Spam

Status
Not open for further replies.

catz

Member
Reaction score
0
ko gubi ima pravo da se ljutii :)) osim toga kler nije ozvanicio s vama taj savez niti se kad pricalo ozbiljno s vama na tu temu..doduse ne moze nista biti ozbiljno kad regate sve zivo na ovom serveru.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ko gubi ima pravo da se ljutii :)) osim toga kler nije ozvanicio s vama taj savez niti se kad pricalo ozbiljno s vama na tu temu..doduse ne moze nista biti ozbiljno kad regate sve zivo na ovom serveru.

Sa vama nisu dogovorili, ali sa CROWS imaju :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Uostalom briga me varajte okolo i budite zadovoljni samo :D

Lp

DAgGeR danas u 11:48 sati
Ovako. Ja znam burno reagirat i tako to. Izvini na reakciji doslo je do toga sto vodstvo mog plemena ne radi stvari kako treba. S toga greska je nasa ne vasa. Imas pravo sto si noblao ovog ave okej nadam se da ces prihvatii ispriku. :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
DAgGeR danas u 11:48 sati
Ovako. Ja znam burno reagirat i tako to. Izvini na reakciji doslo je do toga sto vodstvo mog plemena ne radi stvari kako treba. S toga greska je nasa ne vasa. Imas pravo sto si noblao ovog ave okej nadam se da ces prihvatii ispriku. :)

Tonca sto ismijavas lika :D
Fino ti je napisao izvini, tacno nemas srca :kokice:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
sta ces sad ti? kad si vuleta nasao napokon :p
sta to mjenja naprema dosad :)

Pa nista necu, samo cu se siriti prema njemu i ocitati mu malu bukvicu igranja, svakako garantujem da sam barem tri puta bolji igrac od njega u svakom smislu ove igre :kokice:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Ajde postedi me suvisnih komentara..sta doce maca na vratanca ? Sta se ti oces nalazit zbog igrice ? Iman ja pametnijeg posla ali ako iznistiras nisam daleko sad za Uskrs.

Ne ja ne shvacam ovo pokusavaj biti ironican ili ?
Za takvo nesto se fino kaze ja neznam sto je on radio tj sto radi imao sam ponuda za plemena par ali sam mislio da nece bas to ovako izgledati slat poruke za savez i to...
Neznam sto on radi ali znan samo jedno o ratu mi ne pricaj dok ti grijes fotelju kuci ja ti je cuvam ;)

O tome sam ti zahvalan...
Al kakve veze ovdje ima RL s igricom ?
maca na vratanca ne govorim da cu doci do tebe da se nademo u rl,nego cu doci ovdje do tvog sela nakon ovih svih prozivki :) pa da se druzimo i ratujemo
 
Status
Not open for further replies.
Top