Spam

Status
Not open for further replies.

haris22

Member
Reaction score
6
CeoWV8VWsAAz-Cc.jpg


smorili ste
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pozdravljam ekipu koja je pokusala odma cigancit na pocetku server,a fina ekipica , jos jednom ovako nesto pokusajte vas forum plemenski i skriveni ce postati javni forum, a sa ciganskom igrom cu vam rastaviti pleme u dijelove :)

pozdrav za crows, i onu trojicu iz barbara :) dva puta razmisli prije nego podjes da me sjebes :boks:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
samo da pitam sto se klerjzeh i gringl toliko boje hahaha
da su odma napravili savez nap koji ce trajati do kraja servera, ali su ga crowsi i sa amerima pravili, jao diplomacija ja ne vjerujem hahahahaha

jeste jadni majke mi :andjeo:
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Pozdravljam ekipu koja je pokusala odma cigancit na pocetku server,a fina ekipica , jos jednom ovako nesto pokusajte vas forum plemenski i skriveni ce postati javni forum, a sa ciganskom igrom cu vam rastaviti pleme u dijelove :)

pozdrav za crows, i onu trojicu iz barbara :) dva puta razmisli prije nego podjes da me sjebes :boks:

Tko sta kriv :D sta bilo?? :hmm:
 

catz

Member
Reaction score
0
Pozdravljam ekipu koja je pokusala odma cigancit na pocetku server,a fina ekipica , jos jednom ovako nesto pokusajte vas forum plemenski i skriveni ce postati javni forum, a sa ciganskom igrom cu vam rastaviti pleme u dijelove :)

pozdrav za crows, i onu trojicu iz barbara :) dva puta razmisli prije nego podjes da me sjebes :boks:

jadno je kada tako mlad izgubis pamet,bog nek ti je na pomoci
 
Status
Not open for further replies.
Top