Spam

Natasa.S

Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: ++SB++, --SB--
Side 2:
Tribes: Team, Te@m, Team.

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 40
Side 2: 28
Difference: 12

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 3
Side 2: 0
Difference: 3

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 74,995
Side 2: 40,584
Difference: 34,411

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 7,352
Side 2: 0
Difference: 7,352

chart


cisto malo informacije za spamere
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: ++SB++, --SB--
Side 2:
Tribes: Team, Te@m, Team.

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 40
Side 2: 28
Difference: 12

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 3
Side 2: 0
Difference: 3

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 74,995
Side 2: 40,584
Difference: 34,411

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 7,352
Side 2: 0
Difference: 7,352

chart


cisto malo informacije za spamere

Huuh a nitko ni da spomene to :p a već neko nekog roka :love:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Side 1:
Tribes: ++SB++, --SB--
Side 2:
Tribes: Team, Te@m, Team.

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 40
Side 2: 28
Difference: 12

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 3
Side 2: 0
Difference: 3

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 74,995
Side 2: 40,584
Difference: 34,411

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 7,352
Side 2: 0
Difference: 7,352

chart


cisto malo informacije za spamere

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH


PLAC, hvali se time, da jesu pali su :D
ali ako gledas mi smo napravili random pleme i igramo i logicno da ima igracha koji su tu cisto onako, ne mojom krivicom nego djeca koja ne znaju da igraju nece da rade i ja ih drzim tek onako u plemenu dok ne pokusam ih nagovorim da suradjuju i slicno, i time mi se hvalis tusa necim jao..

Tj tacnije Djura Penzija, koji se toliko puca PB, msm da su tamo igrachi po hiljada premiuma uzimali za burze zahvaljujuci njemu.. ali nece ni to dugo , i ti se meni tu hvalis nesto.. ma samo navalite :D

imate srece sto ja nisam gore, ali eto sad jesam sa sittevima, pa pokusajte i adminima da me prijavite mozda sam sittao vishe od dva rachuna :)

http://prntscr.com/8uh9bq

malo i djura je dobio po nosu :) ali sad kad gore sittam dva rachuna, ja da sam vi ja bih ustajao u sedam h :)
nekako mi gore djelujete prazno sa deffom..

i majke ti ne brukaj se, hvalis se tu sto si noblala tri igracha, pa jedino kad bi ja sittao sve gore pa da tako igram, nisam ja kriv sto su bili neaktivni, ima takvih ali jos smo jaki :D pozdravite i djuru usput
i ostanite budni

night mare ne spava.
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
ali osmo sto me necudi tvoj komentar?

umjesto ko svaki normalan protivnik da kazes svaka cast na akciji i da se obracunamo ko ljudi a ne ko djeca ti opet trazis nekakve izgovore

pljujes po vlastitim igracima kod kojih ces ti sutra plakati joj dajte deffa gotov sam, ili pardon namjestices sam sebi ban da te nebi neko slucajno restartovo.

pa izbaci te igrace sto zabusavaju ili noblaj ih kao sto mnogi rade ili napravi jos jednu akademiju mozda se nadje jedan kvalitetan igrac

i kod nas nisu svi aktivni 24h na dan

preko sitta hoces da noblas pa da sve na tudja ledja :D bas si pro nema sta bio i ostao hahahahahahaha

vidimo se uskoro ako si ti predaleko nama gore docemo do tebe nebrini
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ali osmo sto me necudi tvoj komentar?

umjesto ko svaki normalan protivnik da kazes svaka cast na akciji i da se obracunamo ko ljudi a ne ko djeca ti opet trazis nekakve izgovore

pljujes po vlastitim igracima kod kojih ces ti sutra plakati joj dajte deffa gotov sam, ili pardon namjestices sam sebi ban da te nebi neko slucajno restartovo.

pa izbaci te igrace sto zabusavaju ili noblaj ih kao sto mnogi rade ili napravi jos jednu akademiju mozda se nadje jedan kvalitetan igrac

i kod nas nisu svi aktivni 24h na dan

preko sitta hoces da noblas pa da sve na tudja ledja :D bas si pro nema sta bio i ostao hahahahahahaha

vidimo se uskoro ako si ti predaleko nama gore docemo do tebe nebrini


Beklavac cuti molim te umirem hahahahahahahahahahhahahahaha
cuj pljujem hahahahahahahahahaha pa svako normalan je shvatio shta sam htio reci hahahahahahahah

pa moram da sittam i rusim vas gore kad ja nisam gore , eh daleko je do mene hahaha cuj ja molim za deff kad ja budem kraj vas dosta mi je 500 koplja da se igram sa vama o cemu ti pricas janeze tu koristite, toliko ste blokirano pleme da ja tamo imam spijune a da bi se tamo uslo moras imati 18+ godina i da garantuju za tebe 3 igracha iz SB hahahahah

