Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
gubite i vi vrime dzaba onda,ako ne moze vas loyala dobit jedno pleme,nego ste morali zvat jos 2,onda nemoj te niti dolazit na novi kontinent.....

vec sam rekao, svi se kriju u sjeni jednih drugih :)

a ovi sto nisu dobri i sto su dosli naknadno cim razviju sela oni ce ih kick i noblati tako to ide u ovoj igrici. :)
 

haris22

Member
Reaction score
6
gubite i vi vrime dzaba onda,ako ne moze vas loyala dobit jedno pleme,nego ste morali zvat jos 2,onda nemoj te niti dolazit na novi kontinent.....

Zašto se žalite, ako ste dobri igrači radujte se što ćete nas osvajat i što za vas dižemo sela
 

freya

Member
Reaction score
0
Samo ću da napišem Smješan si do bola toliko si me nasmijao kao daa radiš u nekom cirkusu s životinjama


a sam si rekao da imaš iskustva.


Naravno neću se spuštat na tvoju razinu. :hmm: :ljut:
 

freya

Member
Reaction score
0
gubite i vi vrime dzaba onda,ako ne moze vas loyala dobit jedno pleme,nego ste morali zvat jos 2,onda nemoj te niti dolazit na novi kontinent.....

Doći ćemo samo da vam sela damo tebi pogotovo jedno baš si zaslužio... :ludilo: :hmm:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Samo ću da napišem Smješan si do bola toliko si me nasmijao kao daa radiš u nekom cirkusu s životinjama


a sam si rekao da imaš iskustva.


Naravno neću se spuštat na tvoju razinu. :hmm: :ljut:

Ne znam ja tko ima 51 godinu a salje pusa i srcad ovoj djeci :D
Ja mislim da po svemu dokazanom ti ispadas smijesna sa svoja tri plemena :)

ti si ta koja se javlja NM i tako tim da me ne deffaju toliko se brines :)
 

freya

Member
Reaction score
0
vec sam rekao, svi se kriju u sjeni jednih drugih :)

a ovi sto nisu dobri i sto su dosli naknadno cim razviju sela oni ce ih kick i noblati tako to ide u ovoj igrici. :)

Tako to ide kod tebe kod mene nikada neće biti tako ako ću ikada nekog noblati ondda ću im dat selo jer za ovo pleme ću dati sve makar mene noblali

Ovo je igra koju igram mnogo i neće mi jedan bal...ac govorit i pametovat i hvalit se tu ti si nitko i ništa... Možda si jak na rječima, ali na djelima nećeš zašto sam zvala pleme BL je moja osobna stvar mogla bih cjeli svijet pozvat samo da ti dokažem jednu stvar, ali ti to već znaš samo se praviš pametna

Vlastiti igrači iz tvog vlasititog plemena šalju mi ovakve poruke hahahhahah sramote stidi se djete http://prntscr.com/7gt7wh ima tog još ali neću se previše spuštat

primoran je ući tebi hahahah toliko te vlastiti kolege vole

ase5 je dobio ban

ostali farme i svi će da pobjegnu


Nekakv metež Dinček

Spusti se na Zemlju ovo je timska igra a ne igra tko će više uništit života u igri i van nje.

Mene bih bilo sram, nisam ovime nikog vrijeđala samo sam rekla istinu

Tako je kako je ako imaš problema odi psihijatru ako ti on ne može pomoć onda ti nema pomoći.
 

freya

Member
Reaction score
0
Ne znam ja tko ima 51 godinu a salje pusa i srcad ovoj djeci :D
Ja mislim da po svemu dokazanom ti ispadas smijesna sa svoja tri plemena :)

ti si ta koja se javlja NM i tako tim da me ne deffaju toliko se brines :)

Ne brinem se evo ja ću da napišem da te moji nadeffaju nije mi problem želiš?

Tebe se bojiti haha nemoj me nasmijavati da ne krepam.
 

DeletedUser

Guest
Ma sve pet, evo hocu da napisem Freyi poruke uvjete ako zeli NAP.

1. Necu da iko iz Loyala nobla bilo koji grad dok ja ne dopustim.
2. Nema noblanja gradova vecih od 200 pt.
3. Svaki dan davat danak meni i mojima da ih ne diramo po 1000 resa, naravno vremenom cemo dizati to..
4. Da mi se izvine ovako javno, ili cu da postavim poruke s njom koje smo pisali.

Freya , ajde javi mi se, da rijesimo stvar pred svima hahaha :D

:confused: jesi li retardiran? pusti se priče igraj malo
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ne brinem se evo ja ću da napišem da te moji nadeffaju nije mi problem želiš?

Tebe se bojiti haha nemoj me nasmijavati da ne krepam.

Moze, posalji mi deffa. :D

To za Teviona nije me briga haha, ja sam primio svakoga koji hoce protiv vas tako da. :D
I ti vrijedjas puno Freya :O Ti si ta koja je lagala ne ja :p

Daj sta hoces za to pleme boli me briga. :D A moze posalji mi deff zelim evo javno govorim :D
ti ispuni svoje obecanje :D

Kad vec toliko znas o igri :) onda si trebala napraviti jedno pleme i cistiti kontinent a ne tri plemena, ustvari mozda ces kickovati pa osvajati. :D Pojma ti nemas, jel nisi pisala ni drugim da ne deffaju? NM si pisala i svima okolo ba Freya.
 

freya

Member
Reaction score
0
Osmicevicu jako si talentiran s jezikom mogao bih da ideš i da pevaš na zvezdama granda. Budem se čula sa Amirom pa da te prijavim da pevaš neka cela Bosna čuje tvoj glas.

:lool:

:boks:
 

freya

Member
Reaction score
0
Moze, posalji mi deffa. :D

To za Teviona nije me briga haha, ja sam primio svakoga koji hoce protiv vas tako da. :D
I ti vrijedjas puno Freya :O Ti si ta koja je lagala ne ja :p

Daj sta hoces za to pleme boli me briga. :D A moze posalji mi deff zelim evo javno govorim :D
ti ispuni svoje obecanje :D

Kad vec toliko znas o igri :) onda si trebala napraviti jedno pleme i cistiti kontinent a ne tri plemena, ustvari mozda ces kickovati pa osvajati. :D Pojma ti nemas, jel nisi pisala ni drugim da ne deffaju? NM si pisala i svima okolo ba Freya.

Ja nisam lagala nego sam samo krila istinu od osobe koje to ne treba znati.
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Doći ćemo samo da vam sela damo tebi pogotovo jedno baš si zaslužio... :ludilo: :hmm:

dok sma ja na accu opet ja mozem osmao uziamti a to neke prijetnje nesto zadrzite dok ne krene pravi fajt hvala lijepo pozz
 

freya

Member
Reaction score
0
Moze, posalji mi deffa. :D

To za Teviona nije me briga haha, ja sam primio svakoga koji hoce protiv vas tako da. :D
I ti vrijedjas puno Freya :O Ti si ta koja je lagala ne ja :p

Daj sta hoces za to pleme boli me briga. :D A moze posalji mi deff zelim evo javno govorim :D
ti ispuni svoje obecanje :D

Kad vec toliko znas o igri :) onda si trebala napraviti jedno pleme i cistiti kontinent a ne tri plemena, ustvari mozda ces kickovati pa osvajati. :D Pojma ti nemas, jel nisi pisala ni drugim da ne deffaju? NM si pisala i svima okolo ba Freya.

Ne želim biti kao ti samo ću ti na ovo reći

Aha.
 
Top