Spam

Status
Not open for further replies.

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Prije bi rekao duallima. No dobro i da su multiji. Eto ti administracije koja sve to dopusta. Neki igraju s 10k prema,neki s multicima i to ce tako uvijek bit.

A vidim ti si dugo igrao opet. Stisao privatni zivot opet ili si skuzio da nemate sanse kao i uvijek

ko nema šanse druže jesi normalan,imamo jedno pleme koje vam može instrukcije davat iz ove igrice,nemamo 4+,+multici ,šta buncaš :D
 
Reaction score
2
http://prntscr.com/am4963

Hocemo se osloboditi i javno pisati o igrici i multicima ?!
Jel hocemo?

Ne igram vise ovu igricu cisto da znate, usrali ste je govna jedna glupa sve ste usrali.
Dovidjenja, prestajem da igram.

Pa jel ovo moguce da se o multicima sad pocelo javno pisat..Pa do prije par svjetova pojedinci sa multicima ovde na forumu si bili grubo kresani i sve..A sad se pise o multicima kao necem normalnom skoro pa obaveznom..Sve to u jednom od plemena favorita za osvajanje.Dakle da svako cetvrti igrac ima multic to je 120 igraca !120 IGRACA!Znate sta je to?To je gotovo ciijeli jedan kontinent!A kontinent znate je na nasem malom serveru 1/4 karte..A kako kont vec na pocetnickoj imate rijesen nakon mjesec dana dok normalna plemena su na pola puta za rijesit kontinent vi cekate naredbe kad pucate svoj off na frontu.I uvijek ste multicima (u tolikoj mjeri) 2 golema koraka ispred svih.I eto bravo uzmite svijet kurcite se do kraja karijere na plemenima da ste digli svijet.Kod vas vrijedi ocito samo cilj a sredstva se ne biraju jer koliko znamo ova je igrica na zivot ili smrt..Jer meni ce sutra obitelj do 36 koljena pobit jer necu uzet ovaj svijet..I sve to s multicima odigrava se pred ocima i potporom navodno uglednih mudrih igraca veterana igrice..E pa da se razumimo vi ste goli kurac.Imali smo mi lika sa multicem u plemenu(necemo ga imenovat).U roku od 12h od kad je vodstvo saznaloje noblan, i on i multic..I to je odluka donesena od strane jednog ovdje (po forumima nazivanog klosarom kretenom) Osmicevica i Benje jednog obicnog osrednjeg igraca..A ovdje gospoda igrice uzor svima


GOSPODO SAMO NAPRIJED DERITE!
 

haris22

Member
Reaction score
6
Prije bi rekao duallima. No dobro i da su multiji. Eto ti administracije koja sve to dopusta. Neki igraju s 10k prema,neki s multicima i to ce tako uvijek bit.

A vidim ti si dugo igrao opet. Stisao privatni zivot opet ili si skuzio da nemate sanse kao i uvijek

Da se dijeli orden za glupana godine ti bi u kontinuitetu bio nagrađivan
 
Reaction score
2
Prije bi rekao duallima. No dobro i da su multiji. Eto ti administracije koja sve to dopusta. Neki igraju s 10k prema,neki s multicima i to ce tako uvijek bit.

A vidim ti si dugo igrao opet. Stisao privatni zivot opet ili si skuzio da nemate sanse kao i uvijek

Antone 10k prema je legalno imat jel tako?A multic i premium je daleko drukcije da se razumijemo.A to da su duali jesu garant to je to
 

eXeCute

Member
Reaction score
0
Dajte nam instrukcije onda,sta ste se predali kada ste vidjeli da imate 5 igraca dobrih. A mi cijelo pleme :)
Malo se poceli odvajat od vas pa su vam sad svi krivi sta ne mozete jednu akciju slozit.

