot tako kazni neke ljude :) Nisam se dvoumio ni malo, kontaktirao sam Dzeja ako se ne varam i rekao mu od A do Ž , trebao sam te poslusati onda Dzej i mozda ne bi ni bile te priče. :)

Nikad nisam razumio tog Graveta , volio bih da mi se nekad javi i dan dns udjem nekad na skype da procitam taj razgovor , i tu noc sam se najezio kad sam cuo njegovu pricu i nisam se dvoumio ništa da uradim, razjebao sam najjace pleme na serveru i sve raspustio, tad me je Dzej zamrzio i dan dns me mrzi.. Grave brate samo da ti kazem ako ovo citas :) toliki si mi bio prijatelj tad, i visoko si bio u mojim ocima, da si mi rekao daj mi svoj acc dao bih ti ga a ne da si mi prodao tako morbidnu pricu :)

necu vise da se bakćem po ovom forumu, a Davide rekao sam ti da nadjes poruku za PB ne da to iznosis :)
Opet kad sve sagledam ja sam tad ispao čovjek ;) i ja sam mogao osvojiti vise servera ali nisam i nikad necu, uvijek cu sve zeznuti jer mi se ne da toliko igrati :)

Na hr17 sam lako mogao osvojiti i zavrsiti kao broj 1, Fate zna da smo bili dobri i da sam trebao ici u Elite, i cim sam cuo pricu da ce odredjeni ostati a ostalo kickati i banovati na skypu sa Fejtom i Josipom usao sam i poslao ih u tri lijepe obojicu i krenuo na njih, ja mozda jesam smeće nekad, ali uvijek cu u jednu ruku stati na strani pravde.

I dzaba vi mene ogovarate, ima puno gorih od mene, ja sam cvijećka kakvih ima.
Shvatit ce te nekad, još ste djeca, kao ovaj Smyke, svako ko ima malo mozga skuzit ce neke stvari da ja udjem na forum da nabijem komentara i da pokrenem raspravu a ova djeca ce se uvijek loziti i pokusati da se dignu od nule preko mog imena.

Mene ipak svi znaju ;) na kakav nacin, eh to nije bitno.
Grave jos si ti meni drag slobodno me kontaktiraj. <3
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Osmicevic Dino (izbrisano)
07.08. u 02:12 sati
ostalo mi je na onom accu sto sam bio dobio 8500 pb, ostalo je 2000 jer sam svom plemenu podijelio..

worf tj trawka on zna da imam te premiume i njemu sam dao 300. :)

pitaj saleta u znak izvinjenja ne trazim da smo frendovi, da pusti da mu objasnim i da mu se kao covjek izvinem za ono sto sam uradio, jer mi je stvarno zao, i da primi poklon od 2000 premium bodova od mene, jer mi je zao sto je onako ispalo, okej je covjek i posten i korektan i imali smo super odnos, sta drugo da kazem nego da mi je zao, ali brate bilo je to prije dvije tri godine. :) ljudi se mjenjaju..
Osmicevic Dino (izbrisano)
07.08. u 02:03 sati
pitaj Saleta kako da se iskupim za ono :)
jel hoce da mu gradim selo da nobla?

priznajem da sam pogrijesio :)
ali bio sam pritisnut od strane gravecepper. :)

jel postoji nacin da se iskupim?
Osmicevic Dino (izbrisano)
07.08. u 01:53 sati
hmm, okej.. radi kako zelis.
DavidTes@novic
07.08. u 01:52 sati
Nas razgovor je zavrsen
pozdrav



Pometen si od SB-a na hr18 konkretno od penija,pa si onda ko fol bio banovan valjda da te nebi noblali kasnije.
Dok god bude SB igrao uvijek ces biti nasa musterija za rusenje (noblanje) jer si nula od covjeka u svakom pogledu :zzz:
Sto se tice osvajanja servera pisao si nesto drugo na hr18 dok si moljakao za savez,da nebi bilo da izmisljam i lazem kopiracu i to odmah,naravno mali dio necu sve odjednom :lool:



Ja Sam Bio Pro (izbrisano)
02.08. u 12:29 sati
Shvati to kako hoces. ;)
Pa Davide iskreno smatram da si mi samo ti dorastao za pariranje gledajuci tvoj TW stats, dovoljno sam vidio da znam kako ces igrati i da zelis da osvojis, bas kao i ja ;)
Moje pleme ce se vremenom svesti na jedno, tebi nudim savez, sve neaktivce noblamo zajedno i polahko ih se sve rijesimo. :)

a kad tad morat ces se siriti tako da mzemo raditi kao jedno pleme, vjeruj mi Davide ja puno mogu....
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ja sam znao Davide da si ti napaćen sa ovom igricom i da godine provodis uz jedan svijet,ali da si ovoliko napaćen eh to nisam, nemam riječi, nadmašio si me u svakom pogledu. Gori si od Graveceppera.
Odjava.
 

