Spam

deer02

Member
Reaction score
0
yWV6NKV.png


Očisti momak farmu, začas :boks: :lool:
 

DeletedUser

Guest
Mentor
Kao mentor, trenirajte 1 učenika!


sosi javi mi se,vidi se da si još mlad i neiskusan... :D :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Ne podrzavam igru sa pb, ali sta ste se sad svi nalozili ima pored toga jo 1000 lc tako da farmu nije ispraznio;... a sto ne stavljate izvestaje gde vas cistio??
 

eXeCute

Member
Reaction score
0
Pa da,ali je 70% vojske koju ima 'kupio'
Kako bi drugacie imao i vojske toliko i selo na 2 k bodova.
Jedno i drugo ne ide tako brzo.

Stavio je on kako je cistio,pa smo i mi kako se zakucao :)
Samo sta nije nista pocistio,osim par jedinica deffa svaki put hehe
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Ne podrzavam igru sa pb, ali sta ste se sad svi nalozili ima pored toga jo 1000 lc tako da farmu nije ispraznio;... a sto ne stavljate izvestaje gde vas cistio??

Igra sa pb, i igra UZ pb je razlicita,na primjer your side th iigra sa pb,a sosi uz pb,grehota bi bilo da vam slika opljackane rese,jer vjerovatno mi mnogi ugasili racune i izgubili motivaciju :D
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
Lik je uzorao NM u svakom smislu, a u tom napadu je porazio vise vojske nego sto je izgubio, plus vratit ce to on za par dana dok cete se vi patit za deff :hahaha:
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Pa da,ali je 70% vojske koju ima 'kupio'
Kako bi drugacie imao i vojske toliko i selo na 2 k bodova.
Jedno i drugo ne ide tako brzo.

Stavio je on kako je cistio,pa smo i mi kako se zakucao :)
Samo sta nije nista pocistio,osim par jedinica deffa svaki put hehe
Pa sad je pocistio vise od par jedinica,ako porazeni dobro kazu,ali kao sto sam rekao prije ce se on oporavit nego vi,tako da vama na stetu :D
 

eXeCute

Member
Reaction score
0
Ne znam koliko je tesko isfarmat ~100k dnevno s 1000 konja.

Skuzi samo ovo,nikog nije briga sto igra. Ali ga onda nemojte dizat ni u nebo jer nije stekao to kao vecina ostalih.
I to kupovanje ressa je jedna od stvari sta unistava igru,ali eto,tko ne zna igrat nece mu ni pb pomoc. Istopi se kasnije ta prednost.

Znaci sve je oke,neka decko kupuje i to.
Ali se nemate cime hvalit stvarno
 

DeletedUser

Guest
Igra sa pb, i igra UZ pb je razlicita,na primjer your side th iigra sa pb,a sosi uz pb,grehota bi bilo da vam slika opljackane rese,jer vjerovatno mi mnogi ugasili racune i izgubili motivaciju :D

Pa naravno to sam i rekao jest sigurno potrosio mnogo pb ali igra aktivno opljackao je preko milion pocistio im par igraca i sada se zakucao ali sa njegovih 1000 lc koliko mislim da ima vratice to za koji dan
 

DeletedUser

Guest
Covjek ima vise lake nego vi i sjekira i lake zajedno,vidite da se zezamo ja i on sa vama 3 dana,napadamo vas,naravno da smo ocekivali mali otpor,brze ce se on oporavit nego vi :*

niste vi Loyal napali vec NM :zid:
 
Top