Spam

Reaction score
0
ma skontat cu ja nesto imam frenda nade smjestaj bez beda ali cijene su jebene vidim jos hahaha ali moras imati dubok džep ako hoces piti jahaahhaahahah
 
Reaction score
0
noc je oko 50 eura ali cijeli apartman nije po osobama hehehe mozda moze jeftinije nebi vas ja zvao u svoje apartmane pa da mi razorite kucu hahahah
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
evo bas gledam tvoju statistiku , privukao si mi paznju hahahahha
bas se vidi da se trudis iz svijeta u svijet :O malo ti znaci jos fali.. a sad mi je jasno sto si u loyalu, ides sa vecinom jer uvijek popijes rr, hahaha i to te restartuje igrac kalibra kralj bomba iz DKL hahahahhaha harriseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nobino :p

samo me spominji, sto vise znaci to bolje i privuci ces paznju neko ce citirati tvoj komentar i otpoceti konverzaciju sa tobom, budi uporan decko.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
wao ima i ova opcijaaaaaaaa, platis 200 pb, nadjes u postavkama opciju BUNARI , odes na mapu nadjes obliznje jezero i tu napravis kamp kucicu i kad ne farmas i vojska se ne bijeeee, ona tamo kampujee i peca ribe, i vrati se 2x snaznijaaaaaaaa, eto da znate
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Moguca Opcija na SV 22 :

Zdravo postovani igraci, na ovom serveru imate bum - tramb opciju ! Ona kosta 100 PREMIUM BODOVA.
Pomocu ove opcije bit ce te sigurni da necete biti na mapi kraj sledeci igraca:

BarbarianBoy
Smayke
Winter Comming

Sto automatski znaci da necete biti restartovani odma, jer ce oni biti daleko od vas.
Takodje nova opcija ako platite 300 PB , automatski ce te imati ova tri igraca u prijateljima, i oni su duzni da sa vama otpocnu konverzaciju i da vas spomenu u nekom tekstu.

Ove opcije su uvedene jer ste vi to trazili.
Takodje, onaj tko bude citirao Harisa na vanjskom forumu automatski ce imati dva paladina.

Zabavite se i vidimo se na Sv: 22 !
 
Top