pa to je plac ovdje se igrate , jel znas kako se opustiti i igrati? cuj ja plakAM trazim defff :$
SVAKA CAST NA AKCIJI HAHAHAHA A DJURA PENZIJA SVE SAM URADIO HAHAHAHAH

sinoc onaj na worfu sto je bio osvajao grad od 1k bodova od nekog lika mene lik zvao da mu sjecem gledam razmak 300ms i pisem sa worfom i kazem otvoreno dzaba cu sjeci kad ces opet uzeti hahahha i pustim ga da nobla bukvalno selo od 1k bodova nadam se da ce te popraviti igru, i cuo sam da vas tamo zovu TESANOVICI hahahah, i prenesite Davidu da se previse uzivio u ulogu vodje, nije on brate Hanibal, a ovo je 2015 godina, samo da znate..
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
osma da ja garantujem za tebe da udjes u pleme ako imas toliku zelju da i tebe zovu tesanovicu :andjeo:
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
to sto se tice da mora biti 18+ je izmisljeno iz tvoje fantazije

a to za garancije je istina

sta tebe briga ko sta nobla bolje da nobla selo od 1k nego ko ti interno da siba

za razliku od tebe je david vodja prve lige njemu to dobro pase, nego nesto mi tvoji kukaju da puno filozofiras po vasom forumu da si smor teski haha

nebi vise da komentarisem osim ako me budes vuko za jezik
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
to sto se tice da mora biti 18+ je izmisljeno iz tvoje fantazije

a to za garancije je istina

sta tebe briga ko sta nobla bolje da nobla selo od 1k nego ko ti interno da siba

za razliku od tebe je david vodja prve lige njemu to dobro pase, nego nesto mi tvoji kukaju da puno filozofiras po vasom forumu da si smor teski haha

nebi vise da komentarisem osim ako me budes vuko za jezik

CUJ PRICE hahahahahahahahah, i ja sam cuo da je David dobar vodja, kazu toliko je dobar da uvijek prepusti kolegi selo, i nije mu bitno da li on bas mora zavrsiti prvi na ranku, i ja sam to cuo..

Natasa, nemoj da tako ides, hajde pisemo svakako je mrtav forum..
nego beklavac sta kazes ti ces me restartujes jel? hahaha

tebe cemo svrstamo u medium, malo ispred iveka :D
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
a kakav dual crni :D nikad igrao sa njim dosad.. ovo slučajnost bilo da nakratko bili na istom.. igralo se sa tonijem pa došo ivek da se malo hvali da dobar acc i to :love: sve u svemu bolje i sam igrat nego sa takvim da se reklamira samo, a od igre ni I :predaja:

hahahhahhhahhaahah
jesi me nasmija, a pogotovo za igru, samo mi ti nemoj pisat nest za igru:D
ja sam dosao na acc i da nije bilo mene acc bi davno propao zato odleti daleko:D
nakon sto je toni odustao, dan poslije tebi odma ispiti poceli:D koja slucajnost ee:p
usao si jednom tjedno na acc i ti ces meni tu nest govorit
necu vise da ti pisem nisi vrijedan toga, susret cemo se mi ingame pa cemo vidjet tko kako igra:D
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
hahahhahhhahhaahah
jesi me nasmija, a pogotovo za igru, samo mi ti nemoj pisat nest za igru:D
ja sam dosao na acc i da nije bilo mene acc bi davno propao zato odleti daleko:D
nakon sto je toni odustao, dan poslije tebi odma ispiti poceli:D koja slucajnost ee:p
usao si jednom tjedno na acc i ti ces meni tu nest govorit
necu vise da ti pisem nisi vrijedan toga, susret cemo se mi ingame pa cemo vidjet tko kako igra:D

acc šta je bio bio je dok su toni i josip igrali a sve nakon puno slabije..ne čak radi igrača, nego više radi pozicije i svega skupa onda... i tek sad nedavno opet malo krenuo acc...

ps. Ujedno nezz ni šta se svađao sa tobom bzvz.. Kad nebitno sve skupa, kao i taj 21 cijeli, nek bude šta bude, još imam pass od računa jednog tamo, al mi ne pada na pamet ulazit, nema se volje :glazba:
a i razumijem ljutnju tvoju u onom trenutku kad vidio poruke da slane sa računa,a da te se nije obavjestilo uopče, iako to ne namjerno ispalo tako.. jer te se nije imalo gdje obavjestit u onom trenutku da se napušta.. a ono glupost svakako što sa tomom i čombetom pregovarao sa tog računa od kojeg odlazio :love:

okej si ti više manje, ima i gorih :andjeo: osim ovih prozivki nekih po vanjskom kad te se ni ne spomene, a ti uletiš samo i prozivaš nekog za nešto :kisa:
kako bi martina rekla "super je ivek, da nije bilo gluposti nikakvih dosad i da sve uredu itd stalno to isto kaže, šta god da se kaže ona te opet brani hahaha" :kisa:

ajde uživaj i deri samo, neda se meni svađat i glupirat bzvz, mrsko mi :love:
 
Top