Spam

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
toni :love:
trawa :love:



Many places I have been
Many sorrows I have seen
But I don’t regret
Nor will I forget
All who took that road with me
 

DeletedUser

Guest
Cuj to vidim ja kako vi udarate po NM nesto ste se usutili nema nekih slika. U ostalom ovaj barbar se javlja da mu nemozemo pajsona uzet haretova ekipa sto zeli to i uzme :hmm:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
nismo mi do sad udarali po NMu,kad bude vidit ces :kokice:

Mene samo strah da ti ne pobjegnes tu od andia
 

Pajson

Member
Reaction score
0
Nema šta.. kako kažu i ćorava koka zrno ubode....

S tim da sam udaljen od svojih i previše.. al kao što Toni kaže kuku vama kad van andy dođe hahah
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pusti te se šuplje, organizacija je bitna, kakvo spajanje.. jbo to nek svako se spaja sa svakim, kako hoce..znam 90% seljaka i nisu losi, sve su to igraci sa iskustvom, znam i NMovce i Loyalce.. NMovci su isto tako dobri ka seljaci dok tu naravno loyalci prednjace lol šala na stranu.

Svi ste odlični, međutim ja bi radije volio da se Vule bradonja malo više uključi u vodstvo loyala pa bi bili svi jedan rang, a ovako ne poznajem freyu u vodstvu, nisam je tu do sad nigdje vidia, tako da trenutno smatram da su S i NM po tom pitanju u prednosti.

Al vidit ćemo :p

Stay cool and love Ivek :p
 

DeletedUser

Guest
Nema šta.. kako kažu i ćorava koka zrno ubode....

S tim da sam udaljen od svojih i previše.. al kao što Toni kaže kuku vama kad van andy dođe hahah

Pa nisam ti ja Darius, nek dodje sirok je svijet. Samo da nebude na kraju da dodjem ja do njeg ko sto sam tebe ceko, pa mi dosadilo cekat. :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Pusti te se šuplje, organizacija je bitna, kakvo spajanje.. jbo to nek svako se spaja sa svakim, kako hoce..znam 90% seljaka i nisu losi, sve su to igraci sa iskustvom, znam i NMovce i Loyalce.. NMovci su isto tako dobri ka seljaci dok tu naravno loyalci prednjace lol šala na stranu.

Svi ste odlični, međutim ja bi radije volio da se Vule bradonja malo više uključi u vodstvo loyala pa bi bili svi jedan rang, a ovako ne poznajem freyu u vodstvu, nisam je tu do sad nigdje vidia, tako da trenutno smatram da su S i NM po tom pitanju u prednosti.

Al vidit ćemo :p

Stay cool and love Ivek :p

Smayke ne dipr nego dodji u TZ na brodolom i ponesi malo zelenila :pivo:
 
Top