DeletedUser

Guest
a jos to da poklanjas pb ludima da bi se iskupio za stare racune.....i to pb koji nije tvoj nego koji je covjek kupio koji zivi u kanadi i htio je da pomogne plemenu .....mozda si zbog tog pb odjednom i nestao sa hr17....covjek kupi tad najveci paket pb od 100eura i prebaci na tvoj racun da se ima za potrebe plemena jer si slozio pricu kako ce sparta uzeti taj svijet ikako ces tog lika sto jekupio dici u top pet igraca....zao mi je tog covjeka koji ti je vjerovo a koji poslije tog svijeta i vise ne igra ovu igru.....i jos te poslije svega nije stid reci da si ti dobar covjek i da podrzavas svoje.....

osmicevicu , osmicevicu....bolje nas sve postedi svog igranja ove igre....
 
Last edited by a moderator:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
a jos to da poklanjas pb ludima da bi se iskupio za stare racune.....i to pb koji nije tvoj nego koji je covjek kupio koji zivi u kanadi i htio je da pomogne plemenu .....mozda si zbog tog pb odjednom i nestao sa hr17....covjek kupi tad najveci paket pb od 100eura i prebaci na tvoj racun da se ima za potrebe plemena jer si slozio pricu kako ce sparta uzeti taj svijet ikako ces tog lika sto jekupio dici u top pet igraca....zao mi je tog covjeka koji ti je vjerovo a koji poslije tog svijeta i vise ne igra ovu igru.....i jos te poslije svega nije stid reci da si ti dobar covjek i da podrzavas svoje.....

osmicevicu , osmicevicu....bolje nas sve postedi svog igranja ove igre....

Toliko sam nestao da mi je taj covjek opet kupio PB i na ovom svijetu :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Ja sam znao Davide da si ti napaćen sa ovom igricom i da godine provodis uz jedan svijet,ali da si ovoliko napaćen eh to nisam, nemam riječi, nadmašio si me u svakom pogledu. Gori si od Graveceppera.
Odjava.

AHHAHAHAHAHAHAHHA AJDE ODJAVI SE VISE,spustilo te....
sad kad su dosli dokazi sad je odjednom david ovisnik o ovome HAHAHAHAHAHAHAHAH,ljubomora ubijaa aaaa

Sreca je na 18 sto ja nisam imao pleme sam bi srucio cjeli sb, katao sam im najmanje 3 igraca na pocetku servera, steta sto nisam imao pleme da ih dokrajcim, pleme koje bi mi moglo osigurati def, a maladjeg trsanovica sam obavezno farmao, steta st je ovaj david bio malo dalji od mene , ja imam dokaze izvjestaje da sa 2 puta fato of igracu koje je sada kao osvajac na 18 i jos par njih,
Ispravi me davide ako grijesim znas kko vam je stvarao najvece probleme prvih 1 mjesec, ko vam je rusio rudnike zeljeza, hahahahaha , imam izvjestaje na kojima to dokazujem, ali nisam imao pleme da dobijem def..
Za mene je salepg doktor ove igrice znam ga od nekih ba servera gdje smo osvajali zajedno, sta god da bude njemu najveci respekt dajem.

zato si i opstao posli :hahaha:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
a jos to da poklanjas pb ludima da bi se iskupio za stare racune.....i to pb koji nije tvoj nego koji je covjek kupio koji zivi u kanadi i htio je da pomogne plemenu .....mozda si zbog tog pb odjednom i nestao sa hr17....covjek kupi tad najveci paket pb od 100eura i prebaci na tvoj racun da se ima za potrebe plemena jer si slozio pricu kako ce sparta uzeti taj svijet ikako ces tog lika sto jekupio dici u top pet igraca....zao mi je tog covjeka koji ti je vjerovo a koji poslije tog svijeta i vise ne igra ovu igru.....i jos te poslije svega nije stid reci da si ti dobar covjek i da podrzavas svoje.....

osmicevicu , osmicevicu....bolje nas sve postedi svog igranja ove igre....


hahahahahahahahahaha, nmg vise da pisem jer me djeca ne shvataju.
Covjek je kupio premium jer se znamo dugo, kupio je prvi paket od 7500 PT, najveci sto je bio i ja sam ga podijelio plemenu, kasnije je kupio meni, i evo cak mi je i ovdje kupio ;)
Tom covjeku nista nisam lagao niti sam znao da ce kupiti, jednostavno pitao me je da udje u pleme , ja ga pozvao, pomagao mu cistio, i onda mi on rekao da ce kupiti ;)

