Spam

so-si

Member
Reaction score
0
sad uso u kucu


kako ces ti njeg stic sosi,nemos platit da farmas,a multici ti prazni haman :/
Ja znam da je tebi krivo sto si nob. Slikaj koliko si opljacko da te osramotim pred rajom, to ce reci samo nobovi poput tebe. Ja imam sve reporte u proteklih 48h, znaci svaki resurs i od barbara i od igraca sto sam opljackao, prema tome to sto ti neams pojma o pljackanju i ostalo, je tvoj licno problem, a da ne govorim o tome da si ljubomoran. LJUBOMORNE DUSE MOGU DA MI .... dodju i pociste dvoriste .ahahahahhahahhah. NObu jedan nobu, znas sta je nob, e to si ti.
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Kradljivac (Bronca - Razina 2)
Opljačkaj ukupno 10.000 sirovina.
Sljedeća razina: Zaplijenite 1.000.000 sirovina!
165.019 / 1.000.000

Pljačkaš (Srebro - Razina 3)
Opljačkaj sirovine iz drugih sela 1.000 puta.
Sljedeća razina: Opljačkajte druga sela 10.000 puta!
1.751 / 10.000

Evo ajde osramoti :D a primi k znanju da radim evo zadnju sedmice od kad ustanem do navecer pa izadjem iz kuce,evo dosao sam prije pola sata :D nemam 5 igraca na acc ,nemam ni 100 pba :) ajde isprozivaj :D evo kome zna nek prica u moje ime :D
sta imam bit ljubomoran sto novcanik imas ? :D
 

so-si

Member
Reaction score
0
Kradljivac (Bronca - Razina 2)
Opljačkaj ukupno 10.000 sirovina.
Sljedeća razina: Zaplijenite 1.000.000 sirovina!
165.019 / 1.000.000

Pljačkaš (Srebro - Razina 3)
Opljačkaj sirovine iz drugih sela 1.000 puta.
Sljedeća razina: Opljačkajte druga sela 10.000 puta!
1.751 / 10.000

Evo ajde osramoti :D a primi k znanju da radim evo zadnju sedmice od kad ustanem do navecer pa izadjem iz kuce,evo dosao sam prije pola sata :D nemam 5 igraca na acc ,nemam ni 100 pba :) ajde isprozivaj :D evo kome zna nek prica u moje ime :D
sta imam bit ljubomoran sto novcanik imas ? :D

Uf dobar si podcjenio sam te , ipak te necu osramotiti, pUNO si opljackoa skoro kkoa i ja za jedno poslijepodne. ahhahaahahhaahahahahahahha
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
ne sikiraj se ti so-si za mene polako smao vicemo ko je gdje :)

i nemoj benju vise da mi taknes ikad!!
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Uf dobar si podcjenio sam te , ipak te necu osramotiti, pUNO si opljackoa skoro kkoa i ja za jedno poslijepodne. ahhahaahahhaahahahahahahha

neko sebi zaradi za jebene kafe,a neko dr*a q hehe :) vidjet cemo se jos ig :D toti obecavam,ako ostanes do tad ;)
 
Top