Spam

freya

Member
Reaction score
0
Srdačan pozdrav. Svima malo sam šutila i došla da zaključka da se ispričam na svojim krepkim i ljutim rječima. i Da zaigramo hr21 kao da je posljednji i da pokažemo koliko se možemo potruditi.

Gorana Želim svima da pokažete šta znate i probate konkurirati

Idemo ozbiljno.


Pozdravi. :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Ja se nadam da je posljednji,jer je zalosno da se ovako hr server nastavi s pbom
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ja se nadam da je posljednji,jer je zalosno da se ovako hr server nastavi s pbom

Baš tako, još možda jedan svijet odigrat i noga, uništi novac igricu...

Ivek isto ti je i na stranom, pa možda čak i gore, znaš kako se kaže "oni su puni keša", a i tamo je sve isto uvedeno kao i ovdje..jedino da se nađe kakav Somalijski server
 
Reaction score
2
Baš tako, još možda jedan svijet odigrat i noga, uništi novac igricu...

Ivek isto ti je i na stranom, pa možda čak i gore, znaš kako se kaže "oni su puni keša", a i tamo je sve isto uvedeno kao i ovdje..jedino da se nađe kakav Somalijski server

Meni ionako somalijski materinji jezik
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
nema koristenaj pb na strano mserveru barem na w nema pb sluzi smao za premium racun i pomocnik farmanja
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
I to bi to dode kraj od veceras Cuca Ba ode u penziju nekad mozda zaigram madacisto sumnjam redovn ocu da posjecujem forum i da vas pratim :D
Ove sto sma upoznao preko igrice ljudine nadam se uskoro i u RL svijetu da sretnem :))
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
I to bi to dode kraj od veceras Cuca Ba ode u penziju nekad mozda zaigram madacisto sumnjam redovn ocu da posjecujem forum i da vas pratim :D
Ove sto sma upoznao preko igrice ljudine nadam se uskoro i u RL svijetu da sretnem :))

okačio miš o klin
 
Top