I prvih 7500 PB je kupio i rekao podijeli kome hoces ;)) A i ne moraš, tebi dajem
Svima sam podijelio, i evo opet mi je i ovdje kupio paketić, i uvijek mi je rekao kupiti dao mi je kontakt cak i kad ne bude on igrao kupit ce mi ;)

Priču za Saleta ce shvatiti onaj ko malo moze da s konta, ovaj zadnji post od Davida necu komentarisat.
To za Graveta da ne znam istinu ni dan danas, opet bi to isto uradio, jednostavno mi je zao.

LP botići, sad stvarno vidim koliko ima zaostale djece na forumu.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
AHHAHAHAHAHAHAHHA AJDE ODJAVI SE VISE,spustilo te....
sad kad su dosli dokazi sad je odjednom david ovisnik o ovome HAHAHAHAHAHAHAHAH,ljubomora ubijaa aaaa



zato si i opstao posli :hahaha:



Ali stvarno se nemam čega stidjeti :)
Da se stidim sto sam zezno pleme radi igrača koji mi je rekao da ima leukemiju i zamolio me to da uradim? tj tad je lagao, ali vec je potvrđeno da je to istina. ja se ne stidim toga Toni.
I ne stidim se toga sto sam se javio Saletu i napisao mu to, čak što više ponosan sam na to ;)
Ali ne moze tvoj dječiji mozak da s konta to, ja sam uradio to što jesam, htio sam pomoc Gravecepperu da osvoji svijet i tjt.
Ponavljam ponosan sam na to.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ne radi se sad o tome,nego sto pregovaras davidu,a nemas sta,i onda trazis dokaze pa kad oni izadu na vidjelo minjas temu :hahaha:
i igrao sam s igracem u plemenu koji je imao leukemiju i preminuo tad :(
tako da bolje da umuknes,jer nisi ni blizu iceg sto su drugi uradili...
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ne radi se sad o tome,nego sto pregovaras davidu,a nemas sta,i onda trazis dokaze pa kad oni izadu na vidjelo minjas temu :hahaha:
i igrao sam s igracem u plemenu koji je imao leukemiju i preminuo tad :(
tako da bolje da umuknes,jer nisi ni blizu iceg sto su drugi uradili...

David je za mene botić obični koji posveti godine aktivnosti ovdje i gradi nebesa da osvoji svijet, ja to ne radim sry.
Ne kontaš ti to Toni, i nikad neces shvatiti ja ti kazem ne zelim sto sam izdao ni Saleta niti bilo koga drugog, opet u to vrijeme bih to uradio jer sam mislio da je istina. :D

Moje je bilo da se nekad javim Saletu i da mu napišem za kaj je to bilo :D
Ali Sale zna da sam prije toga mu pisao da i on predje sa nama, ali on je tad bio sa igracem Trane u dogovoru i nije htio cuti za to :D Da je presao ne bih ga restartovao ali nije i morao sam napustiti pleme :D

Neka sam to uradio, ne zalim, ja sam htio da uradim dobro djelo, to sto je Grave lagao, to je druga stvar
I ne znam sta pokusavas ismijavati, jesam ja tebe srusio na hr17, a pritom si ti prvi kreno na mene? bio si gladan mojih velikih gradova, uspio si da osvojis krompir, dok ti je cijeli racun pukao za par sati, suti ba, koliko si pricao a tako si lako nestao pokraj mene.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
David nije bot,nego se tako i treba igrat,jedan svijet aktivno ostalo nista,a ne kao ti,al dobro cim tebi krenu napadi krenu i obaveze,standardno....

a za s17 se necu vracati,jer je zalosno...

http://hr.twstats.com/hr17/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=115129

igras di ti je bolje,toliko o tebi....
svaki svijet koji si igrao,svugdi si nesta,al dobro "obaveze"

nitko te ne respectuje,tako da se odjavi vise...

smaras djecace

Dzaba to Toni kad ja ponavljam da si ti mene prvi napao pod banom koji mi je tvoj drug napravio :D hahahah
i onda sam te oderao hahahah kad se sjetim koliko si se trudio cak si doveo i nekih jarana na racun koji su mi pisali ti vrijeđas Srebrenicu samo da ja napisem sta bilo da prijavite hahahah vi ste dno dna ;)

Necu da se raspravljam sa tobom, kakvo postovanje? postovanje na igrici? sa imas od toga? hahahah
idi ba Toni :D
 
Status
Not open for further replies.
Top