Spam

Status
Not open for further replies.

mrva150

Member
Reaction score
0
nek pobijedi bolji to ja uvijek kazem :pivo:
osobno nemam nista sa diplomacijom jer po meni nit bi DKL dobio NAP niti SPN
ovako ce sada biti kako ce biti i svima sretno u igri ja ostajem do kraja kod mene ne nestaje interneta :ludilo:
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Respekt svima u top 10...al ovo treba ici po porazenim u napadu a ne gratis sela. Ima tu igraca kamaru da izbace ove gore u top 10....jel tako TTTAAAARRRAASSSBUUUULLJJJBBAAA :)

Tarrasbulba1 stos nervozan.....soulstealer nadjem ti nekog idete na kafu u Importane :) ceh na mene.

cuj ja nervozan haha :DD
 

Pire

Member
Reaction score
2
ako nisi moja greska....vidim ve silne postove pa reko...sta znas....cojk....treba pomoc
 

Pire

Member
Reaction score
2
znaci ko mnogo pise nervozan je,tvoja teroija,hmm,zanimljivo,novi naucnik na meni-u :DDDD

pa dobro ti prevodis sebi kako ti odgovara....ispade ja jos jedan jezik pricam....to moram u CV stavit.....ne treba tebi naucnik....jednostavan si..... :)
 

haris22

Member
Reaction score
6
Pa dobro kazes,svako ima svoje mišljenje,ako si igrao hr14 onda si vidio kako su nas slovenci počistili,elite slo,kulijack i ostala ekipa,ja mislim da ovaj igrač zasluzuje to mjesto(ako pravi vlasnik/ci igraju tu)...

I slazem se sto Pire kaze da se prvih 10 mjere po ODA...


http://prntscr.com/6y09q5

Nisam igrao hr14 moguće je da sam potcijenio ovog igrača dešava se :andjeo:
 
Reaction score
0
Igrac gradi svoji respect igranjem! novi je i tacka nema sta da se prica noob je na drugom svijetu on je vec IGRACINA...

Neko potrosi 6 nuka za noblanje neko jednu :) pa sad po cemu se mjeri IQ? :pivo:

Belfabio potrosi jednu nuku i nobla selo dok vi potrosite 5 da bi ,onlali jedno selo :) po tome se isto mora gledat dali je igracica dovoljno pametna!!!
 
Last edited:

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Igrac gradi svoji respect igranjem! novi je i tacka nema sta da se prica noob je na drugom svijetu on je vec IGRACINA...

Neko potrosi 6 nuka za noblanje neko jednu :) pa sad po cemu se mjeri IQ? :pivo:

Belfabio potrosi jednu nuku i nobla selo dok vi potrosite 5 da bi ,onlali jedno selo :) po tome se isto mora gledat dali je igracica dovoljno pametna!!!

To se može dok se ratuje protiv noobova, kad se ratuje protiv pravog protivnika nemaš jeftinog sela. Šta onda ?
 

DeletedUser

Guest
..iskuliraj momak neznas nikad kad je ko sa zivcima na rubu. ostar jezik necu necu presutit..
[video=youtube;mqaziihN7EA]https://www.youtube.com/watch?v=mqaziihN7EA[/video]
 
Reaction score
0
To se može dok se ratuje protiv noobova, kad se ratuje protiv pravog protivnika nemaš jeftinog sela. Šta onda ?

Pa razlika je u tome dok se ratuje protiv pr0 ovaj sta je trosio jednu za selo trosit ce 5 a ovaj sta je trosio 5 trosi 15 :) na isto ti dodje rodicu ti poljubim.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
znaci ko mnogo pise nervozan je,tvoja teroija,hmm,zanimljivo,novi naucnik na meni-u :DDDD

Svadjas se ovdje sa svima, a svi su i stariji od tebe i igracine za tebe, institucije... sta ti imas iza sebe?

Prozivas Pire-a, covjek je za tebe u svakom pogledu institucija tolika da treba da ga persiras a ti glumis tu nesto, da si ista postigao tj. igrao kako treba .ba ili ovdje da si bio nesto na .hr znao bi ko je Pire.
 
Status
Not open for further replies.
Top