Spam

Status
Not open for further replies.

sta ima?

New Member
Reaction score
0
Od kada sam kreno igrati plemena a to je bilo davno par servera prije ba2 nisam vidio vece nobove na plemnima
http://prntscr.com/69hgm7
Nesto pokusavaju nidje veze, tacno su nobovi
ahhaha
ha
ha
ha
ha
ha
ha
h
haa
hh
h
 

sta ima?

New Member
Reaction score
0
Mislio sam ustati u 06,00 a sada moram ustati u 05,58 da postavim muriju se svi kucaju na muriju hahahahahaha
aaaa
aaha
ha
ha
 

DeletedUser

Guest
Ne slusajte ovog... pogotovo mrkey ili kalle nemojte ga slusat proziva me jer sam ga resetovao negdje :boks:...

ko si ti ? :O

hahah ma igrao si samnom na sv9 bosanskom :lool: poznat sam po tome sto me niko ne zna :festa::festa:

FatallErorr
 

DeletedUser

Guest
Od kada sam kreno igrati plemena a to je bilo davno par servera prije ba2 nisam vidio vece nobove na plemnima
http://prntscr.com/69hgm7
Nesto pokusavaju nidje veze, tacno su nobovi
ahhaha
ha
ha
ha
ha
ha
ha
h
haa
hh
h

Stavi slikicu kada si se zakucao ili da je ja postavljam? :boks:
Ovo sto smo te malo fejkali nije nista,nece te moci uvjek deffati ko god da je :predaja::predaja::hmm::pivo:
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
Stavi slikicu kada si se zakucao ili da je ja postavljam? :boks:
Ovo sto smo te malo fejkali nije nista,nece te moci uvjek deffati ko god da je :predaja::predaja::hmm::pivo:


malo fejkali, a pola plemenskog offa vam je ubio....
 

DeletedUser

Guest
malo fejkali, a pola plemenskog offa vam je ubio....

brze cemo mi napraviti off nego on deff,a i da je tu bila samo njegova vojska nebi nista posebno uradio.

bolje da je napisao "hvala plemenu ______ sto me nadeffalo" nego sto se hvali da je on pobio :hahaha:
 
Reaction score
0
brze cemo mi napraviti off nego on deff,a i da je tu bila samo njegova vojska nebi nista posebno uradio.

bolje da je napisao "hvala plemenu ______ sto me nadeffalo" nego sto se hvali da je on pobio :hahaha:

ja mislim da je njega sneak ili VDK deffao ;)
 

DeletedUser

Guest
čestitke šta Ima?
Nakon utučenih 7-8 k PB-a , nakon deffanja kompletnog plemena ED i njihovih akademija,plus još neki sa strane, ti kažeš nobovi

Mslim da si ti najveći nob u povijesti od servera hr1 pa do ovog 20 kojeg sam ja sreo

A...i komunikacija ti je na vrlo niskoj razini pa bi te molio da prvo osnovnu školu završiš .. teško mi je komunicirat na način na koji ti komuniciraš

lip pozdrav tebi i tvojima svima-zdravku mamiću,sisavcu itd itd
 

Meho125

Member
Reaction score
5
ja znam ko ga je defao! pogledajte:
Sta ima? je pobijedio/la
Datum:__Vel 25, 2015 06:00:09:308
Sreća:aar18.7%
Moral:_as100%


Napadači:_bordeaux
Selo:_____.513|526

Jedinice:_as.
10P_0.jpg

Količina:_.._-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_1000__-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r
Gubici:___r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r-s487-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r
Branitelj:_.Sta ima?
Selo:_____.527|532

Jedinice:_as.
10P_0.jpg

Količina:_....................................R U C K E.................................


OD - bodovi:
Napadači:_Unknown
Branitelj:_.974
 
Status
Not open for further replies.
Top