Spam

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nabijem ovu igricu citavu na kurac, nista protiv crowsa ali koji kurac da na tri grada ostaje odanost, retardirani plemici skidaju po 20 , jel ovo neka nova nadogradnja ili koji kurac sta je ovo koji kurac
 

komunista

New Member
Reaction score
0
Nabijem ovu igricu citavu na kurac, nista protiv crowsa ali koji kurac da na tri grada ostaje odanost, retardirani plemici skidaju po 20 , jel ovo neka nova nadogradnja ili koji kurac sta je ovo koji kurac

Jeli se to odnosi na onu akciju kada ste mi upali na racun i ponistili naredbe tj. prenoblavanja? Drugacije ne bi grad uzeli sram vas bilo cccc
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Jeli se to odnosi na onu akciju kada ste mi upali na racun i ponistili naredbe tj. prenoblavanja? Drugacije ne bi grad uzeli sram vas bilo cccc

Jest da upao ti ja lično, nakon što sam hakovao par hiljada PB onda sam ušao na tvoj rachun i izmakao prenoblavanja da to je to, ajd sad mrš i ti i drug Tito
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Mama ti je retardirana majmune

Pa de hajde eto predstavi se na forumu imenom i prezimenom, nemoj da mi spominješ roditelje da ti ne bi cijelo porodično stablo sasjekao , debilcinu jedna retardirana pokusao si prenoblati i skucao si na mastera citav off, nemaš pojma da igraš i nemoj da mi spominješ mater bolje za tebe ništa ti ruzno nisam rekao.
 
Status
Not open for further replies.
Top