Spam

DeletedUser

Guest
A oko PB cu ti tako reči... Neki put, kad imam previše vremena i nemam ništa za radit, bacim pare i u kantu za smeče kao Kevin Durant baca trojke... Tako da... Ima para, ima PB... :eek:k:

Jesam jedini koji misli da je ovaj momak malo glup ispao sa ovim :)
 

haris22

Member
Reaction score
6
Nekom su levatu skinuli sa paypala, nema druge hahah


vidite da su botovi, 2 i 2 ne znaju sabrat
 

Silver171

New Member
Reaction score
0
Ja lično sem kupio tamo oko 9k PB. I kod nas je puno takvih koji kupujemo PB. Jebi ga kad je veselo je veselo :D
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
moram priznat nisam dugo igrao ovaj hr server :D al sada kada sam nazad skuzio sam zasto je uvijek bio sou tu :D hahahaa

pozdrav slovencima :*
 

Silver171

New Member
Reaction score
0
E pa brate ja nemam dece, i imam para za sada puno, i ne brini ti za moje pare. Ako ti treba PB kupi pa ne plači. A vidim da vas sve to boli da mi trošimo puno para. :D
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
E pa brate ja nemam dece, i imam para za sada puno, i ne brini ti za moje pare. Ako ti treba PB kupi pa ne plači. A vidim da vas sve to boli da mi trošimo puno para. :D

ja mislim da cete wickedu spasiti server kada vide njemci koliko se potrosilo hahahahahahahahahhahahahahahaha ima da vas wicked sve izljubi
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
E pa brate ja nemam dece, i imam para za sada puno, i ne brini ti za moje pare. Ako ti treba PB kupi pa ne plači. A vidim da vas sve to boli da mi trošimo puno para. :D

nije da prosim al imas li 200 pb sam et za 1 mjesec da imam hahaha
 

DeletedUser

Guest
Koliki seljak moras biti da napises imam para puno :) Da imas para ne moze tri krave da pojedu koliko imash, idi molim te izadji sa vanjskog, ovo je prvi put da ja nekog smatram glupim, znaci uspio si da predjes i kriterijum Osmicevica, ne moras vise pisati stvarno :predaja:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Slovenci ne ljutite se, al kod nas ima jedan stari vic :)

Kaze : sta radi bosanac kad napuni 18 godina? Ide u sloveniju da trazi posao
A sta radi slovenac kad napuni 18 godina? Ide u bosnu trazi oca


:hmm:

Sala mala :)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Slovenci prestanite mi se javljat na skypu ne pricam ja slovenski

a vi ostali dobro jutro
 

DeletedUser

Guest
pretjerali ste sa prozivanjem pustite momke neka igraju odrzavaju vam server zivim da se ne kupuje dovoljno premiuma server bi se ugasio pa bi morali da idete igrati na neki strani server gdje bi vas neki likovi prozivali isto kako i vi prozivate ovde njih. Ako ste jaci pokazite to u igri ne nekim blebetanjem, kazem i meni se ne svidja kako igraju ne mislim za njih da su neki extra jaki igraci ali ih ipak zbog toga ne prozivam, i ja osudjujem sto se bas sve sada kupuje premiumom ali sta ces politika vlasnika osladio mu se novac.


nikname kako znas moje ime napisi mi u privatnu poruku
 
Top