Spam

DeletedUser

Guest
ma dobro, onaj kontinent jeste po svemu sudeci najslabiji sto se tice igraca, ali pleme mmm bil ciku je izuzetno dobro :D
tako da ako njihov vodja bude znao sta radi, moze lagano uzeti kontinent sa plemenom gym, napraviti dole frontove i daleko dogurati , eh sad je to do plemena i organizacije :D

sto ne spavas ba ti, idi lezi ne mozemo farmat iste gradove

Pošto Benjo i ja vodimo neće daleko to:pivo:



Šalim se naravno malo na naš račun, samo VI podcjenjujte a mi ćemo da radimo svoje, pa ćemo vidjeti dokle ćemo.. Dino hvala ti :D
 

DeletedUser

Guest
sta je sa vladimirom hahaha tj davidom hahah neda mi ga se zvati po nicku hahaha
jel vodi on sta :p

On je osnivač dobar je momak.. Ima više posla na 20ci nego mi hahahah tako da je ovdje tanak što se tiče vođenja.. Ima nas par u grupi i neke veće odluke sami donosimo.. Al o tome nećemo :) evo Benjo mi pokvari jutro
8fe816705a8dae11532426da5c167551.jpg
 

DeletedUser

Guest
THCF Lip 16, 11:55
nije valjda da me sebojite haha toliko ste vojske kucali radic cega vjerujte necu jos odustajat jos cete se kucati

BarbarianBoy Lip 16, 11:56
dobar si ti čojk

THCF Lip 16, 11:57
nemas ti pojma sta sam ja hahahaha gille ludi ahahaha

BarbarianBoy Lip 16, 11:58
nije gice

THCF Lip 16, 11:59
benjo hahaha zasto ti je ovo trebalo haha kucat brdo sjekira sta mislis da ces to lako izgraditi ?

THCF Lip 16, 11:59
vidi vidi imas ti vojske ali slabo to hahaha

BarbarianBoy Lip 16, 12:00
ti nemas nikako ha ha ha

THCF Lip 16, 12:00
neka nemam ali sve je to samo takticka varka
imam druge planove a ne ovakve

THCF Lip 16, 12:01
kao sto ti mislis

BarbarianBoy Lip 16, 12:02
kakve su to optičke varke?

THCF Lip 16, 12:04
hahahahahahhhahahah eto sto god ti mislis da jesu hahaha

cilje je oslabiti vas koliko god mogu heheheh u roku 10 sati vidit cete sta ce biti

BarbarianBoy Lip 16, 12:06
đesi izete gani , već znaš šta će bit

THCF Lip 16, 12:08
:D

THCF Lip 18, 16:44
hahahahahahhahahahah

THCF Lip 18, 16:44
samo ti napadaj zaostat ces ti za svima hahahahah

BarbarianBoy Lip 18, 16:51
to sto zalijepim 500 sjekira,za 2 dana se popravi

THCF Lip 18, 16:51
vjeruej da sam ja offer farmo bi tebe tako da te nebi ni cijelo pleme uspijelo zadeffati ;)

BarbarianBoy Lip 18, 16:52
da ti znaš igrat ko što ne znaš ,ahhh ;)

THCF Lip 18, 16:53
hehehe neznas ko sam koga god pitam za defff svi daju kad im kazem svoj pravi nick bio sam ga promjenio u ovaj

BarbarianBoy Lip 18, 16:55
samo mijenjaj nickove.

THCF Lip 18, 16:55
malo cu te zeznuti tako da ces pošiziti malo ces se svađati sa vođama kad nesto napravim i ako bude po planovima

BarbarianBoy Lip 18, 16:58
haha cuj ja cu se svadjat sa vodjama,znas li ko je taj ovde ? hajde samo ti radi po planovima

THCF Lip 18, 16:59
ja vam kazem zabireit cu vam igru tako da necete sigurno biti favoriti za uzeti svijet znam sa kime imate pakt i protiv koga mislite rat

BarbarianBoy Lip 18, 17:00
s1 - loyal eto mogu ti i ja to reci hahaha svaka tebi čast ajde samo ti radi svoj pos'o

THCF Lip 19, 07:52
mogu li u akademiju hehehe pitaj vođu nekog ahahaha vec ste me razorili :p nema veze sto sam farma:p

BarbarianBoy Lip 19, 08:41
ja čekam tvoje neke poteze


Sve više se iznenađujem..prvo vrijeđa i prijeti..ujutro mogu li u akademiju..:confused:



i odmah da se zna nemamo mi ništa sa loyalom, to je napisano onako Benjo ga zeza malo
 
Last edited by a moderator:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
U selu, gdje civilizacija se jos nije razvila kako treba, gdje su vladali stari obicaji, grupa ljudi nadje CIZMU..
cudeci onako svi gledju i pitaju se sta je to ?! svi iz sela su se okupili kako bi pokusali da odgovore na pitanje sta je to to sto su pronasli...

na kraju se dogovore da to odnesu hodzi, da im hodza kaze sta je, opet hodza je najpametniji u selu i on mora da zna..
i tako oni odnesu cizmu hodzi, hodza gleda, gleda, gleda, gleda i gleda.. i kaze: ljudi dragi pa ovo je futrola za trnokopa
 
Reaction score
2
U selu, gdje civilizacija se jos nije razvila kako treba, gdje su vladali stari obicaji, grupa ljudi nadje CIZMU..
cudeci onako svi gledju i pitaju se sta je to ?! svi iz sela su se okupili kako bi pokusali da odgovore na pitanje sta je to to sto su pronasli...

na kraju se dogovore da to odnesu hodzi, da im hodza kaze sta je, opet hodza je najpametniji u selu i on mora da zna..
i tako oni odnesu cizmu hodzi, hodza gleda, gleda, gleda, gleda i gleda.. i kaze: ljudi dragi pa ovo je futrola za trnokopa

Mislim da hodza nije u pravu,mislim da j to cizma ali nisam siguran
 
Top