Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pa da javljaju mi se neki pa reko da vidim :eek:

Ostavite lika na miru, i sami znate koliko ste izgubili deffa koliko mi offa :D
i da jos od ranije bilo je varnica i kucanja, i ciscenja , katanja, na nas, na ono drugo pleme, na ubicu zakucavanje i bla bla bla :D

zanimljivo je nema shta :D ne uzimajte se samo jedne stvari i ne ulijecite na forum kad treba smao da se nadj**avate sa nekim, primjer kao vas kolega Ivek koji je apsolutno bitan bio kod vas veceras ali je tu prvi da baci koment, rekao sam svaka cast, vjerujem da ce moji nesto nauciti od ovoga, al sve u svemu kapa dole za djuru brata :D
legenda mame mi haha :kokice:
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
EYRnoTl.png


ovo "svojim ocima vidio"
HAHAHAHAHAHAAH

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Ostavite lika na miru, i sami znate koliko ste izgubili deffa koliko mi offa :D
i da jos od ranije bilo je varnica i kucanja, i ciscenja , katanja, na nas, na ono drugo pleme, na ubicu zakucavanje i bla bla bla :D

zanimljivo je nema shta :D ne uzimajte se samo jedne stvari i ne ulijecite na forum kad treba smao da se nadj**avate sa nekim, primjer kao vas kolega Ivek koji je apsolutno bitan bio kod vas veceras ali je tu prvi da baci koment, rekao sam svaka cast, vjerujem da ce moji nesto nauciti od ovoga, al sve u svemu kapa dole za djuru brata :D
legenda mame mi haha :kokice:
Sta ti imas protiv Iveka ? :kisa:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
EYRnoTl.png


ovo "svojim ocima vidio"
HAHAHAHAHAHAAH

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Poshtovana administracijo hr servera, prosli put sam dobio ban na tacno 30 dana, tj na forumu hr21, kada sam iznio slike sa skype od razgovora mene i gosopodje Freye, dali ste mi ban i razlog od primjernog admine AT A-nimala je bio da se ne smiju iznositi slike sa skajpa na forumu, molim da se sa Ivekom isto napravi, meni je ban bio 30 dana :D

Pa eto. :D


btw sta je tu smijesno hahahahahahaha
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
btw sta je tu smijesno hahahahahahaha

ovo "svojim ocima vidio" hhahahaahah
ajd mi dokaz da je combe meni kakav info davao, ajd ipak si ti "svojim ocima vidio" ajd mi dokaz da je on spija i ja nikad vise necu napisat post na forumu ovdje
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ovo "svojim ocima vidio" hhahahaahah
ajd mi dokaz da je combe meni kakav info davao, ajd ipak si ti "svojim ocima vidio" ajd mi dokaz da je on spija i ja nikad vise necu napisat post na forumu ovdje

Pa dovoljan mi je dokaz bote jedan :D shto mi se jedan momak javio i rekao za spijuna, i sto sam licno procitao dobio pw od naloga na skypu kako si se ti tamo hvalio da imas kod Osmicevica spijuna i jezik ti bio dug, dovoljno mi je da vidim tko je u toj grupi a ko je ovamo u mom plemenu i ko je bio online kada je to sve pisano a nije meni rekao da se ti hvalis, za razliku od tebe ne mora mi se crtati neka stvar a da je sam ne shvatim :D

Jer velika je razlika izmedju mene i tebe sto se tice kontanja :D
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
znaci kad se sve poslozi combe je kriv jer smo suplemnici na 21 hahahahahaha
dobar si ti meni, evo cijelo tvoje pleme mi daje info, svi do jednog
ma cijeli server mi daje info
hahahahah kako me znas nasmijat
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
znaci kad se sve poslozi combe je kriv jer smo suplemnici na 21 hahahahahaha
dobar si ti meni, evo cijelo tvoje pleme mi daje info, svi do jednog
ma cijeli server mi daje info
hahahahah kako me znas nasmijat

Jesu ovo tvoje poslednje rijeci prije nego dobijes ban :D
Vidis Ivece, tamo si bio brz htio si da budes faca da slikas moj forum :D

Ja shto pisem na svom forumu pisem i to mogu podijelim sa svima koji igraju ovu igricu, mene nije sramota sto ste se vi smijali sto sam napisao i objasnio korak po korak kako da neki posalji train, jer ne znaju, jer ti si usao u ekipu koja godinama igra zajedno i uigrani max, i javljas se tu i tamo u onoj grupi na skajpu toliko se pravis faca sto znas sta je u nas na forumu, mene nije stid napisati ni za train ljudima, ni otici nauciti osnovnu stvar train, ni objasniti kako da dodju plemice pomocu nove opcije, jer dosta novi igracha ima i tek uce, i oni ostaju da ovdje igraju i mozda se budu sjecali mene kad sam ih ucio da salju train :D

