Spam

Status
Not open for further replies.

Toni

Active Member
Reaction score
11
Dzaba to Toni kad ja ponavljam da si ti mene prvi napao pod banom koji mi je tvoj drug napravio :D hahahah
i onda sam te oderao hahahah kad se sjetim koliko si se trudio cak si doveo i nekih jarana na racun koji su mi pisali ti vrijeđas Srebrenicu samo da ja napisem sta bilo da prijavite hahahah vi ste dno dna ;)

Necu da se raspravljam sa tobom, kakvo postovanje? postovanje na igrici? sa imas od toga? hahahah
idi ba Toni :D

iman ljude kojima mogu virovat,koje sam upozna na igrici a dosta smo dobri prijatelji u rl...
di je tebi sve to ? svak te pamti kako si ga privaria i ostalo,dzabe tebi ako se smatras dobrim igracem,kad si 0 od covika

a pises o ruckama saad,pa jel ti znas o cemu mi tu pricamo ? vidim da te niko ne sljivi pa bezveze se misas u teme :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Nasmijte se ivketu na foru, pitaš ga šta jedeš? on ti kaže ''ručke'', đesi šta ima? ''ručke.
Kako si Ivke? ''Ručke sam'' :ludilo:
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
Nasmijte se ivketu na foru, pitaš ga šta jedeš? on ti kaže ''ručke'', đesi šta ima? ''ručke.
Kako si Ivke? ''Ručke sam'' :ludilo:

cj1mExw.jpg
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Joj kako nekima rade multići danas :zid: A ja budala se mučim :kisa:


Prave multiće opasno, igraju sa moba i racunara :) Prodaju rese, saltaju premium, farmaju se :)
A admini ništa, a da li ja napravim jedan multic odma bi ban dobio, ja sam na posmatranju uvijek.
 
Status
Not open for further replies.
Top