Spam

freya

Member
Reaction score
0
Rekao sam da cu NM ja da kupim,tako da mora se odradit prvo da ja predjem na racun,ali ako vam se zuri,pa mozete preko rede... :)

haha haha haha haha haha haha jaoo :* ti češ nekog da kupiš haha ajd možda i to doživim haha :kisa: :ludilo: :zid: :eek:k: :pivo: :andjeo:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Rekao sam da cu NM ja da kupim,tako da mora se odradit prvo da ja predjem na racun,ali ako vam se zuri,pa mozete preko rede... :)

Šta pričaš ti, idi farmajte se ti i sisa međusobno i te multiće isto da 100mil ofarmate, botovi.. pozdravi sisu od mene, reci da sam ga poželio na forumu
 

Slonovakura

Banned
Reaction score
11
Rekao sam da cu NM ja da kupim,tako da mora se odradit prvo da ja predjem na racun,ali ako vam se zuri,pa mozete preko rede... :)

Ma sta ces ti?De smiri se Bgt i trazi opravdanja.Svaki sv si neslavno zavrsio i ti se jedini nas'o uzdizat u plemenu.Eeee Boze :zid:
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
haha haha haha haha haha haha jaoo :* ti češ nekog da kupiš haha ajd možda i to doživim haha :kisa: :ludilo: :zid: :eek:k: :pivo: :andjeo:

Freya,znaci ne znam ko si ni sta si,sto sam mogao te upoznati preko foruma shvatio sam da si starija zena,koja ganja ovu igricu.Da ne kazem nesto lose o tebi,reci cu ti samo da od tvoje ekipa nema hljeba,fatali se preko foruma vanjsog igrace zadnja 3 dana,vidjet ces i sama,sjedi u fotelji i klikcaj dugmice dok se do tebe ne dodje.
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Najjači pljačkaš na hr serverima
Cuca, ado i eliteSlo
Ovi botovi što multiće farmaju mogu samo da ih posmatraju

Smayke , iskompleksiran cojk majko mila haha,znas ono ne moze se pomirit da si bolji od njeg,pa ce navest neke razloge,multice,pb,itd itd :p sreco znat ces i ti nekad.

Ma sta ces ti?De smiri se Bgt i trazi opravdanja.Svaki sv si neslavno zavrsio i ti se jedini nas'o uzdizat u plemenu.Eeee Boze :zid:
Ti kura,onaj slonova kura pardon* sta treba? :) Nista neslavno nisam zavrsio,mislis slava je ako je uzmes server? Pa uzet ce RB 20ku,a sva slava je pripala igracima kao cuca,donius,kulijack,...
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Smayke , iskompleksiran cojk majko mila haha,znas ono ne moze se pomirit da si bolji od njeg,pa ce navest neke razloge,multice,pb,itd itd :p sreco znat ces i ti nekad.

Ne brini se za mene, ja znam šta znam i meni hvala Bogu dosta, ne treba mi više.
Ljudi iz tvog plemena govore da sisa nije ofarmala više od 150-200k resursa, sve ostalo se međusobno farmali sa multića.
Pozz Adine uvijek si bio i ostao dijete željno pažnje kao Dino O.

I nisam rekao da mi ti nešta bališ, ne trebaju mi savjeti djece, nego da pozdraviš sosija
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Najjači pljačkaš na hr serverima
Cuca, ado i eliteSlo
Ovi botovi što multiće farmaju mogu samo da ih posmatraju

:zid: :zid: :zid:

@david,vule,boro,r0ke ima ih jos...neznam odakle ti elite slo i njih tu uvrstia
 
Top