Spam

bakho

Active Member
Reaction score
12
Konačno nešto pametno od Osme, i da se složim sa njim. Šta će vama smicalice ako ste NAJJAČI IKAD NA OVIM PROSTORIMA? Što ste se prepali jednog igrača na svom kontinentu, i odma šunjali da bi našli da ima kojeg multića da ga prijavite, da popije ban i da vam je lakše... auuuu

Ako mislis suprotno, objavi nam rat :)
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
Konačno nešto pametno od Osme, i da se složim sa njim. Šta će vama smicalice ako ste NAJJAČI IKAD NA OVIM PROSTORIMA? Što ste se prepali jednog igrača na svom kontinentu, i odma šunjali da bi našli da ima kojeg multića da ga prijavite, da popije ban i da vam je lakše... auuuu

sta jos si mi ljut ha? decko ajd bjez,popij nesto,udahni duboko jer jos vidim da si ljut:*
imao je preko 25 multica, naravno da cu ga prijavit, vidis kako nam je lijepo selo izgradio:D
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
sta jos si mi ljut ha? decko ajd bjez,popij nesto,udahni duboko jer jos vidim da si ljut:*
imao je preko 25 multica, naravno da cu ga prijavit, vidis kako nam je lijepo selo izgradio:D

Zamalo da mi počneš nedostajat, vidim nema te nešto :$
 
Reaction score
2
Konačno nešto pametno od Osme, i da se složim sa njim. Šta će vama smicalice ako ste NAJJAČI IKAD NA OVIM PROSTORIMA? Što ste se prepali jednog igrača na svom kontinentu, i odma šunjali da bi našli da ima kojeg multića da ga prijavite, da popije ban i da vam je lakše... auuuu

Jok igraju da im je teze, inace pokusavaju izgubit sav off dok osvoje kont.
 

adoo23

Member
Reaction score
10
I veceras pucam samare... Stoga bih vas molio da se pridrzavate pravila...
Stanite u red da jedan ne bi dobio 2 samara. Ne volim nepravdu i ako neko ima bradu, neka ibrije lijevu stranu. Jer sam desnjak.

Da vidim kako se redate!
Ivek ti stani prvi tebi ima bonusa.
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
I veceras pucam samare... Stoga bih vas molio da se pridrzavate pravila...
Stanite u red da jedan ne bi dobio 2 samara. Ne volim nepravdu i ako neko ima bradu, neka ibrije lijevu stranu. Jer sam desnjak.

Da vidim kako se redate!
Ivek ti stani prvi tebi ima bonusa.


vidi i ovaj poceo da lupa hahahahhahahaa
decko nemoj da pises ovdje, prvo ofarmaj 10k ressa pa se onda vrati ovdje
 

adoo23

Member
Reaction score
10
vidi i ovaj poceo da lupa hahahahhahahaa
decko nemoj da pises ovdje, prvo ofarmaj 10k ressa pa se onda vrati ovdje

Joj ivek, ivek... Al ti si pGlu ko k. Zavidim ti kolko si pGlu grob te j..o. Ccc.
 

DeletedUser

Guest
Toliko informacija imam da ovdje iznesem od ovih igracina sto pisu ovdje, toliko tih spijuna koji me znaju kao prljavog igraca pa mi se javljaju da prenesu svaki moguci jebeni info iz drugog plemena i toliko jadnika koji rade iste stvari koje sam ja radio pa sam bio osudjivan, nadam se da ja nisam doveo takvu igru pa da je ljudima svejedno ko sta radi, cak i oni najveci igraci padaju sa moralom.

I ovako kad udjem na forum i vidim tolike gluposti napisane, cast izuzetcima , stvarno mi se vise ne igra kao prije, tako da je definitivno ovo moj zadnji server, a najgore od svega sto se kacaju neki igraci za koje bolan nikad nisam cuo ali nema to veze..

al kad vidim ove degene nesto pisu a u igri ih nema, a tu je titula paladina, plemica i picke materina na vanjskom forumu, udje napise glupi komentar i odeeeeeee a nema ga u igri, jer je prije toga osvojio jedan server ubacili ga u jaku ekipu i on je sad frajer..

nisu ovo plemena, i nadam se da je ovo zadnji server.
 
Top