A tebi da jezik nije bio duzi ne bi ni shvatio neke stvari, mozda Combe i nije spijun, njega je otpustio drugi covjek iz mog vodstva i napisao je da skuplja pb, sto i jeste tacno Combe je sam rekao, a ti si uletio u grupu koja igra godinama i tu si glavni na vanjskom forumu , i opet si napravio jednu gresku samim tim sto si iznio sliku sa skajpa i samim tim sto ces opet dobiti ban a tek su ti ga skinuli, to je samo jos jedan dokaz koliko ti ne razmisljas :D

Shvati neke stvari, nemoj da ti sve crtam , uzhivaj mi :kokice:
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
Jesu ovo tvoje poslednje rijeci prije nego dobijes ban :D
Vidis Ivece, tamo si bio brz htio si da budes faca da slikas moj forum :D

Ja shto pisem na svom forumu pisem i to mogu podijelim sa svima koji igraju ovu igricu, mene nije sramota sto ste se vi smijali sto sam napisao i objasnio korak po korak kako da neki posalji train, jer ne znaju, jer ti si usao u ekipu koja godinama igra zajedno i uigrani max, i javljas se tu i tamo u onoj grupi na skajpu toliko se pravis faca sto znas sta je u nas na forumu, mene nije stid napisati ni za train ljudima, ni otici nauciti osnovnu stvar train, ni objasniti kako da dodju plemice pomocu nove opcije, jer dosta novi igracha ima i tek uce, i oni ostaju da ovdje igraju i mozda se budu sjecali mene kad sam ih ucio da salju train :D

A tebi da jezik nije bio duzi ne bi ni shvatio neke stvari, mozda Combe i nije spijun, njega je otpustio drugi covjek iz mog vodstva i napisao je da skuplja pb, sto i jeste tacno Combe je sam rekao, a ti si uletio u grupu koja igra godinama i tu si glavni na vanjskom forumu , i opet si napravio jednu gresku samim tim sto si iznio sliku sa skajpa i samim tim sto ces opet dobiti ban a tek su ti ga skinuli, to je samo jos jedan dokaz koliko ti ne razmisljas :D

Shvati neke stvari, nemoj da ti sve crtam , uzhivaj mi :kokice:

sad da ja tebi nest objasnim, os istinu? ja nisam nista slikao, nitko iz tvog plemena mi nije info davao, to sto sam ja napisa na skajpu hahahah pa ko kaze da to nije bila zajebancija
neke stvari preozbiljno shvacas i to jos sa skajpa gdje se zajebavamo 99% vremena, ajd neka ti,ti si nekad bio pro:D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
sad da ja tebi nest objasnim, os istinu? ja nisam nista slikao, nitko iz tvog plemena mi nije info davao, to sto sam ja napisa na skajpu hahahah pa ko kaze da to nije bila zajebancija
neke stvari preozbiljno shvacas i to jos sa skajpa gdje se zajebavamo 99% vremena, ajd neka ti,ti si nekad bio pro:D

Stvarno Ivek pocni da pises inteligentnije komentare brale :D
Jel ti jasna stvar da si malo brzi u rukama kad kuckas nego u glavi ? :)
Molim te postedi me tvojih komentara, ako tu nije nista niko napisao iz tvog vodstva i smijao se necemu onda ajde nemoj ni ti
koji si tamo skroz donja osoba, uzhivaj i opusti se i zabavi :D

jer realno brate ni jedan tvoj komentar nije sa dvije strane , pa da covjek zastane i promisli se na sto tacno misli, nego ti je svaki komentar niskog prosjeka, znaci admini Ivek vara :D udarci ispod pojasa :D

Citaj tu komentare dok ti ne dodju admini, i onda ce biti lijepo kad te opet ne budem vidio par dana :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
i ovo za ban, da ban cu dobit zbog slike hahahahahah
https://forum.plemena.com.hr/showthread.php?712-Pravila-kažnjavanja-na-forumu&p=75363#post75363

citaj si pravila pa ces vidjet, i to sto si ti dobio ban na 21 zbog slika, to mene uopste ne zanima


hahahahaha, ja ti kazem da je zabranjeno stavljati slike sa skype ovdje :D
Evo neka neko od moderatora foruma kaze kad dodju :D

Ja dobio ban zbog toga, nemoj mi dzaba oko banova, svako pravilo znam, i za svako sam dobio po jedan ban :D
 
Top