Spam

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Sve mi je jasno hahaha..

KAD VIDIM OVE IGRACE I PLEMENA, PLEME OD 20 IGRACA, NA 4 KONTINENTA I OPIS PLEMENA DA SU OLD SKUL, PLEME OD RANIJE.
Odjava.

Poredak : 184 - 408 PT
Za dva dana, 1000 mjesta sam napredovao, yea :D
 
Last edited:

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Sve mi je jasno hahaha..

KAD VIDIM OVE IGRACE I PLEMENA, PLEME OD 20 IGRACA, NA 4 KONTINENTA I OPIS PLEMENA DA SU OLD SKUL, PLEME OD RANIJE.
Odjava.

Poredak : 184 - 408 PT
Za dva dana, 1000 mjesta sam napredovao, yea :D

Bude tužno kad vidiš da sam ja danas ofarmao više nego pola igrača iz top 25 zajedno u ovih 5 dana.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Bude tužno kad vidiš da sam ja danas ofarmao više nego pola igrača iz top 25 zajedno u ovih 5 dana.

Nije tuzno samo ti deri, pokazat ce se ovdje tko su igraci, a tko ovi ostali :D Ja jedva čekam 12-ti, toliko ima oko mene sto mogu lako ofarmati bruka :D

The Energic Trio - 0smicevic ? mi je nick, s tim sto prvo slovo nije '' 0 '' nego broj '' nula ''
 
Reaction score
2
Nije tuzno samo ti deri, pokazat ce se ovdje tko su igraci, a tko ovi ostali :D Ja jedva čekam 12-ti, toliko ima oko mene sto mogu lako ofarmati bruka :D

The Energic Trio - 0smicevic ? mi je nick, s tim sto prvo slovo nije '' 0 '' nego broj '' nula ''



vidi stvarno 10 ljudi 26p
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Sreca je na 18 sto ja nisam imao pleme sam bi srucio cjeli sb, katao sam im najmanje 3 igraca na pocetku servera, steta sto nisam imao pleme da ih dokrajcim, pleme koje bi mi moglo osigurati def, a maladjeg trsanovica sam obavezno farmao, steta st je ovaj david bio malo dalji od mene , ja imam dokaze izvjestaje da sa 2 puta fato of igracu koje je sada kao osvajac na 18 i jos par njih,
Ispravi me davide ako grijesim znas kko vam je stvarao najvece probleme prvih 1 mjesec, ko vam je rusio rudnike zeljeza, hahahahaha , imam izvjestaje na kojima to dokazujem, ali nisam imao pleme da dobijem def..
Za mene je salepg doktor ove igrice znam ga od nekih ba servera gdje smo osvajali zajedno, sta god da bude njemu najveci respekt dajem.



Izvini nismo te prepoznali,to sto si uhvatio dvojici igraca nesto sitno offa (alesio,carmelo antony) nista strasno nije pokazalo,koliko si samo premiuma slupao da se dignes vise nego oni,a tek cime si se sluzio da provjeris da li su isti likovi online...
Bio si ti nadefan vise nego bilo ko,samo ti je problem bio dizati se toliko,kad je deff kod tebe nestao ;)
A tek tvoj profil nam je svima bio zanimljiv svima :lool:
Podsjeti me koliko si se puta javio meni da moljakas za poziv u -SB- da spasis sebe,i jos me podsjeti ko te je ono restartovao da nije neko od ovih sto si ih katao mozda :hmm:



DavidTes@novic 05.08. u 09:45 sati
pitao si me za poziv prije 3 dana,rekao sam ti da nece moci poziv i valjda je to dovoljno
A lijepo ti pise na profilu plemena
REGRUTACIJA ZATVORENA
SULTAN OSVAJAC II (izbrisano) 05.08. u 09:44 sati
??
SULTAN OSVAJAC II (izbrisano) 05.08. u 07:31 sati
imal mjesta u plemenu
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Ti si no.1 :*
Ali ne vjerujem da ima više od 10 igrača na serveru koji su više od mene ofarmali.

Misliš od vas trojice koliko vas ima na acc i još jedno 5-6 sittera...pa pola plemena ti igra na računu :p :hmm:
 
Status
Not open for further replies.
Top