Spam

Status
Not open for further replies.

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ovim putem bi' želio čestitati Moderatu vanjskog foruma, AT ANIMALu, rođendan!
Sretan rođendan, moderirao ti nama ovaj vanjski još 100 godina :pivo: :pivo:

PS: čekam x liverpool-dortmund...
ogromne su pare uložene u tiket, također, ogromne su pare i u mogućem dobitku
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Samo da vam pokažem koliko znači novac u igri.
Jel ovo prvi igrač trenutno na serveru?

http://prntscr.com/as8qtn


Kriger plaća igrače da se restartuju, obećavajući im da ce im slati rese i primiti u pleme, ljudi se restartuju a on kupi barbare :kokice:

I samo da pitam jel to taj veliki igrač koga ste mi spominjali , samo dođi Tati da te nauči par stvari :)
Mene je sramota kad vidim ko je prvi, 41k resa isfarmati to rekord, eto na šta je se svela igrica , sramota me, evo ne znam

Jesi ti retard :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
glupljeg frajera od Vedada nisam vidio, osvojio jedan svijet, digao se u nebesa, osvaja drugi svijet, smatra se frajer bogom ccc
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
glupljeg frajera od Vedada nisam vidio, osvojio jedan svijet, digao se u nebesa, osvaja drugi svijet, smatra se frajer bogom ccc

Hajd od tebe i Dine cuti "glup" meni licno je kompliment, ako animal bude citao, molim da se ova dvojica ne banuju jer me ne vrijedjaju :D
Sto se tice servera, ja kad sam "osvojio" prvi svijet sumnjam da si i znao sta su plemena :p
Dino je, poredjenja radi, tad pocinjao igrat i prve korake je dobio od mene, kao i grb :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Hajd od tebe i Dine cuti "glup" meni licno je kompliment, ako animal bude citao, molim da se ova dvojica ne banuju jer me ne vrijedjaju :D
Sto se tice servera, ja kad sam "osvojio" prvi svijet sumnjam da si i znao sta su plemena :p
Dino je, poredjenja radi, tad pocinjao igrat i prve korake je dobio od mene, kao i grb :D

Omg bote , ti mi napravio grb na ba5, ja na ba1 igrao, Diesel xXx igrač iz Rome tad pokazivao mi neke osnovne stvari i pushao me nick mi bio DINO100 tako nešto, de dijete nemoj da Dinu raznosis po glasu dok te nisam nasao i skino onu kosicu sa kosilicom od trave
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
nemojte ba siriti lazi o dini ima da vam cia pokuca na vrata u roku od 30 min

Evo šta vam kaže čovjek, ja kad ustanem bacim 50 sklekova na jednoj ruci (i to lijevom jer sam dešnjak)
onda odem da jedem, pa bacim jedno 100 sklekova na desnoj, pa odem u teretanu jedno tri sata, dok dodjem kuci ohladim se pa bacim opet 100 sklekova lijevom i sve tako :kokice:
 
Status
Not open for further replies.
Top