Spam

Toni

Active Member
Reaction score
11
ma ime im sve kaze ... seljaci sa seljakom (osmicevicem) mora da su i oni iz Devetaka ili ti ga Washington

Ma ko i loyal,samo ime govori loyalni a rade 3 plemena da imaju siguran kont. :hahaha:

@pinot noir isto malo sramotno,igrac od 1.5k farmu na 15 da ima....ocekiva sam puno vise od NM
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Ma ko i loyal,samo ime govori loyalni a rade 3 plemena da imaju siguran kont. :hahaha:

@pinot noir isto malo sramotno,igrac od 1.5k farmu na 15 da ima....ocekiva sam puno vise od NM

velika očekivanja dovode do razočarenja :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
soulstealer bio si dobar dok sam dnevne kupio prije nešto više od par mjeeseci kako sam htio ispred nosa kome god kad samm tu visio 24h (sad sam IG 2-3h nemam volje više toliko imam pametnija posla, možda kroz vrijeme se baš posvetim ovome svijetu) kad smo igrali zajedno jedno vrijeme ulizivao si mi se papak kroz maglu te se sjećam a ovaj taras-nešto ako si ti onaj sniper mi nemamo šta pričati jedno si 10 klasa ispod mene uživajte momci puštam vas da radite šta hoćete evo moj brat bbelmin mi se malo malo javi hajde kad krenu daily da se ganjamo samo mu kažem ne vjerujem brate nemam vremena ..ograničeni ste kao balkon;) a ti so-si malo odbij vidi se da ti je doživljaj što si prvi ovih 15ak dana hahahah samo se hvališ e al kažem svaka čast za igru opet nemam ti šta reći a kako i zašto si prvi to nije bitno bitno je da si tu gdje jesi ali ohladi malo obiće ti se o glavu

osmicevicu i ti puno smaraš probaj nekad završiti neki svijet pa se javi ovako samo ložiš ovu djecu smiješan si puno
freya ti zaista nisi normalna ko ti nabija komplexe opusti se milfačo i igraj svoju igru znaš da ćeš igrati protiv nas ovamo tu se pokaži
toni je jedna velika legenda znam da ga znam od ranije-od nekud znam da je (y) momak a ovi iz nm su moji samo guraj

ps benju mi ne dirajte probiću vas;):eek:ok:
 
Top