Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Toni ti njegov advokat il Asistentkinja :hahaha:

Ma bmk za njim more igrat na 100 svjetova i u 1000 plemena ostaje za mene samo jedan ljakse iz devetaka :pivo:

a ti si ocigledno okolina Lukavca i vjerovatno me znas u RL, pa ajde javi se slobodno predstavi se kad vec toliko znas o meni :D
imas brate kompleks veliki znas :D hahah
 

DeletedUser

Guest
ljubomoran na devetak :lool:

Nije devetak nego Washington nemoj lika vrijeđat :p a osmicevicu nezanimas me da bi ti se moro prestavljat jednostavno ne zanimaju me balavci poput tebe al volim ovako da te malo ismijavam kad bacas tu neke lafine a znam i ko si i sta si, tako da sve u svemu keep claim and stay cool :pivo:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
nije devetak nego washington nemoj lika vrijeđat :p a osmicevicu nezanimas me da bi ti se moro prestavljat jednostavno ne zanimaju me balavci poput tebe al volim ovako da te malo ismijavam kad bacas tu neke lafine a znam i ko si i sta si, tako da sve u svemu keep claim and stay cool :pivo:

keep claim haahahahahah jak si lik ,malo gramatike i pismenosti ti neće škodit,prvo nivo neki pa onda da nekoga možeš prozivat hahahhaah
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nije devetak nego Washington nemoj lika vrijeđat :p a osmicevicu nezanimas me da bi ti se moro prestavljat jednostavno ne zanimaju me balavci poput tebe al volim ovako da te malo ismijavam kad bacas tu neke lafine a znam i ko si i sta si, tako da sve u svemu keep claim and stay cool :pivo:

Druze tu ispada znas me kao ja ljakse nesto, ocigledno me ne znas, sa tobom sam zavrsio ove razgovore, ocigledno je da cijelo vrijeme citiras i pises o meni, pocni da pises roman Osmicevic :D.

Ja nista ne radim a dobivam tvoju paznju i ostalih nobica poput tebe, ti imas problem hahaha jel me i sanjas nocu :p?

sta ima ti mene ismijavas, ja fakat imam puno hejtera ali jos nikad nisam primjetio da je neko tvoj komentar citirao (pokusaj da me ismijes ) i da je napisao hahaha, stvarno nisam vidio, tako da poklopi se dijete drago i suti :D
 

DeletedUser

Guest
Druze tu ispada znas me kao ja ljakse nesto, ocigledno me ne znas, sa tobom sam zavrsio ove razgovore, ocigledno je da cijelo vrijeme citiras i pises o meni, pocni da pises roman Osmicevic :D.

Ja nista ne radim a dobivam tvoju paznju i ostalih nobica poput tebe, ti imas problem hahaha jel me i sanjas nocu :p?

sta ima ti mene ismijavas, ja fakat imam puno hejtera ali jos nikad nisam primjetio da je neko tvoj komentar citirao (pokusaj da me ismijes ) i da je napisao hahaha, stvarno nisam vidio, tako da poklopi se dijete drago i suti :D

Jos jedan osmicevic story u nizu:lool:
 
Top