Spam

Status
Not open for further replies.

14. Krieger

New Member
Reaction score
0
E mati draga kad se ova us digne iz opanka, gdje mi je pamet bila da dodjem raspravljati se sa balavcima.

Dok ja odem promjeniti ove svoje tarzanove gacice jer sam izgleda malo popustio u njih od ovog tvog silnog maha ti slobodno uzmi maramicu obrisi nosic pa mi se javi da ti ciko da jednu bombonu.

Hajde sada vozi uz tu Koziju stazu preko koje si se spustio i smanji spam pojacaj igru da ne moram ja poslije razvijati sela ;)

Pozdrav
 

14. Krieger

New Member
Reaction score
0
Hajde Osmicevicu pa sta te muci kazi, mala nije dala :OO

Ups smetnuh ja izvini, sudeci po toj tvojoj seksi slici, mali nije dao
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ok je sve :D
Tipican bot koji ne zna kako protiv mojih argumenata pa izvaljuje seljacke fore, ok smo care :D
samo ti igraj, i dodji do mene, puno je bilo takvih u mojoj historiji igranja :kokice:

i nemoj da prijetis nikome ovo je izmedju mene i tebe, svaka tvoja prijetnja mogla bi biti kobna, ipak sam ja poznat po muljatorskoj igri, i ne zelis ti to sa mnom se vuci uzhivaj i igraj
 

btr07

Member
Reaction score
1
Ako je do jučer bilo ko ima premiuma trošiti će, ko ima džabnih sela noblati će.
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
E moja visa silo, prerano ti meni pjevas,

Znas li ti sta se desi sa pticama koje prerano pjevaju? Useru se u gnjezdo

Zato brko budi pametan, suti, lakse ce ti pasti kad ti sam iznoblam cijelo to tvoje malo besmisleno pleme

ko je ovaj 14kriger i sta hoce ?

Ne znam ko tamo igra, ali ako je onaj za koga mi se čini da je, Osmičeviću ne piše ti se dobro :) :kokice:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
E mati draga kad se ova us digne iz opanka, gdje mi je pamet bila da dodjem raspravljati se sa balavcima.

Dok ja odem promjeniti ove svoje tarzanove gacice jer sam izgleda malo popustio u njih od ovog tvog silnog maha ti slobodno uzmi maramicu obrisi nosic pa mi se javi da ti ciko da jednu bombonu.

Hajde sada vozi uz tu Koziju stazu preko koje si se spustio i smanji spam pojacaj igru da ne moram ja poslije razvijati sela ;)

Pozdrav

šta ti glumataš,ne znaš dvije normalne rečenice sastavit u svoju odbranu izvaljuješ neke šačabajzerske fazone,i nešto se dižeš k'o ti pro jel ? nemaš 100 poraženih,idi se pokri matere ti
 

14. Krieger

New Member
Reaction score
0
Deniro nisam znao da pricas nas :O

Koju odbranu haha, ne interesuje mene ni sta pricate, ni sta mislite, raja ce uvjek biti tu da prica pa izvolite
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Deniro nisam znao da pricas nas :O

Koju odbranu haha, ne interesuje mene ni sta pricate, ni sta mislite, raja ce uvjek biti tu da prica pa izvolite

ooo papne dosta sto noblas svoje na w83 dosao si i ovdje da budes viroza ajde suti boga ti i poklopi se tip si igraca ovakav gledas sta dzabe noblat i navuc sav deff kod sebe jer ako izgubis grad plakat ces ko malo dijete
 
Status
Not open for further replies.
Top