Ovaj osmicevicev barbar od 4k bodova nije multic neki,administracija mu digla selo?
Aj ne lupajte gluposti tu na eksternom nego igrajte i dokazite svoju 'snagu'
 
Reaction score
2
Da oratis zna bi antone.Odakle i kako barbar.Jer nije bas osmicevic sebi upravio multica noblat.A i da je bio multic(a nije) zasto bi ga prvo rr moze ga noblat radit u njemu off i omda ga oobit i kurcit se po forumu
 

eXeCute

Member
Reaction score
0
Da se dijeli orden za glupana godine ti bi u kontinuitetu bio nagrađivan



A onda nisi ni ti daleko od mene, administracija dopusta sve i svi to mogu radit. Ne mozes prozivat nekoga za multice kada to ocito administracija ne rjesava..
Neki se pucaju premiumima da bi brze napredovali. Neki rade multice. To ce tako bit dokle god admini dopustaju.

Dodi u igru pa cemo vidjet tko je glup :)
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Dajte nam instrukcije onda,sta ste se predali kada ste vidjeli da imate 5 igraca dobrih. A mi cijelo pleme :)
Malo se poceli odvajat od vas pa su vam sad svi krivi sta ne mozete jednu akciju slozit.

Ovaj osmicevicev barbar od 4k bodova nije multic neki,administracija mu digla selo?
Aj ne lupajte gluposti tu na eksternom nego igrajte i dokazite svoju 'snagu'

pa sigurno je multic pa taj isti osmicevic ima 11k porazenih hahahahahahaha pa o kakvoj ti akciji čašpri druže u kojoj si ti fazi igre :D

i jedno je pisat da nema mjesta za VAŠE MULTIĆE pročitaj to što piše na slici MULTIĆI a ne duali razlika je to hahaahahaa

polahko sićete vi ko tava s pekmezom
 
Reaction score
2
A onda nisi ni ti daleko od mene, administracija dopusta sve i svi to mogu radit. Ne mozes prozivat nekoga za multice kada to ocito administracija ne rjesava..
Neki se pucaju premiumima da bi brze napredovali. Neki rade multice. To ce tako bit dokle god admini dopustaju.

Dodi u igru pa cemo vidjet tko je glup :)

To je vec pitanje morala i/ ili podmuklosti..
 

haris22

Member
Reaction score
6
Samo me zanima koliki je broj sela pojedinačno na kontinentima, od oka se vidi kolika je razlika, ali nećemo o tome

isprozivat će me eXeCute jer prvi put osvaja svijet
 

eXeCute

Member
Reaction score
0
Dual nije spajanja 2 sela pod upravom istog covjeka to je po nekoj logici vise multic

Pa o tome i pricam. A neka nabroje multice tu.
I sam se spajam s igracem koji dolazi igrat kod mene.
I tako 90% ljudi tako da prestanite srat za jebene multice jebem vam stare vise mutave. Kad ne mozete igrat i samo izlike pronalazite
 

eXeCute

Member
Reaction score
0
Neda mi se ni citat koliko sranja,a sad bi ti rekao ko ti je kretencina. Svaki svijet igras i odustanes. Sta si pokazao ovdje? Nista
Poklopi se po usima jer nisi na ovoj igrici nista napravio ni na jednom svijetu. Svaki si poceo igrat i gubit,a onda pobjegao hitno
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
neda mi se ni citat koliko sranja,a sad bi ti rekao ko ti je kretencina. Svaki svijet igras i odustanes. Sta si pokazao ovdje? Nista
poklopi se po usima jer nisi na ovoj igrici nista napravio ni na jednom svijetu. Svaki si poceo igrat i gubit,a onda pobjegao hitno

vidis koliko si glup, ti mjeris ko je sta osvojio , zasto ja pricam sa tobom jesil ti onaj isti igrac na hr22 sto je pisao sa mnom svasta idi odjebi odo sa ovog foruma odo da ganjam cure uzivam u zivotu

ako vam nesto znaci otjerali ste me sa igrice govnari glupi i necu je nikad vise ni zaigrati , ko vas jebe sve redom ubili ste zelju u meni da igram i vodim nesto gonite u picku materinu

gasim ovo pisite sta hocete idem da spavam plemena za mene vise ne postoje.
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
neda mi se ni citat koliko sranja,a sad bi ti rekao ko ti je kretencina. Svaki svijet igras i odustanes. Sta si pokazao ovdje? Nista
poklopi se po usima jer nisi na ovoj igrici nista napravio ni na jednom svijetu. Svaki si poceo igrat i gubit,a onda pobjegao hitno

suti svega ti glupog, blamiras se nenormalno
 
Status
Not open for further replies.
Top