Spam

Status
Not open for further replies.

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Cemu je to zasluzio xD

Time što sam ga posro :)

Ljudino, ako nisi primjetio igram hr23, zaokupljen sam tim svijetom. Sa ekipom ću startat 24, a oko toga što bi volio biti blizu mene to ti je još jedan minus u životu i na igrici, jer se želiš nekome osvetiti za njegove riječi koje SU KAKO TREBA, tako što ćeš doći kraj mene i napadati me (omg) Iako ću krenuti sa ekipom, neću igrati aktivno, 10% igre tamo a 90% na 23, dok se ne riješi 23 u našu koristi (aBd) a to što bi ti došao kraj mene i potrošio premiuma, nabio lake i farmao me, to bi ti bilo isto kao da farmaš nekog igrača koji se logovao jednom na svijet i više nije ušao. Ne baš, ali približno. Toliko o tebi idolu nacije ove :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
i mene sjeba cigan,al sam ga ja igrao na 21,5 over,retard,3x me vec jebe zaredom,i leonard me sjeba jebo ih Blow out,mogao je hladno preci granu -.-

Leonard totalno ladan bio realno, ali ovaj cigan Wall imao 1/4 slobodna, znaci tri komada masio pa mogao je ubaciti jos jedan
a kontam se punim tiket jer ne igra Beal ili Wall vise ili Gortrat i eto uzeo ovog cigana
 
Status
Not open for further replies.
Top