Spam

salepg

Member
Reaction score
9
Od naših računa u glavnome samo je mali medo uzimao barbarke (ne sječam se zašto je imao dozvolu) a ostali računi su bili iz VINA i kao što rekoh,bilo je puno opomena prije nego je račun išao na internale,ali nema veze sad

I kad smo baš na liniji...ovo,što se dogodilo na ovom svjetu nije bilo nimalo sportski s naše strane,to je činjenica,a da se slušalo mene,ja bih več odavno u rat sa vama,kad ste mi stvarali probleme na "vašem" kontinentu.Iskorištavali ste jačinu i nametnuli nam svoje zakone.Ja nisam smio noblati na kao vašem kontinentu,a vi ste uzimali sela na našem bez problema i ima toga još.Znao sam ja ,da želite što prije pokupiti sela u mom komšiluku i tako još više stvarate presiju.
Ali slušao sam i vođe,kad je došlo do ovog prevrata...ipak smo igrači vojnici koji trebaju da slušaju iako nisam "opet" dijelijo mišljenje!
Žao mi je ,što je David napustio igru,našto nisam ja ni u snu pomislio,da se može dogoditi.Ipak ste bili u mojim očima psihički tako stabilni,da sam očekivao pravi rat i odmazdu! I nije fer do suplemenjaka za nešto takvo...pa valjda ne mogu pobjeđivati stalno jedni te isti
I ne padne ti rejting,ako izgubiš...svi volimo pobjeđivat,ali treba znati i izgubit!
Još uvijek ovaj svjet nije nimalo rješen i može se dogoditi još što šta
Sta mlatis... Sve oko centra bi bilo moje jer sam se prvi spustio, ali David nije dozvoljavao ni barbara na vasem da pokupim a kamo li sta vece...

A nista ne bi bilo od NAPa i Saveza da nije bio igrac kojem smo vjerovali da nece izraditi... N'o sad je sve to druga prica... Davidu sam rekao da ne prihvata diobe po kontinentima, ali sta je tu je... Pokazali ste se u svemu sem u OD.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
@Demone ovaj Pomocnik Farmanja ti sluzi za farmanje ako nisi zna,ima ti tu tutorial ako triba ja ti ga posaljem....
valjda i predes milju ofarmanih do kraja servera
 

DeletedUser

Guest
Eh ,tebe nije bilo nigdje i onaj,koji je bio na računu dobro zna,što je bilo a znam i ja.Htio je sa barbarima među tri u hram slavnih i nije mu dopušteno.
Meni još nije nitko rekao da lažem,a ja mogu slobodno tebi da kažem,pošto ako pogledaš TW sve se vidi!

http://prntscr.com/999ual


Ti pricas pokusaj noblati sve barbare na mapi pa mozda nesto i ofarmas ;)
 
Top