Spam

Status
Not open for further replies.

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
Mogu li vam nesto pametno reci ???





Pa mnogo sam sladak :love:


opet ga ovaj lupa, nije ti bilo dosta ono s nagradama, jedva cekam kad cu se tebi priblizit da te noblam
i vjeruj mi taj dan ce doc :)
 

DeletedUser

Guest
Sve na stranu,RB ce osvojiti svijet,to se znalo i zna se,ne kazem da to nije tacno.. ja vam samo kazem osvojit ce zbog ljudi koji znaju igrat,kao sto su cuca,ovaj batina,i jos manjina, a ovi ostali kao naprimjer kallas,kojem su vjerujem i sad ispred slali ciscenje i 3 plemica pa on dovrsio,oni se samo kriju iza ikone plemena,pa kad se osvoji svijet posle odskoce i preuzmu sve zasluge.. :*

ko gubi ima pravo da se ljuti..a ti sa ga druze debelo izduvao.. imao si mesto u plemenu, ali nisi mogao da cutis. Nego se pravis pametniji nego sto jesi, to je najveci tvoj problem. Poslali smo cetiri plemica a on je dovrsio petim :)
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Pitao sam licno njega
da li mu je bolje u matematicarima ili mu je bilo u -RB-
Slusaj,ako sam bio u najjacem plemenu na 20ci,i ako smo ih sve rusili,to ne znaci da mi je tamo bilo dobro,jer nije..
I ja sam sutio dovoljno,da nisam jos bih ja davno pukao i svasta rekao,ali izdrzao sam dokle jesam,ja znam da je to greska sto puno pricam,ali zaboli me hocu li dobiti rr i kick i ostalo,ja hocu da kazem ono sto se treba reci,ja stojim iza svega sto sam rekao,prijetio sam armati da cu ga noblati ako se ne prestane zajebavati,pa je kao fol otisao sa racuna da ne pravi probleme,a ostao je,evo glava ako nije kukao kalasu da me izbaci,kako biste me se rijesili..Covjek je noblao 4 duala ne znam gdje ih stane na racun,da ste mi dali 2 dana i bih ga rr,i to s lakocom,cim sam dobio kick znao sam da idem na restart,jbg svako bi,cak i najjaceg clana da izbacite,izmedju cijelog plemena rb ne moze opstati sam,ali da nisam imao skolu,pa legao spavati,barem bih vas 24 sata plus izmucio :)
a ti pajke koji si uopste na 20ci?
 

pajke

Member
Reaction score
5
Prvo ukucas nick u poredak I vidis ko sam, a ne pises mi vi, nikada nisam bio u -RB- I trenutno ratujemo.
Zasto nisi stavio I nick sa hr20 pored ovih sa hr17 I hr19?
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
opet ga ovaj lupa, nije ti bilo dosta ono s nagradama, jedva cekam kad cu se tebi priblizit da te noblam
i vjeruj mi taj dan ce doc :)

Ivek on je moj kad ga slupam pocet ce ko na hr19 trazit da se spoji sa nekim hahahah
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
Ma to je neciji dual,ne diraj ga,zvat ce jos 4 svoja duala u odbranu


da 4, dobro da nisi rekao 15 duala da zovem :hahaha: mozes da places ovdje na vanjskem, al to ti nece pomoc



@adoo s vremenom ce sve doc, samo se nadam da te nece tko prije noblat ili da odustanes
 

DeletedUser

Guest
da 4, dobro da nisi rekao 15 duala da zovem :hahaha: mozes da places ovdje na vanjskem, al to ti nece pomoc



@adoo s vremenom ce sve doc, samo se nadam da te nece tko prije noblat ili da odustanes

Pa taj ima vise komentara na forumu nego lc :D
 

deer02

Member
Reaction score
0
jel bitno kako ja da igram u plemenu kad moj saplemenik salje pojacanje neprijatelju koga ja napadam?
u glavnom nemate :p
u akademiju nije tesko spijuna ubaciti

Ne laprdaj gluposti, cijelo pleme vam je imalo 4 plemića. Off vam je kasnio. Tvoja mama i dizel da su poslali sav off sa plemićima možda bi i prošli. Ali su bili glupi i slali odvojeno off i plemiće. Nešto je prošlo a nešto nije ;)
Defferima je neko morao reć da šalju deff poslje plemića, sigurno da nebi bilo selo prenoblano.

Ps. ko kaže da je špijun u akademi?
 

100-ka

Active Member
Reaction score
26
Da znate koliko Gušite niste svjesni ajd da je sta zanimljivo ovdje pa se moze sta dodat nego sve neke price da ce neko nekog na rr poslat i neki multići e moja majko gdje si ti dospjela ccc
 

pajke

Member
Reaction score
5
Ne laprdaj gluposti, cijelo pleme vam je imalo 4 plemića. Off vam je kasnio. Tvoja mama i dizel da su poslali sav off sa plemićima možda bi i prošli. Ali su bili glupi i slali odvojeno off i plemiće. Nešto je prošlo a nešto nije ;)
Defferima je neko morao reć da šalju deff poslje plemića, sigurno da nebi bilo selo prenoblano.

Ps. ko kaže da je špijun u akademi?


hahahahha de molim te ti ne pricaj nista trpas deff u selo, a zid lvl 0 :O

ja sam rekao da nemate u glavnom, a da je moguce da u akademiji imate :p
kao sto i mi imamo kod vas
 
Status
Not open for further replies.
Top