Spam

nikname

Active Member
Reaction score
19
Farmate ko ludi ? Farmateeeeeeee ? Pa kulijack je bio u top10 na ranku, imao ofarmano 280k dok sam ja bio 90 i neki sa 500k ofarmano, jesi ti šta je sa tobom bolan?



da al ti si farmao kad je on rese nabio ti si se trudio farmajuči al njemu su rese donosile jako
kodnas se farma mi farmu šaljemo na 10 minuta po 1 konja i kad to 15 igrača radi kalkuliraj koliko možeš ofarmat a gdje su još ostala plemena oko nas
ako gledamo majčicu oan je imala finu nuku i zabila se u deff kojeg kao mi nismo imali i onda je rat i završio jer nemate više za burek a mi savisokima rudnjacima radimo trainove uzmi to kako očeš al možeš nešto i naučit:lool:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Farmate ko ludi ? Farmateeeeeeee ? Pa kulijack je bio u top10 na ranku, imao ofarmano 280k dok sam ja bio 90 i neki sa 500k ofarmano, jesi ti šta je sa tobom bolan?



da al ti si farmao kad je on rese nabio ti si se trudio farmajuči al njemu su rese donosile jako
kodnas se farma mi farmu šaljemo na 10 minuta po 1 konja i kad to 15 igrača radi kalkuliraj koliko možeš ofarmat a gdje su još ostala plemena oko nas
ako gledamo majčicu oan je imala finu nuku i zabila se u deff kojeg kao mi nismo imali i onda je rat i završio jer nemate više za burek a mi savisokima rudnjacima radimo trainove uzmi to kako očeš al možeš nešto i naučit:lool:

Nije on imao nuku xD
imao je samo jak OFF :)

big difference.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Sad ce slovenci da ih tuku na pracku kuglu gline, cjepanicom drveta, kladicima il jos bolje gvozdjem :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Farmate ko ludi ? Farmateeeeeeee ? Pa kulijack je bio u top10 na ranku, imao ofarmano 280k dok sam ja bio 90 i neki sa 500k ofarmano, jesi ti šta je sa tobom bolan?



da al ti si farmao kad je on rese nabio ti si se trudio farmajuči al njemu su rese donosile jako
kodnas se farma mi farmu šaljemo na 10 minuta po 1 konja i kad to 15 igrača radi kalkuliraj koliko možeš ofarmat a gdje su još ostala plemena oko nas
ako gledamo majčicu oan je imala finu nuku i zabila se u deff kojeg kao mi nismo imali i onda je rat i završio jer nemate više za burek a mi savisokima rudnjacima radimo trainove uzmi to kako očeš al možeš nešto i naučit:lool:

opusti se Robi, šta znaju :D
 

NatureWho?

Member
Reaction score
0
Zasto vas brinu Slovenci.Ljudi dosli imaju novca za bacat na igru pa neka ako imaju svi bi mi da imamo novaca ponekad ulozili u ovu igru nista posebno.

Nemam nista protiv ikoga premium je tu da se kupuje a admini da zaraduju od nas.


Lp s postovanjem.
 

DeletedUser

Guest
ja nez kako vi slovenci zavrsiste taj rat meni se ne cini da je zavrsen jos
 
Top