Spam

Status
Not open for further replies.

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Jer nema šanse da si pobrao 42k, Znam da nemaš više od 200 lake sigurno, i do danas nisi imao više od 7-8 ofarmano ne vjeruje i nije ti ni položaj nešto ekstra, ne vjerujem da je sve čisto, ali ako ti tako kažeš evo vjerovat ću ti.

Domagoj necu da mu slikam al zans ti kolko ja farmam i koliko sam izvukao priej pocetnicke a sad svi nesto vuku cim je pala pocetnicka :O
 

OFFF

Member
Reaction score
2
Peca , ja i ti se znamo sa ba servera, malo si i na hr17 bio u Sparti i vidio si puno puta moj princip igre u plemenu u kojem igram i prema prijateljima, ajde molim te samo reci ljudima da sam ja fin prema onima koji zasluzuju i da nikad necu izdati prijatelja :D

Odgovori peca,, bio si svjedok i na hr13, kada je izradio denisa za grad rekao mu da ce igrati dual ako ga osvoji i normala denis povjerovao, reci ljudima neka nemaju pogresno misljenje o osmicevicu.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Odgovori peca,, bio si svjedok i na hr13, kada je izradio denisa za grad rekao mu da ce igrati dual ako ga osvoji i normala denis povjerovao, reci ljudima neka nemaju pogresno misljenje o osmicevicu.

ma jel to osmicevic pobjega i s h13 :hahaha:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Odgovori peca,, bio si svjedok i na hr13, kada je izradio denisa za grad rekao mu da ce igrati dual ako ga osvoji i normala denis povjerovao, reci ljudima neka nemaju pogresno misljenje o osmicevicu.

hahahah odgovori Davidu Tesanovicu na poruku, jesil ti onaj Sultan osvajač :D?
Sto kuliraš lika hahahahah?

Ime Denis mi se nikad nije sviđalo! :S
Nisam pobjegao sa hr13, nisam imao razloga jer sam bio najjači :D
 

DeletedUser

Guest
Update se za igricu pravi i ide na bolje ali na forumu nema promjena.
Sve isto.
Ja pro ti nob stara dobra prepirka hahaahahah
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Sultan Osvajač jel to onaj što je kao neki Royal na hr5 vodio?

Nemam pojma, ali mi je zanimljivo šta sve David čuva hahaha, čekam odgovor od OFF pa da vidim, iskulirao ga je nece da odgovori..

Btw, svi u top 5 se pucaju premiumom ;)
Ado je dobro ofarmao, i ja sam pogledao malo njegovu poziciju i skroz mi je čudno, prvo sto ima tu skroz aktivni igrača, gledao sam i razvoj sela, fkt nije moguce ali eto, čestitam mu :D
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Nemam pojma, ali mi je zanimljivo šta sve David čuva hahaha, čekam odgovor od OFF pa da vidim, iskulirao ga je nece da odgovori..

Btw, svi u top 5 se pucaju premiumom ;)
Ado je dobro ofarmao, i ja sam pogledao malo njegovu poziciju i skroz mi je čudno, prvo sto ima tu skroz aktivni igrača, gledao sam i razvoj sela, fkt nije moguce ali eto, čestitam mu :D

Baš sam i ja to gledao, David čuva poruke i s ba1 čini mi se.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nego, jel neko primjetio koliko je spam ozivio? hahah
Svi se svađaju medjusubno, a ja msm da treba svi da popricamo sa adminima , i da fino zamolimo da nam se jedna svijet otvori gdje mozes samo imati premium pretplatu, više gradnje, bolji pregled :) i da tu fino odemo i svi se porokamo :)
na neki nacin su izopačili igru s ovim premiumom, licno bih se potrudio da nadjem likove koji bi kupili 50 000 premiuma samo za jedan takav server. :)
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Nego, jel neko primjetio koliko je spam ozivio? hahah
Svi se svađaju medjusubno, a ja msm da treba svi da popricamo sa adminima , i da fino zamolimo da nam se jedna svijet otvori gdje mozes samo imati premium pretplatu, više gradnje, bolji pregled :) i da tu fino odemo i svi se porokamo :)
na neki nacin su izopačili igru s ovim premiumom, licno bih se potrudio da nadjem likove koji bi kupili 50 000 premiuma samo za jedan takav server. :)

Nije problem kad neko 100-150 pb iskoristi da brže istraži laku ili tako nešto, nego oni koji uđu 3 puta na acc u danu i financiraju se isključivo kupovinom resursa.
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
I još da nadodam, zaboravio sam, smiješni su mi oni koji imaju 50 sjekira, rudnike na 7 troši tisuće pb-a i jurišaju po akademiju da se spoje s multićem.
 
Status
Not open for further replies.
Top